kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 12:52, Borolek napisał:

Mnie zaciekawił Black zone o skrypcie comboy

A mnie ciekawi czy B14CK Zone nie jest trochę niebezpieczne? Ludzię wiedzą jak się ochronić, ale z drugiej strony tekst o gg dał mi niegrzeczne myśli...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. :) Przeczytałem sobie wstępniaka w aktualnym numerze. Jest tam napisane, że kolejne CDA ma być bardzo ważny z dwóch powodów. :) Razem z tym numerem otrzymałem także kartkę o tym, że był to mój ostatni CDA w prenumeracie. ;( I na tej kartce jest napisane, że już nie można zamawiać CDA w wersji CD bo niedługo nie będzie ona wydawana. Więc czy sprzedawanie CDA tylko w wersji z DVD to jest ta ważna rzecz? :) Smugglerze, mógłbyś powiedzieć, czy moje domysły są prawdziwe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja opowiem taką anegdotke.W marcu skończyła mi się prenumerata,dostałem więć jużw lutym list ,że następny nr będzie ostatnim i żebym jużteraz zamówił kolejny rok i oni będą wiedzieli że od tego nr którego nie będe miał.Za miecha patrze do skrzynki a tam 2 CDA ,ze starej i nowej prenumeraty.
A teraz ,w najnowszym cda,zapomnieli mi dodać płytke.
A co do BLAck zone o gg ,to w którym to było bo zapomniałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie, wpadłem na genialny wręcz pomysł, zorganizujmy ogólnogramowski zjazd do wrocławia, do siedziby CDA, by powkurzać redakcje! :D. Swoją drogą, ciekawe co by zrobili, gdyby tak przyjechały do nich ze dwa autokary z goścmi w podkoszulkach "gram.pl" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:19, Polish napisał:

Ej ludzie, wpadłem na genialny wręcz pomysł, zorganizujmy ogólnogramowski zjazd do wrocławia,
do siedziby CDA, by powkurzać redakcje! :D. Swoją drogą, ciekawe co by zrobili, gdyby tak przyjechały
do nich ze dwa autokary z goścmi w podkoszulkach "gram.pl" :P.

zadzwoniliby po wanie, ktory by nas grzecznie wyprosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? a morze tak zróbmy.... ciekawe co by się stało gdybysmy tak zrobili i zapytali sie o smugglera.... pewnie odp było by taka...
-przepraszamy lecz własnie wyszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:08, cedricek napisał:

wiecie co? a morze tak zróbmy.... ciekawe co by się stało gdybysmy tak zrobili i zapytali sie
o smugglera.... pewnie odp było by taka...
-przepraszamy lecz własnie wyszedł....


A ja bym powiedział tak: Przepraszamy, ale bomby którą mamy w plecakach, mogą zostać wyłaczone tylko przez smugglera macie 10 minut.

O ile idziecie, że by nagle pojawiło się z 20 smugglerów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu pojawia się jakiś "smugller" ale nie wiadomo czy to prawdziwy smugg, raczej nie. Jezeli to cos w rodzaju fatimy, to ja jestem jednym ze sceptykow, a jak ktos twierdzi, ze tu jest smugg, to jest dla niego odpowiednie miejsce w domu bez klamek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 19:43, Azrathel napisał:

o boże, o boże, o boże....
to na tym forum pojawia sie ON??
wielki i tajemniczy... smugg??


tak, co jakiś miesiąc się zjawia aby reklamować najnowszy numer CDAction i na tym forum robi już to od kilku lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 19:55, Polish napisał:

Tu pojawia się jakiś "smugller" ale nie wiadomo czy to prawdziwy smugg, raczej nie.


Na tym właśnie polega magia Internetu – każdy może podać się za kogo chce, nawet 12 latek może napisać, że jest Smugglerem z CD- Action. Z tego co wiem, to na tym forum jest sporo użytkowników z nickiem Smuggler, lub smugller, lub jeszcze inaczej.

Dnia 12.10.2006 o 19:55, Polish napisał:

Jezeli to cos w rodzaju fatimy, to ja jestem jednym ze sceptykow, a jak ktos twierdzi, ze tu jest
smugg, to jest dla niego odpowiednie miejsce w domu bez klamek...


W którymś numerze CD- Action Smuggler napisał, że redaktorzy często pojawiają się na różnych forach dyskusyjnych, a gdyby wziąć pod uwagę fakt, że w CD-Action umieszczane są gry, CD-Projectu, recenzje i jescze CDP insider, to jest całkiem prawdopodobne, że Smuggler jest zarejestrowany na gram.pl. Jeżeli uważasz, (to, że uważasz, to jeszcze pół biedy, gorzej, że to piszesz), że powinienem zgłosić się do „domu bez klamek”, to niestety chyba łamiesz regulamin (obrażanie na tle przekonań )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:33, Krakers15 napisał:

W którymś numerze CD- Action Smuggler napisał, że redaktorzy często pojawiają się na różnych
forach dyskusyjnych, a gdyby wziąć pod uwagę fakt, że w CD-Action umieszczane są gry, CD-Projectu,
recenzje i jescze CDP insider, to jest całkiem prawdopodobne, że Smuggler jest zarejestrowany
na gram.pl. Jeżeli uważasz, (to, że uważasz, to jeszcze pół biedy, gorzej, że to piszesz),
że powinienem zgłosić się do „domu bez klamek”, to niestety chyba łamiesz regulamin
(obrażanie na tle przekonań )


Ekhm, to było nawiązanie do cudu Fatimskiego. Odgrywałem jednego ze sceptyków :). Czasem warto czytać xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 22:31, Black Dog napisał:

Największą wadą nowego CDA jest recenzja FIFY 07, ale Eld zawsze ocenia nisko serię EA Sports!
:D


Pisałem o tym w temacie o FIFA 07 - sportówkami powinien zajmować sie ktoś kto to lubi a nie wyłącznie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:03, cinus` napisał:

tak, co jakiś miesiąc się zjawia aby reklamować najnowszy numer CDAction i na tym forum robi
już to od kilku lat ;)

Hmm to forum gram.pl ma więcej niż rok ?? Kurczak człowiek każdego dnia uczy się czegoś nowego ;-]
Anyway na gram.pl pojawia się regularnie co miesiąc żeby zareklamować nowe CDA. Nie wiem jak było na starym forum, ani na samych początkach gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 22:35, Hubi Koshi napisał:

Hmm to forum gram.pl ma więcej niż rok ?? Kurczak człowiek każdego dnia uczy się czegoś nowego ;-]


a pewnie, że ma więcej niż rok ;) bo rok i tydzień gdzieś ;)

Dnia 12.10.2006 o 22:35, Hubi Koshi napisał:

Nie wiem jak było na starym forum, ani na samych początkach gram.pl


na starym też reklamował, od tak dawna, że nawet nie pamiętam, bo to sięga czasów gdy mnie jeszcze nie było na starym forum.
PS. ogólnie mówiąc, że robi to kilka lat miałem na myśli, że robił to i na starym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się