kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dla mnie bardzo słaby numer, jeszcze słabszy od tego co teraz jest. Dla mnie znakiem rozpoznawczym CD ACTION są nowe ale słabe gry w pełnych wersjach. Oczywiście zawsze jest 1 dobra gra, ale cała reszta nie może pochwalić się dobrą opinią. Zaóważyłem że będzie nowy Painkiller, ale już sobie o nim poczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 13:32, igor8472 napisał:

A ja myślałem zawsze że pismo się kupuje do czytania a cover to, znaczący, ale tylko
dodatek...

No widzisz ja jestem oszczędny w porównaniu do ciebie. Po co mam kupować pismo dla recek skoro są one w internecie za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 14:12, xD_ominik napisał:

No widzisz ja jestem oszczędny w porównaniu do ciebie. Po co mam kupować pismo dla recek
skoro są one w internecie za darmo?


A kto powiedział, że do czytania w cda są tylko recenzje ?
To tylko połowa pisma- masz jeszcze sprzęt, AR, NL, GW, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty jesteś oszczędny?? Buahah. Wydajesz 15 zł na pismo dla samego covera a Play czy KG gry są o połowę tańsze. Czasem wypada się zastanowić zanim się coś napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 14:21, igor8472 napisał:

To Ty jesteś oszczędny?? Buahah. Wydajesz 15 zł na pismo dla samego covera a Play czy
KG gry są o połowę tańsze. Czasem wypada się zastanowić zanim się coś napisze...

Faktycznie wypada się zastanowić...
Po co brać np. CoD4, jak można kupić taki Wilczy Szaniec, który jest cztero, a może i pięciokrotnie tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 14:21, igor8472 napisał:

To Ty jesteś oszczędny?? Buahah. Wydajesz 15 zł na pismo dla samego covera a Play czy
KG gry są o połowę tańsze. Czasem wypada się zastanowić zanim się coś napisze...

Koleś jesteś na kwasach. Zresztą nie będę ci tłumaczył bo sam na pewno dobrze wiesz jaka jest różnica w pełnych wersjach tych pism. Nie rozumiem po co tylko to napisałeś, ale chociaż się uśmiałem. Fajnie by było gdybyć tak mi zawsze odpisywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, ja cda kupilem dopiero wczoraj :D a tu juz nowy numer wychodzi :)
btw, jaka ocene dostal mortyr w cda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 00:40, Zauri napisał:

heh, ja cda kupilem dopiero wczoraj :D a tu juz nowy numer wychodzi :)

Ta, ja jeszcze nie kupiłem zeszłego numeru... Szukałem wczoraj po mieście nie mogłem dostać nigdzie. ;P

Dnia 05.07.2009 o 00:40, Zauri napisał:

btw, jaka ocene dostal mortyr w cda?

5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszę się z Ceville. Gra świeża, może być naprawdę dobra i przede wszystkim śmieszna, a na tym właśnie mi aktualnie w grach zależy xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać nowego numeru. Cholernie się cieszę, że już w tym nr. na DVD trafił Ceville. Jakiś czas temu grałem w demko i mogę tylko polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość nowego numeru wygląda świetnie, a zwłaszcza relacja z E3 i Temat Numeru o Hitach z BioWare, a do tego dział recenzji jak na początek sezonu ogórkowego wygląda całkiem nieźle. Na pewno będzie co poczytać przez najbliższe dni, no to jutro jak zwykle z samego rana pędzę do kiosku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze. Nie wiedziałem, że jak mam prenumeratę, to mogą mi przysłać dzień wcześniej. Zawsze myślałem, że tacy, to dostają chociażby z 3-dniowym opóźnieniem. :d Miłe zaskoczenie. A i numer całkiem ciekawy. Będzie co czytać w łazience. ;P

Czy recenzja FUELa już była w CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 22:02, 8bit napisał:


Czy recenzja FUELa już była w CDA?


Jeszcze nie było. Zapewne znajdzie sie w następnym numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się