kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2011 o 23:13, Pablovy napisał:

Zdaniem redakcji... grę recenzuje chyba jeden redaktor, a nie cała ekipa, nie?


Jeden, dopiero jak chce wystawić 10 to potrzebuje poparcia jeszcze dwóch innych. Przynajmniej tak było kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się Allor nie przemęczył, pisząc recenzję Skyrim. Wychwala grę pod niebiosa, przyznaje je prywatny tytuł Gry Roku, daje ocenę

Spoiler

9+

, przebąkując coś o
Spoiler

10

, a samej recenzji, jakby tekst zbić do kupy, ledwie ponad stronę. Liczyłem na znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi, co oznacza kod umieszczony na okładce. Próbowałem go zeskanować, ale nieskutecznie. Czy ktoś sobie z nim poradził? Może to jakiś przeciek odnośnie 200 numeru? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 13:48, Bambusek napisał:

Binding of Isaac?

Spoiler

Ocena końcowa - 9
Grywalność - 9
Grafika - 7
Audio - 8
Plusy:
+ nieprzyzwoicie grywalna
+ trudna!
+ masa rzeczy do odkrycia, drugie tyle do odblokowania
+ losowość
+ niepokojący klimat
+ stosunek ceny do jakości
Minusy:
- zdarza się jej brzydko zaciąć
- rzadko, ale wyrzuca do Windowsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 22:03, Agntx napisał:

A mnie ciekawi, co oznacza kod umieszczony na okładce. Próbowałem go zeskanować, ale
nieskutecznie. Czy ktoś sobie z nim poradził? Może to jakiś przeciek odnośnie 200 numeru?
Hmm...


Oczywiście:) Mi te kwadraty przypominają trzy filary, czyli trzy rzeczy na których będzie się opierał dwusetny numer-świetne bonusy, świetne pełniaki, świetna zawartość pisma, natomiast nieregularne szlaczki w środku pokazują, że będzie tego tyle, iż nie będzie wiadomo od czego zacząć:) Brzmi głupio, ale to zawsze jakiś pomysł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 22:27, Piterixos napisał:

Oczywiście:) Mi te kwadraty przypominają trzy filary, czyli trzy rzeczy na których będzie
się opierał dwusetny numer-świetne bonusy, świetne pełniaki, świetna zawartość pisma,
natomiast nieregularne szlaczki w środku pokazują, że będzie tego tyle, iż nie będzie
wiadomo od czego zacząć:) Brzmi głupio, ale to zawsze jakiś pomysł:D


To jest tak zwany kod QR. Trzeba mu zrobic zdjecie telefonem z odpowiednia aplikacja i bedzie wiadomo o co chodzi. Ale nie napalaj sie na info o numerze 200 czy o pełnych wersjach w następnym numerze. Bo po rozszyforowaniu wychodzi

Spoiler

Gratulujemy, że chciało Ci się poświęcić sporo czasu na odczytanie zupełnie bezsensownego tajnego przekazu. Polecamy się na przyszłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób korzystających z prenumeraty: otrzymujecie CDA na czas czy z opóźnieniem? Ja, jak zwykle dostanę mój egzemplarz w przyszłym tygodniu, trochę mnie to irytuje bo nie mieszkam na końcu świata i inne prenumeraty dochodzą w terminie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 13:03, BoloMaster napisał:

mam pytanie do osób korzystających z prenumeraty: otrzymujecie CDA na czas czy z opóźnieniem?
Ja, jak zwykle dostanę mój egzemplarz w przyszłym tygodniu, trochę mnie to irytuje bo
nie mieszkam na końcu świata i inne prenumeraty dochodzą w terminie;/

Na początku mojej prenumeraty (kwiecień, maj, jakoś tak) przychodziło dwa, trzy dni po wyjściu CDA. A teraz, od jakiś 2 miesięcy przychodzi co najmniej tydzień po.
Gumisiek kilka postów wcześniej też pisał odnośnie prenumeraty - Ostatnio prenumerata dochodzi mi dopiero około tydzień po ukazaniu się numeru w kioskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 00:44, Wojman napisał:

To jest tak zwany kod QR. Trzeba mu zrobic zdjecie telefonem z odpowiednia aplikacja
i bedzie wiadomo o co chodzi. Ale nie napalaj sie na info o numerze 200 czy o pełnych
wersjach w następnym numerze. Bo po rozszyforowaniu wychodzi

Spoiler

Gratulujemy, że chciało
Ci się poświęcić sporo czasu na odczytanie zupełnie bezsensownego tajnego przekazu. Polecamy
się na przyszłość. :)



Tego się nie spodziewałem:D Jak mówiłem tamto napisałem dla jaj, chociaż w sumie to mi nawet dość logicznie wyszło wszystko:) Ciekawe czym nas będzie CD-A zaskakiwało w przyszłości...

A tak w ogóle to czy na 200 numer możemy spodziewać się czegoś niezwykłego? Numery świąteczne są np raz w roku, a numerek kończący jedną stówę jest co kilka lat, więc liczę na pełniaki, które zmiotą konkurencję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 20:43, giertych1234 napisał:

Czy wy też nie możecie podłączyć się do gry online w BiA:HH przez błąd połączenia?

Nie da się grać w multi BiA w Polsce.

EDYTA: Ok znalazłem, już kiedyś to pisałem na tym forum.

Mam Brothers in Arms HH od Cenegi. Nie ma informacji, że multi w Polsce nie działa. Wręcz jest napisane "Zupełnie nowe doświadczenia w grze sieciowej (...)". Podkreślam, grać w multi po prostu się nie da. Ostatnio spotkałem się z sytuacją, że "polaki" grają przez sieć w HH. Pytam się co i jak, czy zmienili coś, patch jakiś? Mówi "nie, miałem kiedyś orga, ale zgubiłem i ściągnąłem pirata". Przypomniał sobie też, że jak miał oryginała (od Cenegi ofc) to faktycznie nie dało rady grać w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - kiedyś do jakiegoś numeru CDA dołączony był jakiś kod do minipeta do GW [?!], czy ktoś się orientuje czy to coś ma jakiś okres ważności czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 13:33, Tyler_D napisał:

Pytanko - kiedyś do jakiegoś numeru CDA dołączony był jakiś kod do minipeta do GW [?!]

Było takie coś(numer specjalny z 17 kwietnia 2007 roku

) i to była miniaturka asury.

Dnia 26.11.2011 o 13:33, Tyler_D napisał:

czy ktoś się orientuje czy to coś ma jakiś okres ważności czy coś takiego?

Jak dobrze wiem to nie powinny mieć. Ja swój przypisałem jakieś 2 lata po ukazaniu się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, numer mnie przekonał do gry BiA HH. I mam takie pytanie, czy recenzja skyrim jest ładnie napisana, w temacie i dobrze stwierdzone plusy/negatywy? Jak tam "na luzie"? Jeśli można to proszę o opinię dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj nowy CDA,pierwsze wrażenia pozytywne,szczególnie objętością pisma ;) Właśnie mi się instaluje BiA,a ja wracam do lektury pozostałych recenzji,których w tym numerze nie brakuje :). Aż się boje,jaka posucha będzie za miesiąc z recenzjami x_x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się