kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 15:58, kpt Nemo napisał:

Przestań! Jeśli będzie Far Cry to będę musiał się zmusić do wysłupania kasy i kupienia nowej
karty graficznej! A zbieram na co innego... :( Ale z 30fps na min. ustawieniach powinno być.

A tu Cię ździwię. Far Cry wcale nie ma wysokich wymagań. Oczywiście jeśli nie chcesz grać na najwyższych detalach :P Na moim starym kompie (Duron 800, 384 Ram i Radeon 9200) na najniższych chodził bez zarzutu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:58, kpt Nemo napisał:

Przestań! Jeśli będzie Far Cry to będę musiał się zmusić do wysłupania kasy i kupienia nowej
karty graficznej! A zbieram na co innego... :( Ale z 30fps na min. ustawieniach powinno być.

Przecież FC ma małe wymagania:P
Na tym kompie:
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
512 ram
Gram w FC na średnoi wysokich opcjach:)
Ale może zakończmy offa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 16:04, kpt Nemo napisał:

No nie wiem, ja mam 9200SE i jak kumpel przyniósł to chodziło średnio...

Właśnie dlatego że masz SE ... SE to słabsza wersja Radeona 9200 ... Ja też miałem od kumpla i chodziło dobrze na najniższych. Teraz to bym sobie w to to pograł ... Na najwyższych by mi chodziło na nowym kompie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:54, Uspatente napisał:

Jak to znikome? Na bank będzie jedna gra z XKN CDP lub Rewolucji Cenowej / KKK Cenegi :)


Odpowiadam sam sobie :)
Osobiście nie chciałbym aby znowu to się powtórzyło, tzn. gry z tanich serii. Wolałbym rozwiązanie z ostatniego PLAY -> tam jest Vietcong z dodatkiem, gra która nie miała taniej reedycji. Podobnie było w CDA z chociażby Hitman 2, który ukazał się sporo przed tanią reedycją z Cenegi, a w sklepach stało dumnie pudełko z ceną ...129zł.
Rozumiem również to, że CDA łatwiej dociera z tymi grami do miejscowości, gdzie nie ma Empików, Media Marktów itp. (sam mam do takiego obiektu 25 km najbliżej), ale trochę to przesada z tym wydawaniem "budżetówek" (w sensie ceny - nie jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 17:54, Max Damagee napisał:

Kurde, nie będzie dema Bioshocka w najnowszym numerze CD-Action :( Czas się pochlastać....


Ja tam nic nie straciłem bo i tak by mi nie poszło :P poza tym możesz sobie sam ściągnąć więc nie ma się co chlastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 19:02, Diabol111 napisał:

> Kurde, nie będzie dema Bioshocka w najnowszym numerze CD-Action :( Czas się pochlastać....


Ja tam nic nie straciłem bo i tak by mi nie poszło :P poza tym możesz sobie sam ściągnąć więc
nie ma się co chlastać.

Owszem mogę, ale trochę by to potrwało, niestety... Ale przynajmniej będzie na pewno w październikowym numerze, a recenzja może jeszcze nawet w tym (oby), więc się zobaczy czy to strawne dla mnie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak by było FC w najnowszym CDA, to bardzo prawdopodobne. Może jak ktoś to poczyta z CDA to dadzą tego pełniaka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler na forum markolf.webd.pl napisał, że we wrześniowym numerze jedna gra ma ocenę powyżej 90% i nikt się nie spodziewa, że ją dodadzą do płyty.
Popatrzyłem na GameRaknings i doszedłem do wniosku, że mogą być te dwie gry:
System Shock 2 - ( http://www.gamerankings.com/htmlpages2/185706.asp)

Planescape: Torment (CD Projekt nie chce wydać, bo może wie, ze w CDA będzie?) - http://www.gamerankings.com/htmlpages2/187975.asp

Mogą być jeszcze Half Life (jedynka, ale wątpię), UT2004, Sid Meier''s Alpha Centauri i NOLF 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ten zestaw gier, to cieszyłbym się z System Shocka 2 (trzeba obczaić, czemu tak wszyscy za BioShockiem szaleją...), Planescape: Torment (słyszałem, że najlepszy RPG, jaki kiedykolwiek powstał, ale nie miałem okazji grać), UT2004 (oj, pograłoby się w sieci, pograłoby...) i nawet HL (oczywiście wolałbym 2, ale nie wymagajmy od CDA cudów...). Zapowiada się ciekawy wrzesień, mimo początku roku szkolnego. Mogę się również założyć, że we wrześniowym numerze będzie sporo o Wiedźmaku napisane. Nie mówiąc o BioShocku, Strangleholdzie i paru innych hiciorach. Na szczęście jeszcze niecałe 2 tygodnie (nowy numer 4 września, jakby ktoś wstępniaka nie czytał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadywań część druga - Smuggler napisał, że najsłabsza gra ma średnią ocenę 65%. Zobaczyłem na listę, w mniej więcej tym przedziale są te tytuły (obok moje komentarze):
145. Prince of Qin - raczej odpada
146. Devastation - jak wyżej
147. Abomination - odpada
148. Diplomacy - również nie
149. Heroes of Annihilated Empires - tu według mnie jeden z poważniejszych kandydatów. Gry od Techlandu z reguły trafiają do CD Action, więc i ta ma spore szanse
150. AquaNox 2: Revelation - odpada
151. Space Empires V - 4 część niedawno była, więc ta też może być, choć wątpie
152. Enter the Matrix - dopiero co do XG trafiło, więc raczej nie
153. Boiling Point: Road to Hell - jest baardzo duże prawdopodobieństwo, że właśnie ta gra ukarze się w CDA
154. Submarine Titans - odpada
155. Prisoner of War - odpada
156. Stronghold 2 - raczej nie
157. X: Beyond the Frontier - odpada

Jak widać, najpoważniejszymi kandydatami są Heroes of Annihilated Empires oraz Boiling Point: Road to Hell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Twoich propozycji na hit numeru to bardzo chciałbym aby był to UT2004. Na resztę jakoś nie mam ochoty, zważywszy na to co czeka na półce.
Co do drugiej listy, to tu akurat chciałbym Boiling Point: Road to Hell. Całkiem ciekawa gierka, jednak nigdy nie zdecydowałem się jej kupić, choć miałem takie plany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 18:11, master matrox napisał:

Jak widać, najpoważniejszymi kandydatami są oraz Boiling Point:
Road to Hell.


Smuggler napisał, że ta gra ze średnią 65% w CDA dostała 7/10 - sprawdziłem, 7+/10 dostało Heroes of Annihilated Empires, a Boiling Point: RtH dostało ocenę 8/10 :)

Więc chyba jednym z pełniaków jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:02, master matrox napisał:

Smuggler na forum markolf.webd.pl napisał, że we wrześniowym numerze jedna gra ma ocenę powyżej
90% i nikt się nie spodziewa, że ją dodadzą do płyty.
Popatrzyłem na GameRaknings i doszedłem do wniosku, że mogą być te dwie gry:
System Shock 2 - ( http://www.gamerankings.com/htmlpages2/185706.asp)

Planescape: Torment (CD Projekt nie chce wydać, bo może wie, ze w CDA będzie?) - http://www.gamerankings.com/htmlpages2/187975.asp

Mogą być jeszcze Half Life (jedynka, ale wątpię), UT2004, Sid Meier''s Alpha Centauri i NOLF
2.

Co to jest NOLF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się