kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2011 o 18:24, giertych1234 napisał:

Bardzo przepraszam za dubla ale nie mogę już edytować.

Spoiler

Strona 126.



A mógłbyś powiedzieć jaka to gra,bo nowe CDA będe miał w czwartek (koleżanka mi kupi na gwiazdkę klasową) a chciałbym już wiedzieć ;)

EDIT: @Krzycho - Żadne pismo dla graczy o grach i PC i konsole nie będzie przecież traktowało "poważnie" takiej świetnej gry. Aż dziw,że tak mało,jak na Okaryne Czasu wysilili się do jednej strony ŁAŁ!! Jak chcesz więcej recek ze stajni Nintendo - zainwestuj w Neo + ewentualnie w PSX. Te magazyny piszą recenzje o grach Niny i się wysilają,w przeciwieństwie do CDA.

A ile stron (albo jaką część strony) zajmują recki Mario 3D Land i MK 7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 19:52, Perry_Cox napisał:

Marudziliście, że konsolowe gry zajmują tak dużo stron (najlepiej całkiem je wywalić),
więc nie wiem skąd to zdziwienie.

Tu akurat nie chodzi o to, że te konsole są. Ale skoro już są, to niech chociaż ilość miejsca będzie rozdysponowana adekwatnie do poziomu gry, bo jak na razie przeciętniaki z ocenami 6-7 dostają więcej miejsca niż kandydaci do gry roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 19:52, Perry_Cox napisał:


Marudziliście, że konsolowe gry zajmują tak dużo stron (najlepiej całkiem je wywalić),
więc nie wiem skąd to zdziwienie.

Fajnie tylko że jakieś średniaki zajmują więc niż pretendenci do gry roku :(
Inna sprawa że powinni zamieścić już recenzję wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wiem o co się rozchodzi. Problem jest prosty, w redakcji jedynym konsolowcem jest chyba tylko Hut (inni z tego co wiem także grają na konsolach, ale sporadycznie, głównie w exy), a w dodatku z Nintendo nikt tam zbytnio nie jest obcykany, więc nie ma co się spodziewać konstruktywnych i rzeczowych recenzji gier na konsole japońskiego giganta. Mogliby kogoś takiego zatrudnić, ale najpewniej nie zrobią to z dwóch głównych powodów: N* w Polsce prawie nie istnieje; N* zbyt długo było pewne siebie i podupadło na światowym rynku, gier mało, więc i niespecjalnie są okazje aby coś o nich pisać. Z drugiej strony jeśli ktoś chce coś stricte o konsolach, to od czego są Neo+ i PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 15:23, Perry_Cox napisał:

N* zbyt długo było pewne siebie i podupadło na światowym rynku,

Chyba żartujesz. 3DS sprzedaje się lepiej niż DS, który z kolei był najlepiej sprzedającą się konsolą w historii. Wii też kupiły dziesiątki milionów. Nie mam pojęcia, co rozumiesz przez "podupadło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to wspomniał, ale w artykule o VGA, przy screenie z Battlefielda jest podpis o treści mniej więcej "Tu nie było wątpliwości- król FPSów jest jeden", podczas gdy nagrodę za najlepszego FPSa dostał CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 16:13, revolt505 napisał:

Mam wrażenie, że redakcja zdradziła w tym numerze nazwe pełniaka z 200 numeru.... Też
to znaleźliście?


Wierzcie w to,wierzcie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy pewnie w was kojarzy głosowanie na najlepszą okładkę CDA. Denerwuje mnie to że zawsze wygrywa okładka warcaft''a albo gwiezdnych wojen bez względu jak ona wygląda. Dzieciaki nie umieją głosować. Ciekawe co zrobią jak w finale spotka się 10 okładek warcraft''a. A pełniaki w nowym numerze słabe. Marzy mi się test drive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się