kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 10:24, xDeuSx napisał:

Jedno pytanie: czy ktoś już ściąga betę World In Conflict?? Jeśli tak to proszę o link, bo
jakoś nie mogę go znaleźć na stronie CDA.

Przecież na stronie głównej masz w prawym górnym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:43, Mashivi napisał:

Co do zmian wyglądu GW to nie jestem pewien - może i jest czytelniejszy, ale po co ruszali
laya felietonów? Jakoś nie jestem przekonany ;)

Mnie tam się nowy GW podoba :P I jaką długą recke jak na Kaszanke zrobili...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 10:39, Full Wypas napisał:

A ja czekam na prenumeratę... I pewnie se do piątku poczekam, jak nie dłużej... Buuuu :/

Ja sobie wole co miesiąc w kiosku kupić nowe cd-action niż czekać na prenumerate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 11:01, gitarka napisał:

Gdzie jest ten link do bety World in Conflict? Wszystko ładnie zrobiłem, klucz dostałem a linka
nie ma.:(

Bosz... ludzie to są chyba ślepi...
Masz na głównej stronie w prawym górnym rogu, tak mało widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 11:01, gitarka napisał:

Gdzie jest ten link do bety World in Conflict? Wszystko ładnie zrobiłem, klucz dostałem a linka
nie ma.:(


Nie ma linka, bo klient do bety będzie dopiero jutro.. (11 lipca) w godzinach porannych.

@Darkstar181

Napisał, że ma klucz, a ty tak niegrzecznie się wyrażasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty widzisz link, z którego mogę pobrać betę? Wpisałem kod, później email, wyskoczyło okienko, że klucz został wysłany i co? Gdzie ten link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer ciekawy. Jak zwykle przeczytalem wszytko(poza sprzętem, ale mnie to nie interesuje) w jeden dzień. Ździwiło że gem bardzo podniecał się nowym Falloutem, myślałem że będzie narzekać na niego jak gramowicze w komentarzach:P. Dalej ździwiła mnie ocena Halo2 oraz cena tego syfu. Byłem dumny, że w Na Luzie w tekście o najgłupszych nazwach zespołów, znalazł się zespół, który swego czasu bardzo mi sie podobał(Zabili Mi Żółwia:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem dwie zapowiedzi: The Club i Turning Point: Fall of Liberty. I muszę przyznać że obie gierki zapowiadają się świetnie. Nic o nich wcześniej nie słyszałem, ale w szczególności TP będę wyczekiwał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer seryjny już mam a linka dalej nie ma :/ . Szkoda, że nie dodali go już wcześniej rano, bo beta pewnie troszkę będzie ważyła, a do wieczora ściągnęłoby się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy numer, ale rozkładam go na części żeby wszystkiego naraz nie przeczytać :). Na razie przeczytałem Gadżet 2007, Na Luzie, wstępniak i Action redaction. Muszę w końcu cos fajnego czytac przez miesiąc do nowego CDA :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten numer też się bardzo podoba. Odświeżony GW, fajna okładka, ciekawe zapowiedzi i klika dobrych ocen w recenzjach. Ponadto Gadżet wakacje 2007, a wnim konkursy. Tak trzymać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 12:19, xDeuSx napisał:

Numer seryjny już mam a linka dalej nie ma :/ . Szkoda, że nie dodali go już wcześniej rano,
bo beta pewnie troszkę będzie ważyła, a do wieczora ściągnęłoby się wszystko.

Napisali, że będzie udostępniony 10 lipca, więc chyba już jest za późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 12:22, Ronx napisał:

Mnie ten numer też się bardzo podoba. Odświeżony GW, fajna okładka, ciekawe zapowiedzi i klika
dobrych ocen w recenzjach. Ponadto Gadżet wakacje 2007, a wnim konkursy. Tak trzymać :]



Ale Gdzie się podział insider??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 13:11, Opolanin napisał:

> Mnie ten numer też się bardzo podoba. Odświeżony GW, fajna okładka, ciekawe zapowiedzi
i klika
> dobrych ocen w recenzjach. Ponadto Gadżet wakacje 2007, a wnim konkursy. Tak trzymać :]



Ale Gdzie się podział insider??!!


Przeczytaj sobie na początku czerwcowego- na czas wakacji nie będzie Insidera w CDA, dopiero we wrześniu pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, do wszystkich, którzy chcą pobrać klienta World in Conflict:

Wejdźcie na stronę CDA, zjedźcie trochę w dół i po lewej macie informację o becie i linki do pobrania...
Klucz oczywiście musicie zdobyć poprzez tajne hasło.

20070711131555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 13:11, Opolanin napisał:

Ale Gdzie się podział insider??!!


Przez wakacje w CDA nie będzie Insaidera lecz będzie w formie elektronicznej na gram.pl.a wróci do CDA we wrześniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Insider mnie nie przekonywał i nie przekonuje :) Takie ot zbędne informacje. Ja na czas wakacji wstrzymuje się z kupowaniem CD-A, dopiero w czasie kolejnego semestru szkolnego zaczynam ponowne czytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się