kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2008 o 22:59, Probos napisał:

Jak dla mnie różnica 0zł, a 20-25zł jest dość duża, tak więc porównanie ( argument ?
) chybiony. :P

może i chybiony mea culpa ;D, chodziło mi głównie o to że jaka by się gra na coverze nie znalazła i tak wszystkim nie dogodzisz ( a to odkrycie :D ) i co gorsze zawsze sie znajdzie jakaś maruda i powie że "gry z CDA som gupie" xD

Dnia 05.05.2008 o 22:59, Probos napisał:

Wg. mnie ma rację. W obecnych czasach, "załatwienie" sobie gry, którą można legalnie
pobrać z neta, nie jest problemem. Zawsze znajdzie się jakiś znajomy, który będzie taki
dobry, zostawi ściąganie na noc, a następnie wypali grę na płytce i "roześle" po klasie.
PS : Jeżeli dobrze widziałem, to plik instalacyjny waży około 600 MB. Czyli, przy łączu
512, "zassanie" zajmie około 3 godzin.. ?

może i tak może nie ... ale dla wielu osób i tak posiadania jakiegokolwiek łącza internetowego ( już nie mówiąc o szybkim ) lub znajomego czy kogoś w rodzinie z takowym jest sporym problemem ... niby z roku na rok jest lepiej ale sami wiemy jak to w praktyce wygląda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze desperacja :)

Zadnego dema tez nie warto dawac, bo se mozna z sieci zassac, nie? Dziwna logika...

Gierka ma 800 MB wiec jej sciagniecie troszke trwa, a nie kazdy ma superszybki transfer czy dostep do neta, a nie lubi sepic u znajomych...

IMO lepiej dac 800 MB pelniaka niz demo tej samej wielkosci, w ktore pograsz kwadrans i po wszystkim. No ale sa gusta i gusciki, ludzie i taborety. :)

Naturalnie - uspokajam - to tylko taki bonus, beda jeszcze TRZY inne pelniaki, juz nie do sciagniecia z netu (chyba ze z torrentow...) i to IMO calkiem fajne, a niektore nawt bardzo calkeim fajne. :)

Czekajcie cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 17:07, Tomaszek92 napisał:

> IMO marnowanie powierzchni płyty :(
Według mnie też. Po co dawać gry, które można ściągnąć z neta (zaraz ktoś pewnie napisze,
że mu sie nie chce ściągać).
Na tej części płyty można by było dać jakieś dema.


NOa przykald symulato robienia na drutach albo COKOLWIEK. Bo jak wiadomo lepsze demo niz pelniak.
Dodam tez, ze akurat tak sie zlozylo, ze WAZNE dema (wszystkie) jakims cudem sie pomiescily, wiec moglibysmy dac jakies drugoligowe zapchajdziury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ... zamotałem jak zawsze ;). Wkurzają mnie po prostu ludzie oczekujący na coverze takich gier żeby każdemu podpasowały + oczywiście na płytce musi być pełno dem + plakat i świetne teksty w piśmie a to wszystko za 15 zeta ... a większość z nich zapewne pojęcia nie ma jak trudno to wszystko pozałatwiać ... Wiadomo że są miesiące lepsze i gorsze i zawsze staracie się dać z siebie wszystko ale ludzie będą i tak narzekać a i wpadka się czasem jakaś zdarzy ;p. Tyle z mojej strony ... a no i zapytam przy okazji raz jeszcze bo nie doczekałem się odpowiedzi ;). Czy w najbliższym czasie jest możliwość na reaktywację "Pod obstrzałem" czy nie za bardzo ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:21, marcin112 napisał:

no ale czy nie mozna by miejsca na dema zapchać pełnymi wersjami?
To chyba bardziej humanitarne :P

Pewnie by i można było, ale po pierwsze co to za cover czasopisma o grach bez dem? :) Chyba jeszcze się z takim nie spotkałem. No a po drugie, dodatkowy pełniak to kolejne koszta, które w tym wypadku zapewne podniosłyby nieco cenę pisma. A potem połowa graczy zacznie narzekać, że nie dość iż dodali jakiegoś crapa to jeszcze chcą za to więcej kasy... :P Mi tam trzy pełniaki w zupełności wystarczą.

Co do TMNF jako pełniaka to moje zdanie jest takie samo jak przy okazji ostatniej TMN - miło z ich strony ^^ Co prawda grę mam już dawno temu ściągniętą i zagrywam się w nią niemiłosiernie, ale zawsze lepiej jest mieć ją na płycie. Poza tym tak jak mówi Smuggler - nie wszyscy lubią sępić u znajomych jeżeli nie mają dostępu do neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:42, Igor FCBayern napisał:

> no ale czy nie mozna by miejsca na dema zapchać pełnymi wersjami?
> To chyba bardziej humanitarne :P
Pewnie by i można było, ale po pierwsze co to za cover czasopisma o grach bez dem? :)
Chyba jeszcze się z takim nie spotkałem. No a po drugie, dodatkowy pełniak to kolejne
koszta, które w tym wypadku zapewne podniosłyby nieco cenę pisma. A potem połowa graczy
zacznie narzekać, że nie dość iż dodali jakiegoś crapa to jeszcze chcą za to więcej kasy...
:P Mi tam trzy pełniaki w zupełności wystarczą.

Co do TMNF jako pełniaka to moje zdanie jest takie samo jak przy okazji ostatniej TMN
- miło z ich strony ^^ Co prawda grę mam już dawno temu ściągniętą i zagrywam się w nią
niemiłosiernie, ale zawsze lepiej jest mieć ją na płycie. Poza tym tak jak mówi Smuggler
- nie wszyscy lubią sępić u znajomych jeżeli nie mają dostępu do neta ;)



jak to czytam to rozumiem ze masz rację i tak nikt by nie przeszedl 4 gier w miesiąc(no i racja ze zawsze dla kogos jest jakis crap)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem nowym użytkownikiem gram.pl i mam pytanie.
W prawie każdej grze jest bon który ma na sobie napisane jakąś ilość wpln (wirtualnych pln).
co zrobić by można było je wykorzystać?

A i jeszcze jak wstawić obrazek i płeć na twoją ikonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:48, marakamba napisał:

Cześć jestem nowym użytkownikiem gram.pl i mam pytanie.
W prawie każdej grze jest bon który ma na sobie napisane jakąś ilość wpln (wirtualnych
pln).
co zrobić by można było je wykorzystać?



klego z tym pytaniem nie tutaj(musisz wejsc na swoje kąto i tam jest ''''zarejestruj grę''''wpisujesz hasło z kartonika i masz wirtualną kase ktur ą mozes wykozystać na zniżki w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:15, smuggler napisał:

Jak zawsze desperacja :)

Gdzie tam desperacja :P Coverki i tak wywalam :P

Dnia 06.05.2008 o 08:15, smuggler napisał:

Zadnego dema tez nie warto dawac, bo se mozna z sieci zassac, nie? Dziwna logika...

Cóż to za porównanie ? Zawsze myślałem, że waszą chlubą było dodawanie na płytki największych hitów, a teraz co ? Zadowalacie się gierkami freeware z neta ? Ble.. :P Zresztą, od czego jest Steam ? Zostawić PC włączonego na noc i rankiem można się cieszyć grą.

Dnia 06.05.2008 o 08:15, smuggler napisał:

Gierka ma 800 MB wiec jej sciagniecie troszke trwa, a nie kazdy ma superszybki transfer
czy dostep do neta, a nie lubi sepic u znajomych...


Patrz wyżej.

Dnia 06.05.2008 o 08:15, smuggler napisał:

IMO lepiej dac 800 MB pelniaka niz demo tej samej wielkosci, w ktore pograsz kwadrans
i po wszystkim. No ale sa gusta i gusciki, ludzie i taborety. :)


Bo was to nic nie kosztuje, prawda, a zajmie większą część płyty ? :P Lecz jak już mówiłem, gazetke kupuję dla gazetki, a coverki wywalam.

Dnia 06.05.2008 o 08:15, smuggler napisał:

Naturalnie - uspokajam - to tylko taki bonus, beda jeszcze TRZY inne pelniaki, juz nie
do sciagniecia z netu (chyba ze z torrentow...) i to IMO calkiem fajne, a niektore nawt
bardzo calkeim fajne. :)


Się okaże, lecz ostatnio kupiłem sobie Wieśka, jego raczej nie pobijecie. :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:15, smuggler napisał:

Naturalnie - uspokajam - to tylko taki bonus, beda jeszcze TRZY inne pelniaki, juz nie
do sciagniecia z netu (chyba ze z torrentow...) i to IMO calkiem fajne, a niektore nawt
bardzo calkeim fajne. :)

Czekajcie cierpliwie.

Póki co jest elegancko, ewentualnie jeszcze jakby się jakiś erpidżi trafił, to byłoby już przemiodnie ;P. Ofc, tak se teraz tylko głośno myślę, bo wiem, że już niczego nie zmienię, ale i tak zapewne ten numer nabędę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EJ a nie można dać Drugiego DVD i podwyższyć cenę o tą złotówkę? Albo możesz Smuggi dać jeszcze kilka stron do CDA ale tylko na reklamy żeby się jakoś zwróciło za tą drugą płytę.Więcej reklam = więcej pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:17, smuggler napisał:

NOa przykald symulato robienia na drutach

Fajnie by było jakbyście to dali :)

Dnia 06.05.2008 o 08:17, smuggler napisał:

Bo jak wiadomo lepsze demo
niz pelniak.
Dodam tez, ze akurat tak sie zlozylo, ze WAZNE dema (wszystkie) jakims cudem sie pomiescily,
wiec moglibysmy dac jakies drugoligowe zapchajdziury...

Jak wszystkie dema się pomieściły i dodaliście jeszcze TM to chwała Wam za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trza kombinować z systemem ósemkowym i dziesiętnym - oto przekształcenia:

Dziesiętny:
104730081349241
88100588622149
96830112862 585
88 003951861585
703825457351247

Ósemkowy:
24778657
8751625
4498819
47568 67
10557961
24778657

Czyli kolejność jest taka:
24778657
104730081349241
8751625
88100588622149
4498819
968301128625 85
4756867
88003951861585
10557961
703825457351247
24778657

Próbowałem kombinować z alfabetem (czytaj: cyfra - kolejna liczba z alfabetu, tak na różne sposoby) i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugler! Mam prośbę! Przytocz za przeproszeniem NAJDEBILNIEJSZY tekst antyfana jaki widziałeś w życiu! I mam prośbę żeby odpowiedział mi Smug a nie KTOŚ INNY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się