kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

TO to gra akcji - w CDA dostała 7/10 (albo siedem plus ;P) są tam pistolety bullet time i zabawki typu: Golden Gun itp. Ja grałem, przeszedłem i gra jest fajna, ale za krótka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 16:56, Woko11 napisał:

Skoro w najnowszym CDA będzie Total Overdose to wypadałoby coś się o grze dowiedzieć. Słucham?
:)


TO to GTA w meksykanskich klimatach ,mnóstwo akcji i akrobacji no i fajnie że będzie w CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie wtedy wywarł wielkie wrażenie FreeSpace II. Gra jest super. Co prawda w CDA była tylko ta część gry, do momentu, w którym pojawia się tytułowy statek, Colossus, kilkudziesięciokilometrowy stalowy kolos zmiatający wszystko z powierzchni ziemi (a raczej: w próżni :D). Ale i do tego momentu wiele się dzieje. Jest tyle akcji, że adrenaliną powstałą podczas grania można zaspokoić żądze całego plutonu traceurów, trialowców i innych zajmujących się sportami ekstremalnymi. Nie wiem, czy jest do kupienia jeszcze gdzieś pełna wersja, chętnie bym sobie kupił...

Co do najnowszego numeru: już jutro czwartek :D. Już jutro rano koło 8 pobiegnę do kiosku z dwudziestozłotówką w garści, rzucę sprzedawcy "CDA proszę", dam kasę, zabiorę resztę, rozerwę folię i będę czytał :D. Co z tego, że Total Overdose mi nie pójdzie (mam za stary procesor), co z tego, że reszta pełniaków okaże się za mocna na mój komputer. Liczy się CDA :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, będzie jatka... Nie będzie zmiłuj. Zwłaszcza, że u nas czytelników CDA jest około 20 (a zaczęło się ode mnie), a samych CDA może 3, 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehhe, operacja "Overlord" :D. Desant na kioski :D. Ja zwykle chodzę do kiosku po CDA o 7 rano, wtedy są może 4 egzemplarze na cały kiosk, -1 dla mnie i -1 dla kioskarza (również komputerowiec :D). Trudno, najwyżej wstanę wcześniej, będę miał oczy podkrążone, ale CDA kupię.

Co do TO: pograłbym sobie tak bardzo (gra jest smakowita, nawet jeśli miała niskie oceny: kręcą mnie ewolucje wykonywane w powietrzu przez głównego bohatera i wszechobecna SIEKANINA :D), ale gdzie ja teraz dostanę Athlona XP i kasę na niego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kuż jutro ten dzień :) oczekiwany przez długi czas też rano wyrusze po nowe CDA i po pięciu minutkach bedę już w domu i krzykne Yes!,Yes!,Yes! CDA moje jest!!! i przez cały dzień będe sie radował zawartośćią pisemka i pojemnośćią płytki :) . Do zobaczenia jutro CDA! ha haha :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umnie nigd na osiedlu nie kupuje CDA tylko ja:). I zawsze w kiosku jest do 10 egzemplarzy. Ja kupiłem w zeszłym miesiącu CDA i do dzisiaj jest 9 egzemplarzy a było 10;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąściwie to Total Overdose obrywał głównie za grafike i to że teren jest podzielony na strefy między którymi gra musi mwczytywać kolejny poziom. Na szczęście trwa to bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:49, darth 16 napisał:

Naszczęście w kiosku w którym ja kupuje jest dużo CDA więc nie ma problemu ;P


Masz szczęście. Kioskarz u mnie zwykle kładzie jeden egzemplarz na wystawce, a resztę kładzie za sobą. Starałem się policzyć, ile tego jest, doliczyłem się 5 numerów. No cóż, ale dla mnie starcza. Bo kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje :D.

Dnia 27.12.2006 o 10:49, darth 16 napisał:

JayC -----> TO nie miao słabych ocen np. CDA 7+/10 :D


darth 16 - W CDA - tak. Ale kiedyś jeszcze czytając KŚ GRY gra ta zdobyła średnią może 3,50. Dla mnie mniej jak 4,50 to średnia niska ;D (i w szkole, i dla gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA - tak. Ale kiedyś jeszcze czytając KŚ GRY gra ta zdobyła średnią może

Dnia 27.12.2006 o 10:53, JayC napisał:

3,50. Dla mnie mniej jak 4,50 to średnia niska ;D (i w szkole, i dla gry).

Ja tam wolę CDA a KŚ Gry nie lubię więc nie patrze się na ich rekomendacjie itp. ;P Ale gra mi się podobała ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:54, darth 16 napisał:

Ja tam wolę CDA a KŚ Gry nie lubię więc nie patrze się na ich rekomendacjie itp. ;P Ale gra
mi się podobała ;P


Aktualnie też czytam tylko CDA. KŚ GRY to stare dzieje. Ale i tak każdy ocenia grę według własnych kryteriów. Można się tylko sugerować recenzjami, jeśli chodzi o kupienie gry, ale zazwyczaj recenzje w CDA pokrywają się z moimi :D. A gra - dla mnie fajna. Widziałem screeny, filmiki, słuchałem kumpli... pograłbym sobie, ach, pograłbym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:53, JayC napisał:

W CDA - tak. Ale kiedyś jeszcze czytając KŚ GRY gra ta zdobyła średnią może
3,50. Dla mnie mniej jak 4,50 to średnia niska ;D (i w szkole, i dla gry).

KŚ Gry ma dziwny system ocen czasem potrafią świetną gre kompletnie zjechać (np. za to że jest brutalna lub że ma wysoką cene)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się