kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 16:54, Kukowsky napisał:

> A wie ktoś czy ten tipsomaniak total 2007 co wyszedł w lipcu za 7,9 to jednorazowo czy
będą
> jeszcze następne numery?
Sądzę, że kiedyś jeszcze Tipsomaniak Total się pojawi, jednak nie tak prędko. W końcu musi
się trochę kodów nazbierać, co nie? ;)


Tipsy to jakieś 3/4 zwartości. Kupiłem tylko dla artykułu o tuningu kompa i troszkę żałuję ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem dzisiaj cda. Jak będę miał czas to przejże. Szkoda tylko że gry nie w moim typie dali prócz pana olimpu. Fajny on? Opłaca się zainstalować, czy olać i dalej grać w GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 18:26, Draxvoxdor napisał:

Dorwałem dzisiaj cda. Jak będę miał czas to przejże. Szkoda tylko że gry nie w moim typie dali
prócz pana olimpu. Fajny on? Opłaca się zainstalować, czy olać i dalej grać w GW?


Szczęściaż, w kiosku nieopodal mnie już wykupili ;/ . Jutro będę musiał się pofatygować gdzies dalej, bo ekszyna na wakacje muszę mieć :) .
Z tego co pamiętam Zeus: Pan Olimpu to bardziej gra ekonomiczna. Budujemy miasto, narzucamy podatki, rozwijamy kulturę - sprawy militarne są ograniczone do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie dla mnie ten zeus:/ U mnie jest z 10 cda w jednym kiosku, bo ludzie go nie kupują(no jak większość to 12-13 latki są i kupują gazety tylko dla gier a starsi to tylko chodzą w grupach i klną co 2 słowo(też klne ale nie aż tak) i udają pakerów to co począć. I co, gry szkodzą? Niech mi ktoś porówna takiego gracza a jakiegoś gościa co nie gra(bo przecież lepiej jest chodzić po podwórku i straszyć/lać innych. Ehh, kiedy te czasy miną. Ciesz sie że nie masz takiego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nowy numer ciekawy :) Gdybym miał tylko DVD to odpaliłbym Zeusa - bo mnie zaciekawił :) oraz Stalingrad. Tekstowo też ogólnie ok, przede wszystkim tekst o ET:QW. Tylko szkoda reportażu z E3, nie są takie jak kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:59, kris2005a napisał:

Ja już Cd-Action nie kupuje (bardziej opłaca się Play bo ma cene i gry fajne.) cena 11.99 a


Kupujesz gazety dla gier bo ja kupuje dla recenzji i zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:43, necron1501 napisał:

Kupujesz gazety dla gier bo ja kupuje dla recenzji i zapowiedzi.


Oh, ah, kolejny prawy człek, którego nie interesują dodawane gry, acz wnętrze. Wzruszające. Ja pozostaję przy swojej opinii, iż żadnej gazety nie opłaca się najzwyczajniej w świecie kupować, jeśli posiada się internet. Ale to nieco nie na temat więc jakby ktoś pytał - mnie tu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i cda jest drogie, ale jako fantyczny fanboj tego czasopisma będę kupował je kupował zawsze. Co do pełnych wersji czasem coś fajnego się trafi, ale ja z reguły instaluję tylko bonusy czasem fajne dema a pełniaków ni ruszam (mam w co grać zwyczajnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 17:13, xDeuSx napisał:

Tipsy to jakieś 3/4 zwartości. Kupiłem tylko dla artykułu o tuningu kompa i troszkę żałuję
;/ .


Ja natomiast kupiłem i znalazłem wiele przydatnych rzeczy. Tuningiem się nie interesuję - boję się, że coś rozwalę, a mój zestaw i tak bardzo się grzeje. Natomiast zainteresował mnie dział Kierownice - ponieważ ostatnio chciałem sobie kupić i już nawet zamowiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 13:40, konarion napisał:

A widział ktoś informacje na stronie CD-Action? Podobno do nowego numeru clicka 09/2007 dodają
podkładke pod mysz, a ja dzisiaj kupiłem clicka i żadnej podkładki nie ma:P Dziwne...



Bo wygląda na to, że podkładka jest dodawana tylko do wersji CD Clicka, przy DVD jej nie ma, przynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh kolejny raz dochodze do wniosku, że w CDA jest coraz więcej kolorowych fotek a coraz mniej rzeczowego tekstu. Rozumiem, że wakacje, ze się niekiedy nie chce, ale cholera jasna, byście mogli pisac dłuższe te teksty! Niedługo się w "Fakt" zamienicie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie kupiłem obecny numer CDA i muszę powiedzieć, że pismo wygląda super - zupełnie nowy layout czy jak to tam. Fajnie wygląda GameWalker i recenzje. O zawartości nie mówię, bo ona jak zwykle trzyma poziom. :) Gdyby tylko Ubersoldier działał na karcie bez Pixel Shaderów 2.0... Jak ktoś zna sposób to pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 14:30, Woko11 napisał:

Po dłuższej przerwie kupiłem obecny numer CDA i muszę powiedzieć, że pismo wygląda super -
zupełnie nowy layout czy jak to tam. Fajnie wygląda GameWalker i recenzje. O zawartości nie
mówię, bo ona jak zwykle trzyma poziom. :) Gdyby tylko Ubersoldier działał na karcie bez
Pixel Shaderów 2.0... Jak ktoś zna sposób to pisać!


Hmm spróbuj moze odpalić grę przez 3D Analize. Z tego co wiem tam można oszukiwać gry, ale sam jednak tego nie praktykowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 14:29, HumanGhost napisał:

Niedługo się w "Fakt" zamienicie. ;)

Czyli pojawi się goła babka na ostatniej stronie, a w samym CDA będzie można poczytać teksty z nagłówkami w stylu: "Bill Gates zdradza Windowsa z Linuxem!", "UFO przesunęło premierę Wiedźmina", "Pijany kapelan przeszedł Gothica w stroju strażnika miejskiego z lagą w ręku!"? Jeśli tak by było to naprawdę śmiesznie by to wyglądało. :P

A tak na poważnie to też przeszkadza mi to, że jest więcej obrazków, niż tekstu. Przeciwko obrazkom nic nie mam, jednak co za dużo to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radeona 9200 i on ma szadery w wersji 1.4 i gierka mi chodzi bez problemów, mało tego na najwyższych detalach:P Sciągnij sobie może najnowsze sterowniki do swojej kraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisemko dostełem w swoje łapy wczoraj i mam już przeczytane 3/4 pisma. Dobrze że są relacje z E3, bo tak to przez wakacyjny zastój na recenzji to bym prawie nie otwierał. Jednak takie pismko powinno dotrzymywać słowa, ano w poprzednim NDSN napisali, że będzie artykuł o podkręcaniu, a tu ani widu, ani słychu (nie żeby mi jakoś na tym mocno zależało, ale obietnica obietnicą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj wyjąłem najnowszy numer CDA za skrzynki, dlatego też dopiero teraz mogę opisać swoje wrażenia po pobieżnej lekturze.
Numer oceniam jako bardzo dobry, szczególnie gdy weźmie się pod uwagę sezon ogórkowy. Głośnych tytułów nie brakuje, choć wielkich hitów też nie uświadczymy. Ale jest co czytać i to się ceni.
Grać też jest w co. O ile Zeusa zaliczyłem dobre parę lat temu, a za dobry RTS wojenny uznaję CoH, to UberSoldier mnie bardzo zadowolił. Fajny FPS, potrafi zrelaksować. ;)
Poziom tekstów jak zawsze wysoki. NL bez rewelacji, choć pośmiać się można. Jak do tej pory najbardziej zainteresował mnie tekst z NDSN. Jak zawsze, ale ten jest naprawdę dobry. :)
Podsumowując, jestem zadowolony. Moim zdaniem jest to najlepszy numer od kilku miesięcy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się