kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2014 o 20:34, Paoro napisał:

Nom mam nadzieje, że dadzą jakoś porządną gierkę, choć myśle, że dla samych nędznych
kodów ludzie kupią, mówie nędznych bo 3 dni premki to 360 golda chyba jak nie normalnie
to z eventem, a do tego czołg premium którego nie mam i golda za niego nie dostane :/


Ja nie mam tego problemu, gier zazwyczaj nie odpalam z ostatnich to tylko Deus Ex i Risen się przydał na dłużej Flatout 2 mam z Extra Klasyki jeszcze, a Knock, Knock mnie nie interesuje. Moim marzeniem byłby Fallout 3 (najlepiej NV) bo nie miałem jakoś weny go zakupić, a chętnie bym pograł. Albo Bioshock, też nie miałem okazji zagrać (wiem, wiem wstyd).

Dnia 17.09.2014 o 20:34, Paoro napisał:

PS Alexei gratki, że zostałeś modkiem, pamietam jak wspominałeś, że się będziesz ubiegał
:) ja w końcu nie startowałem, bo nie mam czasu, robota i te sprawy :P


Dzięki, dzięki, ja mam teraz więcej czasu (koniec szkoły, więcej życia), wiec się zdecydowałem.

Dnia 17.09.2014 o 20:34, Paoro napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 12:44, Kirabaxior napisał:

Diablo III+1... ciekawe o co chodzi w zagadce.

No przecież to oczywiste.

Diablo IV w nowym numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 13:00, Kirabaxior napisał:

Tropico 4 ostatnim pełniakiem w CDA.

...łeeh?

Bieda, panie, bieda. Najsłabszy pełniakowo numer od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 13:06, Dared00 napisał:

Bieda, panie, bieda. Najsłabszy pełniakowo numer od dawna.


Dokładnie. A najgorsze jest to, ze żeby zagrać w Tropico, trzeba zakładać kolejne konto w jakimś czymś zwanym Kalypso... Nie tego oczekiwałem, nie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawanie tego crapa bez tej masy dodatków do niego i dlc to dość wygodna postawa. Szkoda tylko, że nie robi się już tego pisma dla czytelników. I nie mówcie, że to coś w stylu "kiedyś cda było.." bo tak nie jest. Kiedyś była w tym dusza (nie tak dawno) dziś jej nie ma. Strasznie boli mnie cebulowa cząstka serca przez to, jak sprzedajecie swoje pisemko hołocie z branży. Za dużo się was porobiło i nie da się tego zatrzymać? Nie moja to sprawa, nie doradzę wam, bo nie jestem znawcą rynku. Nawet ta legenda o Smuglerze nie pomaga. To dobre dla dzieciaków.
Dobra, hejt wylany, już nic nie zostało. Dziwnym trafem tylko wy wzbudzacie we mnie coś co można określić obrzydzeniem. Albo lepiej napisać, wasze czasopismo, bo was nie znam.
A, no i pozdrawiam Berlina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+1
Imho CDA straciło "magię" jakoś w okolicach 2010. Do 2008 kupowałem regularnie, od 2009 - tylko dla pełniaków, teksty były dodatkiem. Ostatni numer to porażka, przeczytałem tylko recenzję Risena 3 i artykuły o Gothikach, reszta jest przeciętna, szczególnie od pana pod ksywką Berlin. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 13:06, Dared00 napisał:

Bieda, panie, bieda. Najsłabszy pełniakowo numer od dawna.

Jak można dać to bez tych wszystkich DLC.... co mam sobie je kupić? komercha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, to nie działa aż tak brutalnie. Gra bez nich nudzi się po paru godzinach.. Te kilka dlcków, które są taniuchne, bardzo osłodziłyby spotkanie z grą niektórym graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, co narzekają na pełniaki w CD-Action słowa od Ghosta XD:

Nie dajemy g...na na płycie. Po prostu osoba pisząca takie stwierdzenia jest małym, egoistycznym i nietolerancyjnym gnojkiem.
Jak coś mu się nie podoba to jest g...no. Oczywiście fakt, że podoba się to innym osobom, nic go nie obchodzi. Bo wszechświat obraca się tylko wokół jego czterech liter, on jest najważniejszy i jego zdanie jest święte. Generalnie ma wszystkich wokoło w d...pie. I będzie się z tym dobrze czuł do czasu gdy inne osoby, pokażą mu, że one też mają go w d..pie. Dopóki będą to koledzy, pewnie go to nawet nie ruszy, ale gdy okaże się, że jest to nauczyciel (nie piszę wykładowca, bo wątpię aby osoba piszące tego typu stwierdzenia wyszła poza podstawówkę) , szef w pracy, jakiś urzędnik, czy jakaś firma do której ma interes, może wtedy dotrze do niego, że w społeczeństwie jest tylko malutkim i niewiele znaczącym trybikiem.
Daliśmy w ostatnich numerach pisma kilka całkiem niezłych gier. Wysoko ocenianych zarówno przez nas, przez innych recenzentów (o czym świadczą wysokie noty w serwisach metacritics i gamerankings), a także przez naszych czytelników, a mimo to trafiają się egzemplarze twierdzące, że ostatnio dajemy g...no na płytach.
Jeśli nie nauczą się tolerancji w życiu to (nawiązując do toaletowej terminologii) będą mieli przesrane.

A jeśli nie zrozumieli mojego wywodu, albo do nich nie dociera, to mam dla nich prostsze i krótsze przesłanie, które mam nadzieję, że dotrze do tego małego orzeszka zwanego u nich mózgiem:
Nie podoba się? To wypad gówniarzu!


XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 15:08, Tatmadaw napisał:

I będzie się z tym dobrze czuł do czasu gdy inne osoby, pokażą mu, że one też mają go w d..pie.


I pokażą mu to... dedykując cały wściekły post jemu i osobom takim jak on?

Dnia 18.09.2014 o 15:08, Tatmadaw napisał:

Jeśli nie nauczą się tolerancji w życiu to (nawiązując do toaletowej terminologii) będą mieli przesrane.


Yup, absolutnie nic w życiu nie osiągną ludzie, którzy na przykład.... no nie wiem... nie potrafią tolerować tego, że komuś nie mogą się podobać pełniaki.

Fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry bojs ale trochę mocno nadinterpretujecie ...

Tutaj najzwyczajnie w świecie chodzi o to że ... coś co nie podoba się wam czy iluś tam osobom niekoniecznie musi nie podobać się reszcie. Chcecie to kupicie, nie chcecie - to nie kupujcie. Tylko jaki jest sens rzucać tekstami okołoodbytniczo toaletowymi przy tej okazji? Dla własnej satysfakcji? Żeby komuś zrobić ''na złość''?

Wiem że to będą wyświechtane argumenty ale ocenianie całego pisma tudzież pracy całego zespołu tylko pod względem tego co jest na płytce jest ... no właśnie, to jest żenujące. Tak samo warto też wspomnieć o tym że załatwienie pełnika to nie jest coś na zasadzie łatwej gadki ''mamy tyle hajsu, dajcie nam grę xxx oraz yyy za 3 miesiące, pasuje?''.

Jak jeszcze czytałem CDA czyli no już jakiś czas temu to widać było że chłopaki i dziewczyny starali się zrobić to co potrafią tak jak najlepiej potrafią. I nie robili skoku na kasę, robili swoje. A hejterzy byli, są i będą. Tylko innych rzeczy się czepiają.

Myślę że Ghosta [ i resztę ekipy? ] poirytowały nie same zarzuty tylko ich forma. Bo fajnie jest samemu kogoś hejtować jak się nie wie ile co tak naprawdę kosztuje zachodu. Bo tego zazwyczaj młodzi nie wiedzą. A przynajmniej nie w takim stopniu jak ci nieco starsi.

edit: literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Ghost był roztropny, trzymałby język za zębami i śmiał się z hejterstwa dla hejterstwa.
Moja wewnętrzna cebula nie ma pretensji o pełniaki, tylko o całą resztę. Brakuje mi w cda czegoś, co by mnie przyciągnęło do kupna. Odzwyczaiłem się od kupowania tego miesięcznika (tak myślę, że 50% osób kupujących robią to właśnie dlatego, że to ich comiesięczny rytuał) co wyszło mi tylko na dobre, ale smutno mi, że redakcja nie robi nic (poza jakimś mega pełniakiem) aby zaświecić mi żarówkę w głowie którą napędza nowy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się