kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2009 o 12:48, dave03 napisał:


A czy przypadkiem nie było w CDA kiedyś działu interwencja?


>>>Dazial byl ale to nie na tym polega, ze nasze patrole szukaja poroblemow, tylko na sygnal czytelnikow probujemy interweniowac.

Sami się z tego co pamiętam

Dnia 13.03.2009 o 12:48, dave03 napisał:

tam deklarowaliście tym, że zajmiecie się podobnymi problemami.


>>>>Patrz wyzej.

Dnia 13.03.2009 o 12:48, dave03 napisał:


>Szczerze mowiac pierwszy raz slysze, ze sa z tym jakies zaciachy, wiec ciezko mowic
"jeszcze"?
>
Ktoś kiedyś w temacie o wPLNomanii coś pisał abyście o tym napisali. Wiem że to nie temat
CDA, ale jakoś nie chce mi się wierzyć aby nikt z redakcji tego nie widział.


>>>A jednak. Po prostu nie uzywam tej waluty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 12:46, smuggler napisał:

Woek to TYLKO opakowanie. :) A reklama na worku lepsza niz na okladce, bo worek sie wywali
i juz. :)

No wiesz, dla kogoś kto zbiera worki to może być problem. :P

A tipsomaniaka nie przeczytam, bo coverów nie otwieram już od jakiegoś roku. Szkoda, że tym razem nie ma w wersji papierowej, bo moja "kolekcja" tipsomaniaków by się trochę zwiększyła. ;P

Jeśli chodzi o okładkę to nie wiem czemu się wam nie podoba. Wg. mnie jest bardzo fajna, a byłaby jeszcze lepsza gdyby całość byłaby taka mniej kolorowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę jeszcze trzecią płytkę zamiast czasopisma i będzie całkiem git :D.

A pełniaki całkiem niezłe, widzę że CDA celuje w przygodówkową niszę, co mi osobiście bardzo odpowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że już nie będzie "Życia w sieci"? Od kilku numerów już nie ma tego kącika. Moglibyście chociaż coś napisać o tym, że go wywaliliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, zawartość numeru widzę znakomita. :) W recenzjach zachwytu nie ma, widzę tylko cztery ciekawie zapowiadające się recenzje, ale to normalne o tej porze roku. Za to temat numeru oraz wizyta w siedzibie Codemasters wyglądają bardzo interesująco. No i beta-testy stoją na wysokim poziomie. Co do Tipsomaniaka na coverze, to absolutnie nie mam nic przeciwko temu, trzeba iść z duchem postępu, papierowe Tipsomaniaki z czasem pewnie będą odchodzić do lamusa, ale widzę dużo osób boi się postępu jak ognia. ;] Natomiast okładka absolutnie wymiata, IMO najlepsza i najładniejsza okładka CDA od wielu już miesięcy, oby w przyszłości jak najwięcej takich dzieł sztuki (szatana? ;>) na okładce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 14:09, choper napisał:

To znaczy, że już nie będzie "Życia w sieci"? Od kilku numerów już nie ma tego kącika.
Moglibyście chociaż coś napisać o tym, że go wywaliliście...


Moze bedzie ale juz z innym "prowadzacym" bo tamten z roznych powodow sobie odpuscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę w opozycji do pieniaczy forumowych...

Jestem ostatnio zachwycony jakością pełniaków w CDA, a z Legend to już położyliście mnie na łopatki. Nie dalej jak tydzień temu stałem przed półką gier w markecie nie dla idiotów i zastanawiałem się nad małym bonusikiem do zakupów. Mocno kusiło Legend, za 40 złociszy, ale chęć ubabrania się w goow... ee w szlamie odwiodła mnie od kandydata numer jeden, kupiłem World of Goo (pierwsza gra CityI, olaboga!) i klasyczne GTA VC.
Plus dla Was za drugą płytkę, od jakiegoś czasu wydawała się potrzebna i to na stałe (chętnie bym dopłacił parę groszy do pisma w zamian za podział pełniaki -dema, kąciki i reszta). Cóż nie można mieć wszystkiego i jako jednorazowy bonusik też jest fajna.
Brak tipsomaniaka tez mi nie przeszkadza, bo w mojej ocenie dostajemy coś lepszego, a poza tym niespecjalnie interesowała mnie ta książeczka.
Czekam również na porady w sprawie kupna lustrzanki. Tak się składa, że chyba upatrzyłem sobie nowe hobby, a sprzętem mi jest niezły, ale jednak kompakcik.

Do tego taka mała sugestia: czy nadruk na płycie mógłby pochodzić z głównego pełniaka numeu? Tęsknię za czasami gdy otrzymywało się CD z nadrukiem niemal premierowym :) Skład i tak wszyscy poznają w piśmie lub na opakowaniu płyty.

By nie było tak dobrze, dołączę do rzeszy "chciejców forumowych". Miło by było ujrzeć Overlord na coverku :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam. Na płytce nic ciekawego. Bloodrayne 2 przeszedłem już dawno temu, więc tym razem nie skorzystam. Legend mnie nie interesuje (a może jednak? :D), w przygodówki nie gram. O simach nie mówiąc.

Zapowiedziami obrodziło, i to mocno. Szczególnie mnie interesuje co tam napisali o OFP2,Fuel i NFS: Shift.

Temat numeru i za pięć dwunasta to przemilczę (chodź z wielką ochote bym pograł w jakąś bijatykę).

Recenzje. Tu dla mnie najważniejszy jest on, Tom Clancy''s EndWar. To dla niego planuje kupić sobie słuchawki z mikrofonem (dziś dostałem pieniążki ;>). Numer dwa to Codename Panzers:Cold war. Phase One miało full wypas multi, ale single mi się niezbyt spodobał. Natomiast w Phase Two na odwrót^^ Ciekawe jak tym razem będzie.

O innych działach pisać nie będe ;P
No...dodam ,ze okładka zarąbiaszcza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a może tak na stałe 2xDVD 9 za złotówkę drożej? Ciekawe, czy byłaby taka możliwość...

PS - okładka niezła, ale byłaby 100% lepsza, gdyby szkieletora wyśrodkować i poza logiem CDA wywalić wszystkie inne napisy. Ale niestety marketingowo to raczej by nie przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 16:09, caramondl napisał:

Hmm, a może tak na stałe 2xDVD 9 za złotówkę drożej? Ciekawe, czy byłaby taka możliwość...

PS - okładka niezła, ale byłaby 100% lepsza, gdyby szkieletora wyśrodkować i poza logiem
CDA wywalić wszystkie inne napisy. Ale niestety marketingowo to raczej by nie przeszło...


No wlasnie, okladka nie moze byc sztuka dla sztuki, tylko informowac... Ale jak bediemy np. robic plakat z tej czachy, to wiadomo (od razu mowie, ze to tylko teoretycznie mowie, bo planow takich nie mamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnie zły.

Miały być fajerwerki i w ogóle łoł. A tutaj co? Płyta więcej - fajnie. I tyle. Nic więcej, jedynie mniej. Tipsomaniak na DVD? Probably nigdy go nie odpalę, gdyż nie znoszę czytać z monitora. Uwielbiam papierowe Tipsomaniaki. Dla mnie beznadzieja.
Czyli z tych wszystkich obiecanek dostaliśmy płytę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie numer bardzo dobry... Bloodrayne 2, Legend Hand of God, tipsomania...Kasa już uzbierana, teraz tylko czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pracy mi dzisiaj cos forum nie dzialalo jak trzeba. Jednak przypieta zapowiedz nowego numeru juz macie. :) Co do pelnych wersji - w tym miesiacu jest bardzo dobrze. W Legend: Hand of God zagram. W pozostale pelniaki pewnie tez. Fajnie, ze wrescie pojawia sie druga plytka DVD. Co sie zas tyczy okladki - moim zdaniem jest bardzo fajna i klimatyczna. Mam tylko nadzieje, ze tym razem numer z prenumeraty przyjdzie szybciej niz ostatnio. CDA dostalem dwa tygodnie po premierze kioskowej. :/ No i zobaczymy czy jest ramka z Codename: Panzers - Faza Druga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 17:08, Diddle napisał:

Probably nigdy go nie odpalę, gdyż nie znoszę czytać
z monitora.


Zawsze mozesz sobie te skany wydrukowac i przeczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się