kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2009 o 00:40, JackXP PL napisał:

Całej redakcji CD Action życzę wszystkiego co najlepsze. Kolejnego udanego roku związanego
z tworzeniem tego wspaniałego magazynu, wielu wypadów do siedzib twórców gier, podwyżek
i jak najmniej stresu.

Zdrowia!


życżę tego samego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 19:19, Patryk Mogilno napisał:

> mnie najbardziej cieszy w tym CDA DVD bo jest Psychonauts ;]
Gierka bardzo fajna mi się bardzo spodobała. Ale są też inne dobre pełniaki np: Imperial
Glory super strategia



Też prawda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 15:11, Lord Sebuuu 10 napisał:

> Heheheheh rozwala mnie ta ostatnia pani na telefon na stronie 131 ;p

masz racje jest dobra ;)


Omg... co to się dzieje na tym świecie. Żeby 10 latki na takie rzeczy patrzyły :) Nie za młody trochę jesteś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze teksty w tym numerze to dla mnie betatest Dawn of War 2 i recenzje Mirror''s Edge oraz GTA 4. Tekst o Dawn of War 2 dobrze w sumie napisany za bardzo nowych rzeczy wprawdzie się nie dowiedziałem (no może najważniejsza to ta o kolejności w jakiej będą pojawiać się wrogowie w kampanii, czysto przeniesionej z jedynki tak na marginesie jedynie Chaos został zastąpiony Tyranidami). Przyczepić się mogę jedynie do tego, że napisano o powrocie baz w multi, tutaj pewnie nie sprecyzowano tego, ale zostanie jedynie jeden główny budynek, nie będzie koszar itd., za to wieżyczki i posterunki nasłuchowe mają zostać. Co do GTA 4 - ostatnia część w jaką grałem to Vice City, dalej straciłem zainteresowanie tą serią, jednak z GTA 4 wiązałem pewne nadzieje na stanowcze odświeżenie serii. Z tekstu wynika, że tak właśnie jest, jednak od zakupu odstraszają mnie jednak wymagania sprzętowe i kłopotliwa instalacja (wszystkie te "zabezpieczenia" z zabawą w zakładanie kont, nawet do gry single tylko szkodzą tym, którzy kupują oryginały, a nie piratom). Sam tekst mimo to przekonuje, że po grę sięgnąć warto. Cóż, rozważę to, jednak grę pewnie kupię dopiero wtedy gdy trochę stanieje. Odnośnie Mirror''s Edge - na tą grę czekałem, jednak tekst sugeruje (pomimo wysokiej oceny), że to jednak nie do końca "to". Najbardziej martwiąca informacja to ta o słabej fabule, dla mnie to jedna z najważniejszych rzeczy w grach. Po gry bez dobrej fabuły praktycznie nie sięgam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Gta 4, to moim zdaniem przesadzili z oceną. Ja dałbym góra 8/10.
A to wszystko przez kłopotliwą instalację, kombinowanie z rejestracją, by móc zagrać przez internet, pierdzielenie się z tym Rockstar Club (znowu rejestracja), a jak już przejdziemy przez te męki... instalacja sterowników, oraz patcha, bo bez nich będzie klatkować nawet na takim sprzęcie który ciągnie bezproblemowo na najwyższych detalach Far Cry 2, oraz Crysisa.
Nie mówiąc już o tym że z gry wycięto wiele fajnych elementów z poprzednich części, a poza głównymi misjami nie ma za bardzo co robić.
Określenie gry "prawdopodobnie najlepszej na świecie" to mocna przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Moim zdaniem też za wysoka, danie oceny 9 i znak jakości dla gry która nie działa poprawnie przez wysokie wymagania sprzętowe oraz kiepską konwersje z konsol i na dodatek bugi to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 16:19, Darkstar181 napisał:

Określenie gry "prawdopodobnie najlepszej na świecie" to mocna przesada...


To chwyt marketingowy. To "prawdopodbnie" jest tam dlatego, że każdemu komu się nie podoba można skontrować jego argumenty i krytyke tegoż zdania owym "prawdopodobnie". Myśmy się tego w szkole uczyli. Widać goście z CD-A przeszli odpowiednie szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 16:20, Etherion66 napisał:

GTA IV prędko nie stanieje (tak jak to było z San Andreas).

Cóż, mi się i tak nie śpieszy, bo są dla mnie ważniejsze tytuły (regularnie gram w WoW, a czekam na DoW 2, w dalszej perspektywie SC2, poza tym na nic specjalnie nie czekam), więc nawet jeśli przyjdzie poczekać "trochę" miesięcy to tragedia się nie stanie ;) Tak czy inaczej nie podoba mi się to, co czytałem o tej instalacji (bawienie się w instalacje klienta i tyle rejestrowania się, nawet do gry single!) i o tym jak ta gra na PC działa (na moim sprzęcie, mimo, że nie jest taki znowu zły, nie pograłbym sobie płynnie w wysokich ustawieniach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 15:28, HunterO7 napisał:

> > Heheheheh rozwala mnie ta ostatnia pani na telefon na stronie 131 ;p
>
> masz racje jest dobra ;)

Omg... co to się dzieje na tym świecie. Żeby 10 latki na takie rzeczy patrzyły :) Nie
za młody trochę jesteś ? :P


A weź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 15:11, Lord Sebuuu 10 napisał:

> Heheheheh rozwala mnie ta ostatnia pani na telefon na stronie 131 ;p

masz racje jest dobra ;)


He,dla mnie podobał sie wierszyk pani z 131 strony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 17:35, rafekx 12 napisał:

> > Heheheheh rozwala mnie ta ostatnia pani na telefon na stronie 131 ;p
>
> masz racje jest dobra ;)

He,dla mnie podobał sie wierszyk pani z 131 strony:D

Nawet nie o to chodzi... Tak ją zacenzurowali, że zamiast pociągać przypomina jakiegoś mutanta z silent hill ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całej redakcji (spóźnione) ale szczere Życzenia z okazji Nowego Roku, oby coraz mniej antyfanów grzebało w śmietnikach za poszukiwaniem waszego wspaniałego czasopisma.
Psychonauts, dobra gra, ale przygodówki to nie dla mnie:/, NARC nie próbuję, mam GTA IV, nie chcę grać w wersję dla ubogich:) Ale Imperial Glory zainstaluję napewno, Little Cars czy jakoś tak zostawie dla młodszej siostry.
Dziękuję wam jeszcze raz za ten czwarty rok który z wami przyżywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:51, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie odnośnie konkursów w CDA jak są informowani zwycięzcy?

Dzwoni do ciebie jakiś gość, chyba z redakcji, mówi że wygrałeś i prosi o podanie adresu i chyba imienia i nazwiska. W moim przypadku było właśnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:51, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie odnośnie konkursów w CDA jak są informowani zwycięzcy?


Dostajesz sms''a na telefon z którego wysyłałeś zgłoszenie, w którym dostajesz maila na który masz wysłać swoje dane.
Wiem bo raz wygrałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się