kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2007 o 16:24, zbysheck napisał:

No ale kiedyś pamiętam jak w clicku w odpowiedzich na listy. Ktoś tam napisał że Smuggler fajniej
odpowiada na listy, to redaktor coś zaczął gadać że Smuggler się nie ujawnia bo ma dupe zamiast
twarzy czy coś takiego. W CDA też skromnisie pisali że pismom XXX YYY tyyyyle do nich brakuje.
Więc mnie zdziwiło. Ale skoro teraz mają redakcję współną to w sumie trudno się dziwić.


Clicka stworzyła redakcja w której najważniejszy był Frogger i Randall. Pewien czas temu wydawca uznał, że należy zmienić redakcje i wywalił wszystkich z clika - stworzyli oni gameranking, a wydawca z clicka zrobił cda dla ubogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 21:34, PirO 17 napisał:

Clicka stworzyła redakcja w której najważniejszy był Frogger i Randall. Pewien czas temu wydawca
uznał, że należy zmienić redakcje i wywalił wszystkich z clika - stworzyli oni gameranking,
a wydawca z clicka zrobił cda dla ubogich.

Mi bardziej podoba się ten nowy Click! Za to Gameranking mi nie przypadł zbytnio do gustu...
BTW - wywalil ich? Zawsze myślałem, że sami odeszli, bo im nie pasował Click! czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 21:46, Igor FCBayern napisał:

BTW - wywalil ich? Zawsze myślałem, że sami odeszli, bo im nie pasował Click! czy coś takiego...

Cóż, może słyszałeś wersję oficjalną... Ja tam się nigdy w te peryferie nie wgłębiałem i dobrze mi z tym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2007 o 16:43, Piciambeer napisał:

Jakieś sugestie?
Sądzę, że owa książeczka poświęcona będzie grom konsolowym! Nie wiem czy hitami, czy klasyką...
Ale podejrzewam, że o tym i o tym ;)


Jak przeczytałem zapowiedź Tipsomaniaka dołączonego do wrześniowego CDA we wstępniaku TipsoManiak Total to też pomyślałem, że będzie to jakiś wypasiony Tipsomaniak. Jeżeli będzie o konsolach, bardzo sie ucieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 22:11, master matrox napisał:

Jak przeczytałem zapowiedź Tipsomaniaka dołączonego do wrześniowego CDA we wstępniaku TipsoManiak
Total to też pomyślałem, że będzie to jakiś wypasiony Tipsomaniak. Jeżeli będzie o konsolach,
bardzo sie ucieszę :)

A posiadasz konsolkę? Ja nie, dlatego chce być choć trochę na czasie;) Dlatego mam nadzieję, że ma teoria się sprawdzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 16:46, Damian14BO napisał:

> O ROTFL xD
Jak się nie znasz na rapie, to nie odpowiadaj :/
Istnieje polski raper o takim pseudonimie.


Tia, istnieje. Ale chyba wolę Elda- skandinavian metalowca, niż Elda - "ziomala". Zdecydowanie bardziej go takeigo lubie, oj, zdecydowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 22:26, NLX napisał:

Elda - "ziomala".

Tia... Akurat Eldo ma świetny przekaz, z którego można się czegoś nauczyć, "ziomalem" (w takim sensie, jak Ty rozumiesz) w żadnym wypadku nie jest. Zaś metalowcy... nie słuchałem tej muzyki, więc się nie wypowiadam. Ale nie nazywaj Elda- rapera ziomalem.
I darujmy sobie dalszą polemikę- chyba że kontynuujemy ją w temacie o rapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nieźle się tutaj pomieszało :P Zaczęło się od tego, że KOCYK ELMO pomylił Elda (redaktora M. Eld) z Eldem (raperem M. Eldo). NLX mówił akurat o tym pierwszym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 22:16, Piciambeer napisał:

> Jak przeczytałem zapowiedź Tipsomaniaka dołączonego do wrześniowego CDA we wstępniaku
TipsoManiak
> Total to też pomyślałem, że będzie to jakiś wypasiony Tipsomaniak. Jeżeli będzie o konsolach,

> bardzo sie ucieszę :)
A posiadasz konsolkę? Ja nie, dlatego chce być choć trochę na czasie;) Dlatego mam nadzieję,
że ma teoria się sprawdzi ^^


Mam pierwsze Playstation, a planuję kupno Playstation 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodziło DTP-owcowi (czy może lepiej by było rzec - temu, który to pisał) z tym "pudlewem" w najnowszym CD-Action? Vide recka dodatku do Sims 2 (str.90), podpis do obrazku o treści "Pudlew. I tak dobrze, że nie LiS".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 21:40, Lord FANat1c napisał:

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodziło DTP-owcowi (czy może lepiej by było rzec - temu,
który to pisał) z tym "pudlewem" w najnowszym CD-Action? Vide recka dodatku do Sims 2 (str.90),
podpis do obrazku o treści "Pudlew. I tak dobrze, że nie LiS".

Pudel z grzywą lwa tak najprościej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 22:36, IMPERATOR1990 napisał:

Mam pytanie co do demka gry GRAW2 SP
czy da się jakoś w pełni uruchomić możliwości fizyki bez karty Ageia Physx ?

Raczej nie. Trzeba mieć tą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie zgodzę się z tobą. Wejdź do ustawień i gdzieś jest taka opcja, którą można ustawić "jakość" fizyki. Jest podajże Normal, jakaś jeszcze i Extreme. Te dwie po Normal są zablokowane, jak ktoś nie ma karty PhysX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 15:35, Madoc napisał:

A ja wygrałem Lokiego w sms-owym konkursie w CD-Action! :) Ale się cieszę :) Pierwszy raz w
życiu coś wygrałem :D


Przepraszam że napiszę posta nie na temat ale kogo to obchodzi ? Dla mnie możesz wygrać w idź na całość kota w worku i będziesz się cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 15:36, Chlorofil napisał:

> A ja wygrałem Lokiego w sms-owym konkursie w CD-Action! :) Ale się cieszę :) Pierwszy
raz w
> życiu coś wygrałem :D

Przepraszam że napiszę posta nie na temat ale kogo to obchodzi ? Dla mnie możesz wygrać w idź
na całość kota w worku i będziesz się cieszył.

e tam, nie lubię kotów. chociaż worek to by mi się przydał :D
sorry, ale strasznie się cieszę. jeśli Cię w jakikolwiek sposób lub kogoś innego uraziłem, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się