kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2007 o 08:25, Ktomasz2 napisał:

Każdy ma swój gust. Mi też gothik 1 nie pasuje, ale wiadomo, że to dobra gra. Trójka jest dużo lepsza. Według mnie.


Dla mnie odwrotnie, ale tak to jest - moim zdaniem coraz to więcej gier robią na schemacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 08:25, Ktomasz2 napisał:

Każdy ma swój gust. Mi też gothik 1 nie pasuje, ale wiadomo, że to dobra gra. Trójka jest dużo
lepsza. Według mnie.

Wegług mnie nie powinieneś grac w G3 przed zagraniem w GI i GII... No, chyba, że grasz tylko w nowości:/ Ale to błąd. Seria Gothic (nie "Gothik":P) to Wielka Seria Gier. Jeeeeeest genialną grą! :)

... Co nie zmienia faktu, że GII mogli by na coverku dac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 15:20, grand10pelu napisał:

> Ja zainstalowałem jedną gre tą ćciwówkę fajna.
Że jak? Że co? Chodzi Ci o Adrenalin?

Tak choddzi mi o tą Adrealin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:15, Zegarmistrz11 napisał:

Tak choddzi mi o tą Adrealin.

Gierka całkiem fajna, tylko szkoda, że samochody jakieś takie futurystyczne...(nie chodzi mi o brak licencji!!) Poza tym na moim k/złom(p)ie się tnie jak poczatkujący cyrulik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:57, Damian14BO napisał:

> Tak choddzi mi o tą Adrealin.
Gierka całkiem fajna, tylko szkoda, że samochody jakieś takie futurystyczne...(nie chodzi mi
o brak licencji!!) Poza tym na moim k/złom(p)ie się tnie jak poczatkujący cyrulik :/


Bez przesady. Grałem w to coś jakieś 10 min. i odinstalowałem.

Dobrze wam radzę, po doświadczeniach z NFS Carbon i TDU nie instalujcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:57, Damian14BO napisał:

> Tak choddzi mi o tą Adrealin.
Gierka całkiem fajna, tylko szkoda, że samochody jakieś takie futurystyczne...(nie chodzi mi
o brak licencji!!) Poza tym na moim k/złom(p)ie się tnie jak poczatkujący cyrulik :/

U mnie na moim złomie sie tnie wszystko robiłem ale moZe ma ktoś jakieś wkazówki co trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 13:23, Zegarmistrz11 napisał:

U mnie na moim złomie sie tnie wszystko robiłem ale moZe ma ktoś jakieś wkazówki co trzeba
zrobić.


Podrasować kompa :P

A tak serio to sprawdzić wymagania sprzętowe. Jeśli nie spełniasz minimalnych to o czym my tu mówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić zbytniego offtopa, ale mógłby ktoś upnąć (np na rapidshare) "Bonus2" z numeru w którym było demo Aliens Vs Predator (dokładnego numeru nie pamiętam, tylko tą cechę "charakterystyczną" zapamiętałem)? Byłbym wielce zobowiązany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 19:48, sirdoom napisał:

Nie chcę robić zbytniego offtopa, ale mógłby ktoś upnąć (np na rapidshare) "Bonus2" z numeru
w którym było demo Aliens Vs Predator (dokładnego numeru nie pamiętam, tylko tą cechę "charakterystyczną"
zapamiętałem)?


Jak byś powiedział co to rapidshare to tak...... Jakbym miał ten numer to też tak....... Ale nie spełniam obu warunków..... :/ Więc powiedz co to rapidshare......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:09, legenda27 napisał:

Więc powiedz co to rapidshare......


Jest to taka stronka, na której możesz umieszczać pliki, jakie chcesz, ale jest jeden warunek - plik może mieć maksymalnie 100MB. Tą stronę charakteryzuje to, że transfer jest bardzo duży, dlatego jest taka popularna. No i podam link na koniec: http://rapidshare.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 19:48, sirdoom napisał:

Nie chcę robić zbytniego offtopa, ale mógłby ktoś upnąć (np na rapidshare) "Bonus2" z numeru
w którym było demo Aliens Vs Predator (dokładnego numeru nie pamiętam, tylko tą cechę "charakterystyczną"
zapamiętałem)? Byłbym wielce zobowiązany :P


Upnąć nie ma za bardzo jak, biorąc pod uwagę to, że byłoby to swego rodzaju łamanie praw autorskich, więc o takich rzeczach lepiej tu nie mówić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Moja kochana siostrzyczka zakupiła wczoraj CDA bez folii, a tym samym płyty. :((
Jakoś to przeboleję, ale czy ten kupon zniżkowy na gry z CDP (nie wiem dokładnie o co chodzi, ale coś o tym słyszałem) jest gdzieś wydrukowany w piśmie (po powierzchownym przeglądzie nigdzie nie widziałem), czy też na osobnym kuponie (tak jak to było ze zniżką do Komputronika)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod zniżkowy był niestety z tyłu opakowania z płytą. :( Ale nie bój się... Ten kod za skomplikowany nie był. Taka nazwa popularnego pisma po prostu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 12:24, Lesz3yk napisał:

Mam pytanie:
Moja kochana siostrzyczka zakupiła wczoraj CDA bez folii, a tym samym płyty. :((
Jakoś to przeboleję, ale czy ten kupon zniżkowy na gry z CDP (nie wiem dokładnie o co chodzi,
ale coś o tym słyszałem) jest gdzieś wydrukowany w piśmie (po powierzchownym przeglądzie nigdzie
nie widziałem), czy też na osobnym kuponie (tak jak to było ze zniżką do Komputronika)?

http://sklep.gram.pl/CDAXKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 18:48, xDeuSx napisał:

> U mnie na moim złomie sie tnie wszystko robiłem ale moZe ma ktoś jakieś wkazówki co trzeba

> zrobić.

Podrasować kompa :P

A tak serio to sprawdzić wymagania sprzętowe. Jeśli nie spełniasz minimalnych to o czym my
tu mówimy?

Tak własnie nie sprawdziłem wymagań ale chyba mam dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:14, lisek -medival2 napisał:

Uważam że cd-action dodaje do gazety coraz gorsze gry.Co o tym myślicie?

Tak tesz sądze w popszednim numeże spodobały mi się wszystkie a teraz tylko Adrealin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:14, lisek -medival2 napisał:

Uważam że cd-action dodaje do gazety coraz gorsze gry.Co o tym myślicie?


Też tak sądzę, brakuje jakiejś strzelanki z prawdziwego zdarzenia, np. Punishera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się