kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ludzie ja nie wiem o co wam chodzi napisałem ze smuggler mi się nie podoba a wy już piszecie że jestem głupi . Zastanówcie się co piszecie . naprawdę . i jeśli ktoś jeszcze raz mnie obrazi że niby rocznik 92 jest epidemią głupoty ( i gdzie są moderatorzy ??!) pokażcie mi gdzie napisałem coś głupiego ?

20070415075756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 07:58, Adin92 napisał:

Ludzie ja nie wiem o co wam chodzi napisałem ze smuggler mi się nie podoba a wy już piszecie
że jestem głupi . Zastanówcie się co piszecie . naprawdę . i jeśli ktoś jeszcze raz mnie obrazi
że niby rocznik 92 jest epidemią głupoty ( i gdzie są moderatorzy ??!) pokażcie mi gdzie napisałem
coś głupiego ?



Wszędzie w tym temacie,zachowywałeś się nie kulturalnie oraz spamowałeś.Nie wstawiaj nie potrzebnych obrazków.

Kurde jeszcze 2 dni do nowego CDA ja juz nie wyrabiam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 07:58, Adin92 napisał:

że niby rocznik 92 jest epidemią głupoty

Ja jestem rocznik 92, i wstydzę się tego ;P

Wie ktoś, gdzie CDA mogło załatwić tego minipeta? U NCSoft, ArenaNet, czy może ich rzeczników? Tak mnie jakoś ciekawi to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:40, bartek_kawa napisał:

Wie ktoś, gdzie CDA mogło załatwić tego minipeta? U NCSoft, ArenaNet, czy może ich rzeczników?

Może raczej odwróć to pytanie i zadaj je w ten sposób:
"Wie ktoś, do jakich pism zwrócił się ANet, żeby załatwić sobie promocję GW za pomocą minipeta?"
A odpowiedź znajduje się tutaj: http://eu.guildwars.com/events/in_game_events/asura_mini/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja GW nie mam grałem tylko w triala z CDA , ale mam zamiar kupić :D ej a kupie GW:factions to będe mógł grać czy musze kupic jeszcze zwykłego GW ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:06, Adin92 napisał:

ja GW nie mam grałem tylko w triala z CDA , ale mam zamiar kupić :D ej a kupie GW:factions
to będe mógł grać czy musze kupic jeszcze zwykłego GW ???


O takie rzeczy pytaj w temacie o GW...

A tak a propos, kiedy wychodzi najnowsze CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:22, Adin92 napisał:

za 2 dni :D !!!


No to świetnie :) Poprzedni numer mam już zaliczony od deski do deski ( z kilkoma wyjątkami, których nie lubię czytać m.in. niektóre recenzje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeczytałem cały poprzedni numer. Tylko gry z niego trochę nie przypadły mi do gustu. Ale nie każdy numer musi być idealny. W nim były np. świetne tematy numeru(Wiedźmin, crysis). W tym gierki zapowiadają się już ciekawiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chrome to było coś, też w to grałem:) A teraz czekam do Wtorku i instaluje Another World. Pare dni temu zastanawiałem się nad kupnem tej gry a tu miła niespodzianka, dadzą ją w CDA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:50, Kasendrol napisał:

Chrome to było coś, też w to grałem:) A teraz czekam do Wtorku i instaluje Another World. Pare
dni temu zastanawiałem się nad kupnem tej gry a tu miła niespodzianka, dadzą ją w CDA:)


Mnie czasami denerwują, gdy dodadzą jakąś grę CD Projekt, która była kiedyśw Extra Klasyce. No i zdarza się, że tę grę akurat kiedyś kupiłem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:00, mroczny mrok napisał:

Mnie czasami denerwują, gdy dodadzą jakąś grę CD Projekt, która była kiedyśw Extra Klasyce.
No i zdarza się, że tę grę akurat kiedyś kupiłem:/


A mnie najbardziej wkurza, jeżeli niedawno kupiłem jakąś fajną grę, a potem jest w CDA. Po prostu krew zalewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak miałem z THPS4. Ale mi to nie przeszkadza:) Jak spodoba mi się Another World to może kupie sobie ją w sklepie, fajnie mieć dobrą grę na półce w kolekcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :) To prawda. AN rozdaje MiniPety, aby zrobić sobie reklamę. A CDA w tym mu pomaga :)
Ale i tak nie pobiją reklam serii GTA :D

Wie ktoś skąd ściągnąć starą wersję Another Worlda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się