kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2009 o 13:17, Darnok_Rukia napisał:

To w tym numerze miało być coś o Tibii ? Nic takiego nie widzę .Szkoda chciałem się
dowiedzieć co o niej myślą

Prawdopodobnie nic dobrego, skoro sobie z niej robią jaja. Smuggler już pisał, że to tylko taki żart. Żadnego tekstu nie będzie o tej grze. Widać szkoda miejsca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny numer, dużo nowego - zapowiedzi, recki gier, o których nie słyszałem/mało słyszałem. Jak już każdy wie jest błąd w druku i ... reklama na środku NL!! O nie, do czego ta kasa prowadzi...jak dużo zapłacą to i na środku recenzji wrzucą reklamę durnego Playa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 22:02, Citkowsky napisał:

Kurka wodna, cedea jeszcze mi nie doszło. Ah ta prenumerata.


Dokładnie. Mam nadzieję, że jutro z rana znajomy pan listonosz mi dostarczy ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, albo 2 dni wczesniej albo 2 dni później (wiecej)


Wiecie może jak spr. kiedy się kończy prenumerata ? Dają jakieś powiadomienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z pełniaków to Mortyr III:Akcje Dywersyjne. Po zainstalowaniu i zagraniu ok. godziny w tę grę zastanawiałem się czy ma jakieś zalety. I znalazłem. Szybko i bezproblemowo się deinstaluje. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 22:02, Citkowsky napisał:

Kurka wodna, cedea jeszcze mi nie doszło. Ah ta prenumerata.



Nie tobie jednemu,do mnie i do kumpla też nie doszło...ehh. ten Bauer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem takiego smiesznego buga, ze nie moglem stzrelac xD i zdrowko i samo ubywalo :D to jest dopiero hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 22:35, benjiro napisał:

Jeden z pełniaków to Mortyr III:Akcje Dywersyjne. Po zainstalowaniu i zagraniu ok. godziny
w tę grę zastanawiałem się czy ma jakieś zalety. I znalazłem. Szybko i bezproblemowo
się deinstaluje. Tyle.


Dokładnie. Nie wiem, jakim cudem gra dostała aż 5 w CDA? To nawet na 3 nie zasługuje :/ Stareńki Wolf3D jest 5x lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że nowy numer CDA robi spore wrażenie. Skutków sezonu ogórkowego na stronach CDA, na szczęście nie widać. :) Tak ogólnie to numer wygląda po prostu zajefajnie, na pewno wystarczy na calusieńki miesiąc i umili długie, i męczące wakacyjne wyjazdy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ten numer jakiś dziwny błąd na 30 stronie,błąd na stronie o Wojowniczej Księżniczce ale to wszystko małe piwo,nagle ze strony 98 przeskakujemy na 115 a pośrodku ponumerowany od 1 do 16 jakiś nikomu niepotrzebny śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jak oceniali to wiedzieli, że za pare numerow dadzą tą grę w pełniakach a oni lubią się szczycić jakie to wysokie oceny w necie mają gry z ich covera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedyś dobrą grę stworzoną przez City Interactive, bo ja nie. Mortyr 3 to zwykły crap,który nie jest nawet godzien aby być podstawką pod filiżankę z kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 20:15, KubooPL napisał:

Pytałem już w kilku tematach, ale niczego się nie dowiedziałem. Gdzie wpisać Cd-key do
Rise & Fall?


Do gry w single numer nie jest potrzebny. Zdaje sie, ze sie moze on przydac do trybu multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 10:55, gostfejskila napisał:

A widziałeś kiedyś dobrą grę stworzoną przez City Interactive, bo ja nie. Mortyr 3 to
zwykły crap,który nie jest nawet godzien aby być podstawką pod filiżankę z kawą.


Aha. Ich przygodówki Art of Murder. A jeżeli chodzi o FPSy, to IMHO najbardziej znośnym jest SAS Secure Tomorrow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2009 o 11:02, Lord-Tyrranoos napisał:

Aha. Ich przygodówki Art of Murder. A jeżeli chodzi o FPSy, to IMHO najbardziej znośnym
jest SAS Secure Tomorrow...

Fakt. Przygodówki wyglądają przyzwoicie(nie gram w nie) ale FPSy są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się