kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2013 o 21:34, Ranveld napisał:

Oddam w dobre ręce kod na Dead Island :) Sam już grę posiadam, a szkoda, żeby klucz się
zmarnował :P

Jak za free to moje ręce będą najlepsze ;p pw na gs albo gramwlola91@gmail.com jak coś :-) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 21:42, Ranveld napisał:

Poszło na maila. Miłego wyrzynania zombiaków :P

A dziękuję bardzo, wróce do domu i zasysam. Cała noc przede mną xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu recenzji COH 2 dowiedziałem się, że w grze występują dwie strony konfliktu. Źli hitlerowcy z Nazistowa oraz Sowieci z ZSRR. Ze świecą szukać określenia niemiecki, występującego tylko raz na sześciu stronach, w odniesieniu zresztą do tygrysa. Jednak autorka jest w stosowanej terminologii bardzo niekonsekwentna. W stosunku do żołnierzy AK szafuje przymiotnikiem "polscy żołnierze". Szanowna Damo, mówiąc A należy powiedzieć i B i nazwać ich "sanacyjnymi" a nie polskimi.
Ciekawe zresztą, skąd pomysł na unikanie jak ognia określenia Niemcy, czy przymiotnika niemiecki? Czyżby presja wydawcy? W każdym razie CDA dokłada swoją małą cegiełkę do wybielania przeszłości państwa i narodu niemieckiego i zrzucania odpowiedzialności na mitycznych hitlerowców z jakiegoś Nazistowa. Przy okazji zakłamując historię. Szczerzę gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 10:38, Eff3ctiv3 napisał:

. Mam wrażenie, że tę recenzję pisał fanboj, a nie ktoś
kto na chłodno by ocenił tę grę.


Przecież to jasno widać, że fanboj po recenzji i tekście o jedynce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a nie ktoś kto na chłodno by ocenił tę grę.

Ja nie słyszałem o kobietach, które potrafiłyby cokolwiek chłodno ocenić. Tę ułomność recenzji myślę, że można autorce wybaczyć, ponieważ powodowana jest czynnikami niezależnymi od niej. Niemniej odpowiedzialność za to ponosi redaktor naczelny, który w trosce o poziom i profesjonalizm pisma czegoś takiego nie powinien puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 00:44, maurras napisał:

Ja nie słyszałem o kobietach, które potrafiłyby cokolwiek chłodno ocenić.


Tu nie ma znaczenia płeć - zobacz sobie facetów oglądających mecz i "na chłodno" komentujących wydarzenia boiskowe :D
Bardziej właściwym byłoby oddanie recencji CoH2 osobie, która zna dobrze gatunek RTS, jednak nie jest fanem/fanką tej konkretnej gry. Chyba cięzko byłoby taką znaleźc. Więc dostaliśmy recenzję pisaną przez fankę CoH-a dla innych fanów tej "serii" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechaj no zacytuję mądre słowa z pewnego gramsajta:
Ludzie, którzy lubią grę, której ty nie lubisz to nie fanboje. Ludzie którzy nie lubią gry, którą ty lubisz to nie hejterzy. To ludzie, którzy mają inne zdanie. Deal with it.

Fanboju Mass Effecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 20:43, Demagol napisał:

Ja tam się cieszyłem jak nasz gramowy SS się CoH-em 2 rozczarował po numerach z betą
HotS-a. ahaha


Nie wspominaj mi o tym człowieku :D Na razie nie grałem jeszcze w CoH 2, bo też wielkim fanem rts-ów nie jestem - zagram i sam wyrobię sobie opinię :D
Natomiast przez wiele lat ufałem ocenom w CDA i się z nimi zgadzałem - ostatnio jednak te opinie się znacznie rozchodzą i w tej chwili kupuję CDA tylko dla publicystyki i ponieważ w kibelku nadal wolę coś papierowego niż tableta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 20:50, Demagol napisał:

A co jest ciekawego w publicystyce CD-A? Ostatnio fajny był cykl o historii czasopism
komputerowych w PL, czytałem pierwszą część.


No właśnie, tego typu rzeczy związane z branżą i jej funkcjonowaniem "od środka" :D Ważne są też dla mnie zebrane w jednym miejscu zapowiedzi różnych gier. Dzięki temu wiem co "w trawie piszczy" i na jakie gry warto czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym CDA znajdziemy:
- tipsomaniaka z tematem "Gry inne niż wszystkie" z jednej strony i poradnikiem do World of Warplanes z drugiej,
- kod na Tundra Nekkar Cat z gry Star Wars: The Old Republic,
- klient Neverwinter wraz z kodem bonusowym na specjalnego towarzysza,
- cztery pełniaki, których tytuły zostaną zdradzone w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostały odgadnięte nazwy pierwszych dwóch pełniaków, które pojawią się w najbliższym numerze. Są to IL-2 Sturmovik oraz Nightmares from the Deep: The Cursed Heart. Oba w polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim pełniakiem jest Operation Flashpoint: Dragon Rising w angielskiej wersji językowej.

IMO szału nie ma. Dobrze, że jest tipsomaniak (tylko po kiego grzyba mi tam poradnik do World of Warplanes? Naprawdę nie było lepszych tematów?), sprawdzę też produkcję Artifex Mundi. No i cieszę się z IL-2 Sturmovik, mam nadzieję, że to początek dodawania do CDA klasyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się