kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 17:13, ko?nik napisał:

> Na poczatku jakos nie zastanawialem sie nad tym ale teraz widze ze to prawda :d
Nie popieram w tym momencie Adina92, ale sobie wypraszam. Ja mogę powiedzieć, że głupi są wszyscy
z nickiem "BlackStark". I co? Mam rację?


Ale przeciez ta teorie (i tak nie moja wiec sobie mozesz wypraszac -,-) pieknie udowadnia adin92 :d

No i ok- mow sobie ze BlackStarki sa glupie- nie sadzisz chyba, ze obchodzi mnie co ty o mnie myslisz?

Kim ty jestes? ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:14, Kryszek napisał:

zastanów się ile masz lat?? z tego co widze w twoim nicku jesteś o rok młodszy odemnie,

wiesz po nicku wszystkiego o nim nie wiemy on się zachowuje jakby miał góra 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:30, Adin92 napisał:

Smuggler to skurw#$@$ !!!
ja to tam sram na smugglera :P
no do h***[m]wafla mówie ze w AR !!!!!!!!!! EDEŃ !! ! ślepy ??????


Podsumujmy:
*bluzgi
*obrażanie innych
*spam w postaci pisania krótkich, w sumie nic nie wnoszących postów, niekiedy pod rząd.
to wszystko składa się na degrad -2, jesli nie zmienisz swojego postępowania to prędzej czy później wylecisz z tego forum.
http://www.gram.pl/regulamin.asp

Do reszty: proponuję skończyć rozmowę z Adinem92 i olać jego posty jesli nie będzie miał nic ciekawego i wartego uwagi do powiedzenia, bo jak dotąd to tylko go napędzacie do spamowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu, CD-A czytam sporadycznie, kupuję tylko wtedy kiedy jest jakiś temat numeru ciekawy (np. Wiedźmin), podoba mi się w nim jeszcze AR i śmieszne historyjki, gry dają nie ciekawe. Czasami jeszcze w dziale "Sprzęt" dadzą coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:23, BlackStark napisał:

Ale przeciez ta teorie (i tak nie moja wiec sobie mozesz wypraszac -,-) pieknie udowadnia adin92 :d

Widziałeś JEDNEGO, który potwierdza twoją "teorię", więc nie możesz stwierdzić, że wszyscy z rocznika 1992 tacy są.

Dnia 14.04.2007 o 17:23, BlackStark napisał:

No i ok- mow sobie ze BlackStarki sa glupie- nie sadzisz chyba, ze obchodzi mnie co ty o mnie
myslisz?

A widziałeś, że ja napisałem, że tak myślę? Ja po prostu staram się udowodnić Tobie, że nie masz racji podając jakąś "teorię".

Dnia 14.04.2007 o 17:23, BlackStark napisał:

Kim ty jestes? ~~

Ko?nikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 20:02, ko?nik napisał:

Widziałeś JEDNEGO, który potwierdza twoją "teorię", więc nie możesz stwierdzić, że wszyscy
z rocznika 1992 tacy są.

Tia, nastepny prorok sie znalazl i wie ilu widzialem takich jak adin92 z 1992 -,-

Dnia 14.04.2007 o 20:02, ko?nik napisał:

A widziałeś, że ja napisałem, że tak myślę? Ja po prostu staram się udowodnić Tobie, że nie
masz racji podając jakąś "teorię".

A adin mi udowadnia ze jednak teoria ma w sobie ziarno prawdy ;d

Dnia 14.04.2007 o 20:02, ko?nik napisał:

Ko?nikiem?

Czyli mniej wiecej to samo co adin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 20:08, BlackStark napisał:

A adin mi udowadnia ze jednak teoria ma w sobie ziarno prawdy ;d
ta ?! pokaż ! gdzie ??

Czyli mniej wiecej to samo co adin

czyli co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ludzie bez przesady...nie można mówić,że jeżeli jedna osoba z rocznika 92 jest mało bystra to nie znaczy,że wszyscy tacy są...jestem pewien,że i z Twojego rocznika znalazło by się parę osób które nie są mądre to w takim razie i Ty jesteś nie mądry...idąc Twoim tokiem rozumowania My Polacy jesteśmy alkoholikami,złodziejami itp. bo tak widział nas Niemiec i tak nas podpisał...smutne ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nawet ciekawy będzie ten nowy numer. Na tyle ciekawy, że pierwszy raz od roku zdecyduję się kupić CDA.
PS jak ktoś chce dalej ciągnąć temat rocznika 92 to wymieńcie się numerkami gg i zróbcie sobie konferencję, szkoda zaśmiecać ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:08, BlackStark napisał:

Tia, nastepny prorok sie znalazl i wie ilu widzialem takich jak adin92 z 1992 -,-

Co nie znaczy, że masz powód obrażać wszystkich z tego rocznika.

Dnia 14.04.2007 o 20:08, BlackStark napisał:

A adin mi udowadnia ze jednak teoria ma w sobie ziarno prawdy ;d

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś zanim znowu będziesz się kłócił. "ma w sobie ziarnoprawdy" Nie jestem rolnikiem, ale wiem co znaczy ziarno prawdy. Sam sobie przeczysz. Wcześniej napisałeś, że ta teoria jest prawdziwa, a teraz piszesz, że prawdy jest ziarno. To jak w końcu jest?

Dnia 14.04.2007 o 20:08, BlackStark napisał:

Czyli mniej wiecej to samo co adin

A może to ty jesteś "mniej wiecej to samo co adin"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:24, Zauri napisał:

Dlaczego w poprzednim numerze cda nie ukazal sie kolejnym odcinek z serii " Technologie ID
" a daja go dopiero teraz ??


Napisanie dobrego artykułu wymaga czasu :) To nie jest takie hop-siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:33, DawSolo napisał:

Napisanie dobrego artykułu wymaga czasu :) To nie jest takie hop-siup.


przez co najmiej 2 tygodnie bez problemu mozna by taki tekst napisac wiec to zadne usprawiedliwienie. A co do nowego tytulu kupie na pewno ale bardzo mozliwe ze w pozniejszym terminie (moze na allegro??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:50, Zauri napisał:

> Napisanie dobrego artykułu wymaga czasu :) To nie jest takie hop-siup.

przez co najmiej 2 tygodnie bez problemu mozna by taki tekst napisac wiec to zadne usprawiedliwienie.
A co do nowego tytulu kupie na pewno ale bardzo mozliwe ze w pozniejszym terminie (moze na
allegro??)


Tak, ale autor artykułu ma chyba prywatne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:54, DawSolo napisał:

Tak, ale autor artykułu ma chyba prywatne życie?

Ma i nikt mu tego nie zabroni, a nawet nie będzie chciał zabronić, ale ma także pracę. A co do artykułu to nie wiadomo dokładnie jak to jest. Może CDA tak zaplanowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się