kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Heh, bardzo dobry numer. Fajne pełniaki (ale myślałem, że dacie coś bardziej głośnego - np. Mafię, która swoją drogą w

Spoiler

Playu

będzie), super recenzje (CoD 5, Bully, Drakensang) i plakat, który powiesiłem i zaraz musiałem zdjąć. Może następnym razem dacie panią w mniej wyzywającym stroju? :p. Nie można zapomnieć również o Tipsomaniaku. Jedynie co mam do zarzucenia to za duża liczba listów z odp. na żenujący list
Spoiler

Gluta

( prawie 2 strony) i trochę słaby NL (brakowało Chatdowych dialogów) :P. Ale ogólnie oceniam numer na -5 w skali szkolnej.

I pytania:
1. Czy będzie recenzja GTA IV (pc)?
2. Jak to jest z tymi pełniakami? Mówicie, że negocjujecie je (czasami) z rocznym wyprzedzeniem, a nie dochodzą (często) na czas. Więc chciałbym się dowiedzieć ( nie tylko ja) jak to z nimi bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 18:02, polskavaenk napisał:

I pytania:
1. Czy będzie recenzja GTA IV (pc)?


A czemu miało by jej nie być? Będzie w następnym numerze pewnie :P
Az sam jestem ciekaw co dostanie. Gra jest świetna ale technicznie to szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 22:45, dave03 napisał:

> A ile plakatów dostaliscie ? ja zdziwiłem sie że dostałem aż 2 :), tylko mi te
screeny
> ogólną kompozycję, sami wiedzie czego psują ):

Takie plakaty są kompletnie bezużyteczne, bo na co komu takie pozaginany w tylu miejscach
plakat? Nie widzę sensu powieszania takiego czegoś na ścianę. Zamiast plakatu można by
chyba było dodać z 10 dodatkowych stron do pisma. To by było z całą pewnością lepsze
rozwiązanie, gdyż ten plakat to z pewnością i tak rzadko kto powiesił.



a żelazka w domu nie masz ? 30 sek i masz wszystko proste :)


Smuglerze możemy sie spodziewać jakiegoś artykułu o "Prototype" z niecierpliwością czekam na tą produkcję której premiera już niedługo więc jakiś art w " w produkcji" czy w " za 5 12" by nie zaszkodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!
Mam do Ciebie zapytanie odnośnie "pełniaków":
Rozumiem oczywiście, że im nowsza gierka tym lepiej dla czasopisma, ponieważ dużo osób patrzy na pełne wersje, które powinny być tylko miłym dodatkiem do pisma. Ale przejdźmy do sedna. Otóż nie myśleliście nad tym, aby 1 raz na 1-2 miesiące dawać pełną wersję gry, która zdobyła szacunek graczy, a której niestety nie ma już w sklepach na naszej planecie. Zauważyłem, że dajecie gry które cieszą się popularnością (to Wam się chwali) i są jeszcze w sklepach, ale 1 gierka która jest starym hitem chyba nikomu by nie zaszkodziła. Ot np. takie Arcanum.
Tak sytuacja jest możliwa czy raczej nie?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:29, Davw napisał:

Kurde plakat fajny ale szkoda, że już nie mam wolnej ściany ;/


też nie mam gdzie powiesić bo troche duży, na szybę w drzwiach mi się nie mieści ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:35, nekromanta7 napisał:

> Kurde plakat fajny ale szkoda, że już nie mam wolnej ściany ;/

też nie mam gdzie powiesić bo troche duży, na szybę w drzwiach mi się nie mieści ;/


Ty, drzwi by były dobre... Musze przymierzyć :P Szkoda tylko, że dwustronny, bo będę musiał w końcu obrócić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:48, Davw napisał:

Ty, drzwi by były dobre... Musze przymierzyć :P Szkoda tylko, że dwustronny, bo będę
musiał w końcu obrócić ;/

Zawsze mozesz część kalendarza z wiedźmińskiej strony przepisać na kartkę i dokleić pod miesiacami które są na stronie z dzięwczęciem. Ja nawet powiedziałem że mam gdzieś tamte miesiace, kalendarza nie obrócę, nie ma bata ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:52, wip_01 napisał:

> Ty, drzwi by były dobre... Musze przymierzyć :P Szkoda tylko, że dwustronny, bo
będę
> musiał w końcu obrócić ;/
Zawsze mozesz część kalendarza z wiedźmińskiej strony przepisać na kartkę i dokleić pod
miesiacami które są na stronie z dzięwczęciem. Ja nawet powiedziałem że mam gdzieś tamte
miesiace, kalendarza nie obrócę, nie ma bata ;D


Ja go chyba nawet nie powieszę, bo szkoda taśmą uszkadzać przy odklejaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2008 o 18:02, polskavaenk napisał:

I pytania:
1. Czy będzie recenzja GTA IV (pc)?


Kiedys na pewno :)

Dnia 09.12.2008 o 18:02, polskavaenk napisał:

2. Jak to jest z tymi pełniakami? Mówicie, że negocjujecie je (czasami) z rocznym wyprzedzeniem,
a nie dochodzą (często) na czas. Więc chciałbym się dowiedzieć ( nie tylko ja) jak to
z nimi bywa.


Ta kto wlasnie bywa - rok wczesniej zaplacono a master nieraz "last minute" przychodzi. A czasem "piec minut po..." :/ Bo trzeba zdjac zabezpieczenia, upatchowac, itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 10:22, smuggler napisał:

Ta kto wlasnie bywa - rok wczesniej zaplacono a master nieraz "last minute" przychodzi.
A czasem "piec minut po..." :/ Bo trzeba zdjac zabezpieczenia, upatchowac, itd, itp.

A jak to jest z premierowymi wersjami; przecież zdarzyło się bodaj dwa razy, że daliście w postaci pełniaka grę, która jeszcze nie miała polskiej premiery. Oczywiście mówie o tych największych premierowych grach które daliście, jak Bad Day LA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 10:22, smuggler napisał:

> I pytania:
> 1. Czy będzie recenzja GTA IV (pc)?

Kiedys na pewno :)


a czy ta recenzja będzie uwzględniała stan techniczny, w jakim gra została oddana do rąk graczy? przy recenzji mass effect recenzent nawet nie zająknął się o tym, że gra jest tak fatalnie przeniesiona z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 10:47, Robak 007 napisał:

> Ta kto wlasnie bywa - rok wczesniej zaplacono a master nieraz "last minute" przychodzi.

> A czasem "piec minut po..." :/ Bo trzeba zdjac zabezpieczenia, upatchowac, itd,
itp.
A jak to jest z premierowymi wersjami; przecież zdarzyło się bodaj dwa razy, że daliście
w postaci pełniaka grę, która jeszcze nie miała polskiej premiery. Oczywiście mówie o
tych największych premierowych grach które daliście, jak Bad Day LA.


Jak widac wtedy pelniaki trafiaja na czas. :)

Recka GTA bedzie glownie oceniala jak wyglada wersja na PC, ale na pewno jakies nawiazania do wersji konsolowej sie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:25, junior17 napisał:

Witaj!
Mam do Ciebie zapytanie odnośnie "pełniaków":
Rozumiem oczywiście, że im nowsza gierka tym lepiej dla czasopisma, ponieważ dużo osób
patrzy na pełne wersje, które powinny być tylko miłym dodatkiem do pisma. Ale przejdźmy
do sedna. Otóż nie myśleliście nad tym, aby 1 raz na 1-2 miesiące dawać pełną wersję
gry, która zdobyła szacunek graczy, a której niestety nie ma już w sklepach na naszej
planecie. Zauważyłem, że dajecie gry które cieszą się popularnością (to Wam się chwali)
i są jeszcze w sklepach, ale 1 gierka która jest starym hitem chyba nikomu by nie zaszkodziła.
Ot np. takie Arcanum.
Tak sytuacja jest możliwa czy raczej nie?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam


Tak czy siak sie staramy zdobyc fajne gry, akurat Arcanum juz byla publikowana na coverku (nie przez nas...).
Mysle, ze za miesiac powinniscie miec tego dowod. Powiem tylko, ze srednia ocena tej gry - to (bez paru dziesiatych...) - 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 12:02, smuggler napisał:

> Witaj!
> Mam do Ciebie zapytanie odnośnie "pełniaków":
> Rozumiem oczywiście, że im nowsza gierka tym lepiej dla czasopisma, ponieważ dużo
osób
> patrzy na pełne wersje, które powinny być tylko miłym dodatkiem do pisma. Ale przejdźmy

> do sedna. Otóż nie myśleliście nad tym, aby 1 raz na 1-2 miesiące dawać pełną wersję

> gry, która zdobyła szacunek graczy, a której niestety nie ma już w sklepach na naszej

> planecie. Zauważyłem, że dajecie gry które cieszą się popularnością (to Wam się
chwali)
> i są jeszcze w sklepach, ale 1 gierka która jest starym hitem chyba nikomu by nie
zaszkodziła.
> Ot np. takie Arcanum.
> Tak sytuacja jest możliwa czy raczej nie?
> Z góry dziękuję za odpowiedź.
> Pozdrawiam
>

Tak czy siak sie staramy zdobyc fajne gry, akurat Arcanum juz byla publikowana na coverku
(nie przez nas...).
Mysle, ze za miesiac powinniscie miec tego dowod. Powiem tylko, ze srednia ocena tej
gry - to (bez paru dziesiatych...) - 90%.


No i co z tego, że arcaunm już był publikowany na coverku? To było parę ładnych lat temu... Ja bym się baaardzo ucieszyłgdybym znalazł Arcanuma na coverku CDA ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, wiem, że taki projekt jak tu kolega proponuje graniczy z cudem ale ja skakał bym pod sufit gdybym pewnego dnia zobaczył Silent Hill 2 na coverze xD. Ale póki co pozostaje mi polować na Allegro xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 13:45, Telomo napisał:

No i co z tego, że arcaunm już był publikowany na coverku? To było parę ładnych lat temu...
Ja bym się baaardzo ucieszyłgdybym znalazł Arcanuma na coverku CDA ^^

Zgadzam sie ta gra jest naprawde fajna i mogliby ja dac na cover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuglerze możemy sie spodziewać jakiegoś artykułu o "Prototype" z niecierpliwością czekam na tą produkcję której premiera już niedługo więc jakiś art w " w produkcji" czy w " za 5 12" by nie zaszkodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 10.12.2008 o 12:02, smuggler napisał:

Tak czy siak sie staramy zdobyc fajne gry,

To często widać.
>akurat Arcanum juz byla publikowana na coverku

Dnia 10.12.2008 o 12:02, smuggler napisał:

(nie przez nas...).

Ale Wy nie daliście...

Dnia 10.12.2008 o 12:02, smuggler napisał:

Mysle, ze za miesiac powinniscie miec tego dowod. Powiem tylko, ze srednia ocena tej
gry - to (bez paru dziesiatych...) - 90%.

To chyba dobrze. Ale nie o to się pytałem. Chodzi mi o to czy jest szansa, aby 1 raz na 1-2 miesiące (co rusz inny gatunek gry) dać stary hit, którego nie ma w sklepach i nie otrzymał statusu abandonware. Przecież i tak twórcy już nie zarabiają na takich grach, a gdybyście Wy "kupowali" te gry i dawali je na cover DVD to i twórcy by mieli korzyść, uczciwi gracze, którzy już nie kupią gry w sklepach i Wy, ponieważ pewnie troszkę więcej osób kupowałoby Wasze czasopismo, fakt, że dla tych gier ale kasa zawsze by Wam jakaś wpadła.
Istnieje taka możliwość, czy nie? (TAK/NIE)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2008 o 12:02, smuggler napisał:

Mysle, ze za miesiac powinniscie miec tego dowod. Powiem tylko, ze srednia ocena tej
gry - to (bez paru dziesiatych...) - 90%.


Gdzies czytalem Twoja wypowiedz ze ta gra przeszla probe czasu, i skoro jest tak wysoko oceniana to musi byc dosc znana, a takich gier duzo nie ma. Mysle ze zostala ona wydana przed 2004r, raczej na pewno nie jest to fps ani jakas samochodowka czy sportowa bo w dzisiejszych czasach odstaszalaby grafika. Mysle ze jest to cos z rodzaju Cywilizacji albo Icewind Dale moze Medival TW. Czyli raczej to bedzie strategia lub rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się