kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2009 o 14:23, sevrond napisał:

Miło mnie zaskoczyliście pierwszy raz prenumerata nie spóźniona a nawet szybciej o 1
dzień BRAVO!

Serio? Masz już nowy numer? Czy to jakiś żart, a ja nie zrozumiałem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:08, kitek0101 napisał:

Serio? Masz już nowy numer? Czy to jakiś żart, a ja nie zrozumiałem? ;)

Żaden żart, ja też dzisiaj wyjęłam CDA ze skrzynki :D Niezłe zaskoczenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:17, Magwisienka napisał:

> Serio? Masz już nowy numer? Czy to jakiś żart, a ja nie zrozumiałem? ;)
Żaden żart, ja też dzisiaj wyjęłam CDA ze skrzynki :D Niezłe zaskoczenie ;]

Od razu poleciałem do skrzynki zobaczyć czy ja też nie dostałem, ale niestety niczego nie ma...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli numer 93 (grudzień 2003 r.). :]
Do mnie nowe CD-Action jeszcze nie doszło. Po zobaczeniu kilku postów w tym temacie szybko pobiegłem, by sprawdzić, czy i aby mnie takie szczęście nie spotkało. Niestety, zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie powinno byc bardziej skierowane do CDP, nie do CDA ;] To oni dawali na to kasę, więc pewnie im się skończyła, albo zauważyli, że większośc czytelników podcierała sobie tym insiderem wiadomo co lub na podpałkę ta gazetka szła....

xbit71=> To prenumerata obejmuje urodzinowy numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiacu dzial prenumeraty sie spisal. Wracam z pracy do domu, a tam juz na mnie czekala przesylka z nowym numerem CDA. Jeszcze go nie poczytalem, bo wrocilem doslownie 10 minut temu, ale za chwilke Legend: Hand of God sie bedzie instalowac. :) Przyznac musze, ze okladka na zywo wyglada lepiej niz na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:49, Mac Cry napisał:

To prenumerata obejmuje urodzinowy numer?


Bylo juz o tym nawet w tym watku mowione kilkakrotnie. Prenumerata obejmuje urodzinowy numer. Natomiast po nastepny trzeba bedzie sie samodzielnie udac do kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:54, DarkMarian napisał:

>/.../
Niby śeiwtnie, 8 pełniaków, ale wszystkie słabe :/


Słabe? Widać, że jestes dzieckiem nextgenu. Całkiem niezła przygodówka, dobre RPG i jeszcze naprawdę fajna siekanina z sexowną wampirzyca w roli głównej, czy taka wybuchowa mieszanka jest słaba? Normalnie szczęka opada po przeczytaniu twojego posta.

A już jutro CDA, więc dobrze że jest basen bo jak zywkle będę niećwiczącym i sie przeglądnie CDA ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to się kolega dowartościował. Jak ci szkoda 16 zł na 3 dobre gry, 5 bonusowych i zajebi*te pismo, to lepiej idź za tą kasę kup sobie pół litra, albo 3 patyki. Niewątpliwie będzie to o wiele lepiej spożytkowana kasa (nawet spożytkowana dosłownie).

Ja już nie mogę się jutra doczekać. Już widzę to katowanie Legenda. Oj, oj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:21, trombocylek napisał:

Ja już nie mogę się jutra doczekać. Już widzę to katowanie Legenda. Oj, oj.


O Legenda fajna jest. Mialem urchomic na 5 minut, zeby zobaczyc jak gra wyglada i wziac sie za czytanie CDA. Zleciala godzinka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę. Dla mnie się dobrze składa, bo jutro po szkole kupuję CDA i 3 dni rekolekcji. Jako, że ja deista, to będę miał czas na granie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie przeczytałem 1 tekst " Agresja także w grach" i muszę przyznać, że jest bardzo cienki. Mocny fajny wstęp,a potem paplanie aby stronkę zapełnić. Mało faktów, dużo masła maślanego i niezbyt mocne fakty na oblanie tezy że gry psują psychę, zdecydowanie lepsza dyskusja była wczoraj na forum o tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:36, sevrond napisał:

Na razie przeczytałem 1 tekst " Agresja także w grach" i muszę przyznać, że jest bardzo
cienki. Mocny fajny wstęp,a potem paplanie aby stronkę zapełnić. Mało faktów, dużo masła
maślanego i niezbyt mocne fakty na oblanie tezy że gry psują psychę, zdecydowanie lepsza
dyskusja była wczoraj na forum o tym temacie.


Bez urazy ale tekst pisal fachowiec. lekarz z odpowiednia specjalizacja. Tekst naturalnie moze ci sie NIE PODOBAC ale to nie to samo, co slaby. Slaby to bylby jakbym ja sie wymadrzal jak wyciac slepa kiszke, bo sie na tym nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:00, TojaSmuggler napisał:

Bez urazy ale tekst pisal fachowiec. lekarz z odpowiednia specjalizacja. Tekst naturalnie
moze ci sie NIE PODOBAC ale to nie to samo, co slaby. Slaby to bylby jakbym ja sie wymadrzal
jak wyciac slepa kiszke, bo sie na tym nie znam...


Może być najwybitniejszym doktorem honoris causa, ale to nei znaczy, ze potrafi ciekawie pisać. Prawda?

Btw. nie czytałem tego tekstu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... tak się dziwnie złożyło, że dopiero dzisiaj się zaopatrzyłem w numer 162 i mam dość duże zastrzeżenia. Czytałem już na forum, że kilka osób skarży się na pudełka [ NIE na to że zmieniliście ich format, tylko na jakość ich wykonania ], trochę mnie to zdziwiło najkrócej mówiąc. Zawsze pudełka były dobrej lub bardzo dobrej jakości a tu nagle takie coś? Smuggie ... ja staram się was zrozumieć, kryzys, cięcia kosztów, kombinowanie jak się da by wyjść "na swoje" ale dziś się ''nieco'' rozczarowałem. I chyba nie tylko ja, bo jak widać narzekań na boxy jest więcej. Od bodaj 2-3 miechów przeszliście na te cienkie boksiki. Kij z formatem ale ich wykonanie jest bardzo złe :/. O ile jeszcze miesiąc i dwa miesiące temu dostałem cienkie bo cienkie ale trzymające się kupy pudełka to dziś po wyjęciu CDA z worka i dotknięciu covera pudełko zaczęło mi się rozsypywać w rękach (!). Urwana folijka, zaczepy w środku pokruszone a i bolce (?) na rogach odłażą i odpadają po dotknięciu ręką. o_O A i sam box rozleja się na środku ... :/. Może to dziwne, ale mam wrażenie że z numeru na numer jest coraz gorzej jeśli o to chodzi. :( A mój egzemplarz dostałem wprost ze stojaka więc wymówka o CDA które się poniewierało / ktoś po nim skakał odpada ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:13, Diddle napisał:

> Bez urazy ale tekst pisal fachowiec. lekarz z odpowiednia specjalizacja. Tekst naturalnie

> moze ci sie NIE PODOBAC ale to nie to samo, co slaby. Slaby to bylby jakbym ja sie
wymadrzal
> jak wyciac slepa kiszke, bo sie na tym nie znam...

Może być najwybitniejszym doktorem honoris causa, ale to nei znaczy, ze potrafi ciekawie
pisać. Prawda?


Prawda. A ze przypadkiem jest calkiem znanym pisarzem sf {Gamedec - kojarzysz?) to nie ma nic do rzeczy. :)
Tekst nie jest latwy - Freud, Jung - ale godny by sie nad nim skupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się