kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 08:03, smuggler napisał:

> Od jakiegos czasu niedziałaja mi płytki z CD-A. Komp zachowuje sie jakby napęd był
pusty.
> Poradź coś ( byle mądrego ) Smg. Please.

Zmien na ped z LG na inny. Zgadelm ze LG?


Taa napędy optyczne LG czasami kapryszą, ale nie zmienia to faktu, że są to jedne z najsolidniejszych.
A tak na marginesie dziękuję za wspaniały numer CDA i ładny kalendarzyk ;).
No i mam małą prośbę, pod choinkę chciałbym dostać... publikacje mojego listu w AR ^^. Wysyłam czasami listy, był nawet spory felieron i nic :/. Może skrzynka na meile jast tak mocno zapchana, że nie dochodzi do Was.
Pozdrowienia dla całej redakcji xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyslij wiadro beznsensownych bluzgow na CDA koniecznie z bledami ortograficznymi albo cos o piraceniu gier jak to sie nawrociles.

Z moich obserwacji zawartosci tej rubryki w gazecie to znaczaco zwieksza szanse na wydrukowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:46, Michaelius napisał:

Wyslij wiadro beznsensownych bluzgow na CDA koniecznie z bledami ortograficznymi albo
cos o piraceniu gier jak to sie nawrociles.

Z moich obserwacji zawartosci tej rubryki w gazecie to znaczaco zwieksza szanse na wydrukowanie
:D


Albo napisz coś wyróżniającego się treścią, z sensem i bez błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam. Co do plakatu. Kim jest ta blondi po stronie z Wiedźminem?? Jakoś nie mogę jej skojazyc. Kolega zaproponował ze może to być Biala Rayla, ale ona miała przecież czarne włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:17, Ćpunek01 napisał:

Pytanko mam. Co do plakatu. Kim jest ta blondi po stronie z Wiedźminem?? Jakoś nie mogę
jej skojazyc. Kolega zaproponował ze może to być Biala Rayla, ale ona miała przecież
czarne włosy...

Chodzi ci o Didre? O ile pamiętam jest na tym plakacie, to postać z jednej z przygód z edycji rozszerzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:25, Gorn7 napisał:

> Pytanko mam. Co do plakatu. Kim jest ta blondi po stronie z Wiedźminem?? Jakoś nie
mogę
> jej skojazyc. Kolega zaproponował ze może to być Biala Rayla, ale ona miała przecież

> czarne włosy...
Chodzi ci o Didre? O ile pamiętam jest na tym plakacie, to postać z jednej z przygód
z edycji rozszerzonej.

Aaa... No chyba ze tak. Heh... Chyba jednak muszę zagrać w te przygody, bo nawet plakatów z CDA nie mogę rozkminic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 08:03, smuggler napisał:

> Od jakiegos czasu niedziałaja mi płytki z CD-A. Komp zachowuje sie jakby napęd był
pusty.
> Poradź coś ( byle mądrego ) Smg. Please.

Zmien na ped z LG na inny. Zgadelm ze LG?



u mnie tez płytek z CDA nie odtwarza i tez LG, powinniscie coś z tym zrobić bo to raczej nie wina napedu który sam w sobie jest nowy i wg. testów jednym z lepszych w zakresie do 150 zł


A ile plakatów dostaliscie ? ja zdziwiłem sie że dostałem aż 2 :), tylko mi te screeny ogólną kompozycję, sami wiedzie czego psują ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa? To oddaj koledze, który nie dostał (był ktoś taki na forum) :P Ja nie dostałem w zeszłym roku, ale za to miałem dwa Insidery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:09, sevrond napisał:

A ile plakatów dostaliscie ? ja zdziwiłem sie że dostałem aż 2 :), tylko mi te screeny
ogólną kompozycję, sami wiedzie czego psują ):


Takie plakaty są kompletnie bezużyteczne, bo na co komu takie pozaginany w tylu miejscach plakat? Nie widzę sensu powieszania takiego czegoś na ścianę. Zamiast plakatu można by chyba było dodać z 10 dodatkowych stron do pisma. To by było z całą pewnością lepsze rozwiązanie, gdyż ten plakat to z pewnością i tak rzadko kto powiesił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 15:36, Telomo napisał:


To wydrukuj i prześlij formą tradycyjną :>


A wiesz Telomo, że to good idea xD, na tyle, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:09, sevrond napisał:

u mnie tez płytek z CDA nie odtwarza i tez LG, powinniscie coś z tym zrobić bo to raczej
nie wina napedu który sam w sobie jest nowy i wg. testów jednym z lepszych w zakresie
do 150 zł


Tu akurat wina lezy po stronie sprzetu. LG to taka firma, ktora w testach wypada dobrze, a jej produkty mowiac delikatnie sa do kitu. Przekonalem sie o tym kilkakrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 09:51, Skywalker560 napisał:

Przecież specjalny numer będzie teraz dopiero w maju. W grudniu od tej pory ukazuje się
tylko jeden.

Tak? To dlaczego we wstępniaku jest napisane, że nastepny numer ukaże sie 30 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:46, Michaelius napisał:

Wyslij wiadro beznsensownych bluzgow na CDA koniecznie z bledami ortograficznymi albo
cos o piraceniu gier jak to sie nawrociles.

Z moich obserwacji zawartosci tej rubryki w gazecie to znaczaco zwieksza szanse na wydrukowanie
:D



Oj to masz cos nie tak ze zmyslem obserwacji. Radosna glupotka w CDA czasem mile widziana ale musi byc z klasa, panie, z klasa. Samo "babolenie" to duuuzo za malo, bo teraz praktycznie wszyscy tak juz pisza, i to serio.
Wiec co za atrakcja?A bluzgi typu "jezdes gupi Szmuklerz, a CDA to ja dupe podcieram" to naprawde nie jest droga do CDA.

BTW: pokaz mi kiedy ostatnio w CDA byl taki list?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się