kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 19:51, darkwind21 napisał:

Do niedawna także kupowałem głównie dla tekstów ale teraz mam nowego kompa więc korzystam z
okazji, a także nadrabiam zaległości.


To gratz, bo ja nie wiem, kiedy się doczekam nowego sprzętu... póki co starcza mi to, co mam, tyle gier jeszcze mam, których nie przeszedłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:55, darkwind21 napisał:

Dzięki i pomyśl ile ja mam do nadrobienia
Celeron633 256 RAM Radeon9200===>Athlon3000 1gbRAM GEforce 7300


O ŻESZ KU... WŁOSKI :D. Nieźle, nieźle... ja nie miałbym upgrade''u, tylko drugiego, oddzielnego kompa. Ten z którego korzystam na co dzień jest u taty w pracy (tata ma zakład szklarski w tym samym budynku co nasz dom :D), więc ten by sobie zostawił, a mnie kupił nowy. Tylko zadaję ja grzeczne pytanie: KIEDY TO K***A BĘDZIE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:05, Pepper Ronie napisał:

Czy na mojej konfiguracji komputera (AMD Athlon 64 3200+ 2GHZ, 1GB RAM, Radeon X200 64MB) będę
mógł pograć w Dead to Rights 2 na najwyższych ustawieniach graficznych???


Hehehe, pewnie będzie się cięło już na najniższych detalach, stary, kup sobie nowego kompa, na tym długo nie pociągniesz... :D. Nie no, tak na serio to spoko pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:01, JayC napisał:

ja grzeczne pytanie: KIEDY TO K***A BĘDZIE?!


Życzę ci byś miał go jak najszybciej bo sam znam ból oczekiwania:)
A poza tym celeronek nadal chodzi, właśnie na nim piszę, ten drugi czeka na swego pana na studiach.
A żeby nie było że odchodzimy od tematu zamieszczam zdjątko z nim związane:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:10, darkwind21 napisał:

Życzę ci byś miał go jak najszybciej bo sam znam ból oczekiwania:)
A poza tym celeronek nadal chodzi, właśnie na nim piszę, ten drugi czeka na swego pana na studiach.
A żeby nie było że odchodzimy od tematu zamieszczam zdjątko z nim związane:).


O kurczę... sporo tego. Chyba wszystkie numery, a jak nie wszystkie to bardzo niewiele brakuje ;D. Ja miałem gdzieś kilkanaście starych numerów, ale po sprzątaniu nic nie zostało. Zginęło mi też kilka tegorocznych numerów!!! No, ale ostatnie siedem czy osiem leży bezpiecznie koło mojego łóżka ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:18, darkwind21 napisał:

107 numerów, a za kilka dni 108 eh ilo to lat już minęło odkąd kupiłem pierwsze CDA by mieć
w co pograć na pierwszym kompie chlip chlip, wspomnienia.


Hehehe... ja pierwszy numer kupiłem w sumie z ciekawości. To był bodaj lipcowy z roku 2001 albo 2002. W każdym razie pełniaki to FreeSpace II: Colossus, Ignition, a na okładce był Spider-Man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy numer to maj 97, (ogólnie 12 CDA) z recenzjami MDK Theme Hospital KKND i Outlaws,później od znajomego odkupiłem jeszcze grudniowy z 96(7 z kolei) z reckami Daggerfala Diablo i pełniakiem Prawo krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy dostałem w sumie na urodziny (IX''03), miałem wtedy świeżego kompa. A na serio kupuję od XII''03 do teraz z małymi przerwami. Nie mam może 2 numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram od czerwca tego roku. Do tej pory mam wszystkie numery, wszystkie przeczytane od deski do deski :D. Ale nie każda płyta była w napędzie... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:32, JayC napisał:

Ja zbieram od czerwca tego roku. Do tej pory mam wszystkie numery, wszystkie przeczytane od
deski do deski :D. Ale nie każda płyta była w napędzie... :D.

U mnie jest to samo, czasami coś zainstaluję czasami nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:43, grand10pelu napisał:

U mnie jest to samo, czasami coś zainstaluję czasami nie.


Ja mam w co grać. Nie przeszedłem jeszcze MW (byłem w połowie), Gothiców (mam jedynkę i dwójkę w Sadze), Morrowinda, WH40K... na półce jest tyle gier, które trzeba skończyć, więc co mnie obchodzą pełniaki na CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:20, JayC napisał:

Hehehe... ja pierwszy numer kupiłem w sumie z ciekawości. To był bodaj lipcowy z roku 2001
albo 2002. W każdym razie pełniaki to FreeSpace II: Colossus, Ignition, a na okładce był Spider-Man.

He he... Witaj w klubie ;) To był również mój pierwszy numer CDA. Ach, jak sie zagrywałem wtedy w Ignitiona... Zwłaszcza z bratem przy jednym kompie... W sumie to kupiłem ten numer tylko dla tego, że na okładce był Spiderman (byłem wtedy jego wielkim fanem). Nawet nie wiedziałem o czym jest to pismo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy numer to 99. A zaczęło się tak, że przeczytałem go u kolegi i sprawdziłem pełniaki. Były nie za dobre, ale kupiłem to ze względu na zawartość. Do dzisiaj żałuję, że zacząłem zbierać je tak późno...Chlip....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:53, mroczny mrok napisał:

Mój pierwszy numer to 99. A zaczęło się tak, że przeczytałem go u kolegi i sprawdziłem pełniaki.
Były nie za dobre, ale kupiłem to ze względu na zawartość. Do dzisiaj żałuję, że zacząłem zbierać
je tak późno...Chlip....

A mój pierwszy numer CDA sprawił,ze miałem Czarnobyla na dysku to było w 1998r kupiłem kompa i zobaczyłem w kiosku to czasopismo. Na okładce był screen z Rainbow SiX do dziś pamiętam. Pamietam też jak trudno było pozbyć się czarnobyla i ile miałem kłopotów. A redaktorzy nawet nie przeprosili, powiedzieli tylko że przezorni powinni mieć antywirusa. Przyznali się do tego po 3 miesiącach. Od tego czasu ich nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się