kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2009 o 17:01, Fucio napisał:

> CDA zamieszcza filmy w różnych formatach, abym mógł sobie obejrzeć wszystkie muszę
używać
> Winampa, SubEdita i Classica od M$. Może zainstaluj je, to zadziałają ^^
Winampa i Classica oczywiście mam. Spróbuję z tym SubEditem...

To chyba bardziej od kodeków zależy, niż od programu. Ja zawsze ręcznie uruchamiam, mniej motania z programami jest wtedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2009 o 14:45, Dared00 napisał:

Jeśli tylko część nakładu ma powtórzone strony, to jest to wtopa drukarni, a nie CDA.

A co mnie - i zapewne wielu innych stały czytelników - to obchodzi ? Kto tu jest głównym odpowiadającym za wygląd czasopisma, drukarnia czy raczej samo CDA ? Wina leży po stronie CDA, bo najwyraźniej nie dopilnowali drukarni jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 12:48, Dark_Sebat napisał:

A co mnie - i zapewne wielu innych stały czytelników - to obchodzi ? Kto tu jest głównym
odpowiadającym za wygląd czasopisma, drukarnia czy raczej samo CDA ? Wina leży po stronie
CDA, bo najwyraźniej nie dopilnowali drukarni jak należy.


Po pierwsze, trochę wyrozumiałości, ludzie popełniają błędy.
Po drugie, redakcja CDA nie jest w stanie przejrzeć każdego egzemplarza z całego nakładu, zresztą nie jest to nawet ich obowiązkiem, to powinno być sprawdzone wewnątrz drukarni.
Skoro drukarnia zawaliła sprawę i nie poinformowała CDA o błędnym wydruku to jest tylko i wyłącznie wina leniwych drukarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę więc, że nie tylko ja miałem powtórki w stronach :) Tak właśnie lekko się zdziwiłem, widząc podwójnie stronę z relacją z E3 i podwójnymi zapowiedziami L4D i Indiany Jones''a.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem kodeki z softmani (stronka śsie swoją drogą). Wszystko działa ok. Za to niektóre filmiki ze starszej płytki przestały działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 15:29, Vytrix napisał:

Widzę więc, że nie tylko ja miałem powtórki w stronach :) Tak właśnie lekko się zdziwiłem,
widząc podwójnie stronę z relacją z E3 i podwójnymi zapowiedziami L4D i Indiany Jones''a..
;)


a co miało być na tych stronach ? Bo ja też tak mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 19:39, Fucio napisał:

Ściągnąłem kodeki z softmani (stronka śsie swoją drogą). Wszystko działa ok. Za to niektóre
filmiki ze starszej płytki przestały działać.



Jakie dokładnie kodeki ? (nazwa?)


Dla wszystkich którzy chcą zobaczyć brakującą stronę :

http://www.cdaction.pl/obrazki/strona/30_E3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 19:39, Fucio napisał:

Ściągnąłem kodeki z softmani (stronka śsie swoją drogą). Wszystko działa ok. Za to niektóre
filmiki ze starszej płytki przestały działać.


Polecam Quick Time Player większość filmików się odtwarza bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2009 o 22:41, kerkas napisał:

Polecam Quick Time Player większość filmików się odtwarza bez problemu.


Eee tam, Quicktime kuleje ... chyba najlepszy będzie polski Bestplayer, albo ściągnięcie odpowiednich kodeków to wtedy nawet Windows Media Player wszystko odtworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem dwa razy ta sama strone,ale widze,ze i tak na niej nie bylo niczego ciekawego dlamnie ;P.
A no i Ceville bardzo mi sie podobal(pierwsza przzygodowka ktora ukonczylem,zreszta z mila checia:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie napiszę, że z tego co wywnioskowałem z tej dyskusji o powtarzającej się stronie, to można uznać, że to wina drukarni i nie znalazł się jeszcze nikt z normalnym CD-A. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 22:08, Wojman napisał:

Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Zobacz post 26090. :)


Eh, tak wiem i biję się w pierś, ale wcześniej przejrzałem 3 poprzednie strony tematu, a przez tą dyskusję o kodekach pomyślałem, że to do nich link.
My bad, wybacz.

:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się