kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Taka sobie ta gierka Instinct (skąd wiem? -> prenumerata! :P). O wiele ciekawsza jest recenzja Halo 2, a szczególnie ocena! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kierowałem się płytkami, teraz w ogóle ich nie odpalam, bo z większości to niezbyt dobre gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 22:13, Xqu napisał:

Taka sobie ta gierka Instinct (skąd wiem? -> prenumerata! :P). O wiele ciekawsza jest recenzja
Halo 2, a szczególnie ocena! :D

A ja musze czeakć do jutra, jestem ciekaw co Halo 2 doastało, a ty jeszcze bardziej "zaostrzełeś mi apetyt"( na x grało się nieźle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 21:06, Uspatente napisał:

Kolejny numer, którego nie kupię, a zaoszczędzono kasę przeznaczę na coś z CDP lub EA (przez
4 m-ce się 60 zł uzbierało :)

Zawsze możesz udawać antyfana, i poszukać trochę po śmietnikach ;)

jackass
Jak masz kupić dla gry, to nie kupuj. CDA kupuje większość z nas dla czasopisma a nie covera :)

IMO Ciekaw jestem zawartości pisma nie licząc waszych komentarzy itp tzn spoilerów... zawsze przyjemność sprawiało mi samemu otwieranie i odkrywanie każdego numeru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się takiej oceny :D
Co do pełnych wersji to (:P):
1) Instinct - taka sobie grafika, dialogi po rusku (!), problemy techniczne (u mnie)
2) Seal of Evil - słaba płynność gry
3) Empire Earth - koszmarna grafika! (na szczęście tylko na zoomie, z daleka jeszcze ujdzie), znaczne uproszczenia w stosunku do AoE2, Bezimienny jako narrator (no cóż...), słabe spolszczenie
4) B-17 cośtam - niestety nie gram w takie gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, więc ja juz jestem posiadaczem CDA od godziny 7 rano:P Recenzje moim zdaniem bardzo ciekawe,a gry dodane do czasopisma... Jak dla mnie gra Instinct jest kozacka,na poczatku jak walczy się z żołnierzami to jest średnio,ale zobaczycie jak wejdziecie do laboratoriów pełno tam jest truposzy,ja w niektórych momentach krzyczałem :P:P Gdy z obydwu stron szły na mnie truposze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 09:09, Kryszek napisał:

No, więc ja juz jestem posiadaczem CDA od godziny 7 rano:P Recenzje moim zdaniem bardzo ciekawe,a
gry dodane do czasopisma... Jak dla mnie gra Instinct jest kozacka,na poczatku jak walczy
się z żołnierzami to jest średnio,ale zobaczycie jak wejdziecie do laboratoriów pełno tam jest
truposzy,ja w niektórych momentach krzyczałem :P:P Gdy z obydwu stron szły na mnie truposze:P

Kryszek, Kryszek, powiedz mi na gg cz to Instict na moim kompie odpali!:P

BTW: Ja po CDA wybiore sie dopiero potem, jestem po całonocnym melanżu i nie dam rady iść prosto:P Chociaż korci iść już teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... też już mam swoje CD-Action... ;) Ale ciekawi mnie czemu w środku nie znalazłem "4gramy"... Może coś było napisane na stronie albo w gazecie a ja tego nie doczytałem... :P A co do gierek to Empire Earth mam razem z dodatkiem... "Przebudzonych" nie ruszam... Nie lubie tego typu gier... A Seal of Evil i to B-17 po samych ilustracjach wydają mi sie dnem... ;) Z reguły w CDA nie ma gier dla mnie... :( Ale kocham ich "Na luzie" i "AR"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale ciekawi mnie czemu w środku nie znalazłem "4gramy"...

Dnia 10.07.2007 o 09:34, ppajak27 napisał:

Może coś było napisane na stronie albo w gazecie a ja tego nie doczytałem... :P


Była informacja, że na okres wakacji zaprzestają wydawania papierowej wersji i bedzie tylko elektroniczna. Wkładka do CDA powróci bodajże od września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 09:36, Colidor napisał:

Była informacja, że na okres wakacji zaprzestają wydawania papierowej wersji i bedzie tylko
elektroniczna. Wkładka do CDA powróci bodajże od września...


O! Dzięki! Widocznie tego nie zauważyłem ;))) No nic poczeka sie te wakacje... Dobrze że jest przynajmniej wersja elektroniczna :P ale i tak ja wole mieć wszystko czarno na białym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, trzeba ruszyć cztery litery z fotela i wybrać się do kiosku ;] . Pewnie żadnego z pełniaków nie odpalę - nie interesują mnie - wolę poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 09:52, xDeuSx napisał:

No, trzeba ruszyć cztery litery z fotela i wybrać się do kiosku ;] . Pewnie żadnego z pełniaków
nie odpalę - nie interesują mnie - wolę poczytać.


Ja już ruszyłem i jestem zadowolony. I tak mam póki co w co grać, a treść jest jak zwykle pierwsza klasa. Zapowiedź FallOuta 3... mmm, chyba zaraz wyłączę ten sprzęt i pójdę poczytać, bo póki co tylko przejrzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:33, Rga napisał:

Ja mam prenumeratę i jeszcze do mnie nie doszło :''(


Ja wstałem o 8 (kto rano wstaje, temu Bozia daje :D) i mam :D. Poszedłem do kiosku, co prawda nie chciało się, lepiej byłoby, gdyby to CDA po prostu przylewitowało do mnie, ale poszedłem, wyłożyłem 15 zł (a potem jeszcze 8 na Tipsomaniaka) i jest, jeszcze płyta śmierdzi nowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:37, JayC napisał:

> Ja mam prenumeratę i jeszcze do mnie nie doszło :''(

Ja wstałem o 8 (kto rano wstaje, temu Bozia daje :D) i mam :D. Poszedłem do kiosku, co prawda
nie chciało się, lepiej byłoby, gdyby to CDA po prostu przylewitowało do mnie, ale poszedłem,
wyłożyłem 15 zł (a potem jeszcze 8 na Tipsomaniaka) i jest, jeszcze płyta śmierdzi nowością.

To jest minus prenumeraty, bo nie wiem kiedy dojdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:39, Rga napisał:

A czy ktoś wie, czy ten tipsomaniak jest spoko?


No ja kupiłem, przejrzałem... całkiem niezły, trochę o overclockingu, porady zawodowców na temat grania, sprzęt do grania, płytka z mnóstwem dodatków do gier (mi co prawda przyda się z tego niewiele, ale może innym...), no i kody. Na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:41, JayC napisał:

> A czy ktoś wie, czy ten tipsomaniak jest spoko?

No ja kupiłem, przejrzałem... całkiem niezły, trochę o overclockingu, porady zawodowców na
temat grania, sprzęt do grania, płytka z mnóstwem dodatków do gier (mi co prawda przyda się
z tego niewiele, ale może innym...), no i kody. Na pewno się przyda.

Dobra, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj ŻADNEJ paczki nie chce otrzymać Pocztą Polską. Dlaczego? Ano wygrałem sobie kubek i film Eragon w konkursie CDA. Paczka była w "bąbelkach" a kubek jeszcze w kartonie ... Nie dość że musiałem się fatygować na pocztę (awizo - aghhh cały dzień byłem w domu!!!) to jeszcze ucho od kubka było w 5 kawałkach. Och dziękuję ci poczto polska (od teraz zawsze z małej litery) za tak świetną obsługę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:45, Sand Wraith napisał:

Od dzisiaj ŻADNEJ paczki nie chce otrzymać Pocztą Polską. Dlaczego? Ano wygrałem sobie kubek
i film Eragon w konkursie CDA. Paczka była w "bąbelkach" a kubek jeszcze w kartonie ... Nie
dość że musiałem się fatygować na pocztę (awizo - aghhh cały dzień byłem w domu!!!) to jeszcze
ucho od kubka było w 5 kawałkach. Och dziękuję ci poczto polska (od teraz zawsze z małej litery)
za tak świetną obsługę ...

poczta polska powinna się wstydzić...lloll...żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się