kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2007 o 01:01, UJack napisał:

Każdy człek mądry, wie że "Nie ilość, a jakość liczy się". A CDA nie mam nic do zarzucenia.


Tutaj masz świętą rację, przecież CDA ma lepsze recenzje i gry ,niż te jakie dają w CLICK''u, a nic nie zaszkodzi, że jest więcej stron dobrej lekturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać że zasmakowałem nie jednego pisemka (o grach). I KS: Gry, i nawet tej mychy jednej! Ale przy moim "zarobku", CLICK! był najodpowiedniejszy. No i tak właśnie się uzależniłem od niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 00:59, Mr.Kubu napisał:

O ile mi wiadomo to CLICK! współpracuje z CDA, lecz spójrzmy na to z innej strony...popatrzymy
co nam oferuje CLICK!, a co CDA? W CDA mamy 150 stron maszynopisu plus DVD 8 GB za 16zł. a
inne gazety? Mało do czytania i nic nie warte płyty( na dodatek CD jak sie dowiaduje!)Są może
i tańsze, ale co z tego skoro nic w nich nie ma ciekawego? Takie jest moje zdanie.


Masz racje tylko CD-A kosztuje 15 zł, raz był wyjątek, że 16 zł kosztował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie takie czasopismo wydawane przez krotki okres CD Action Plus ? Pamietam ze ukazywalo sie zawsze z jedna pelna wersja fajnej gry (Pepsi Extreme Max Sport w jednym z pierwszych numerów) i poradnikami/solucjami wewnatrz numeru.Recenzji nie bylo duzo ,ani zapowiedzi .Opierali sie na poradnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak powónując to zobaczcie na play-a:
cena 9,99 zł za ok. 60 str. i 5 gier
CD-A:
cena 14,99 za ok. 150 str i 5 gier
i co się bardziej opłaca?
oczywiście CD-A:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Pamiętam, pisemko chyba nazywało się Action Plus, jego konstrukcja raczej mi się nie podobała. Mam dwa, trzy numery, ale w końcu przestałem kupować. Jak dla mnie za dużo poradników i za mało czystego, logicznego tekstu. Potem redakcja CD-A zajęła się tworzeniem Virusa [gazetki :P] za 1,50 i czasami dodawali jakąś 1-2 letnią pełną wersję z CD-A.

Jak dla mnie - obydwa niewypały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:10, konarion napisał:

CD-A:
cena 14,99 za ok. 150 str i 5 gier
i co się bardziej opłaca?


Minus gry w które i tak nie zagram, minus reklamy, których jest pełno, minus niepotrzebne, zbędne, beznadziejne treści typu GameWalker, minus to co mnie nie interesuje w zapowiedziach i recenzjach wychodzi, zostaje same 10 stron, czyli się nie opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:15, Adamzzz napisał:

>/ciach/

Pamiętam, pisemko chyba nazywało się Action Plus, jego konstrukcja raczej mi się nie podobała.
Mam dwa, trzy numery, ale w końcu przestałem kupować. Jak dla mnie za dużo poradników i za
mało czystego, logicznego tekstu. Potem redakcja CD-A zajęła się tworzeniem Virusa [gazetki
:P] za 1,50 i czasami dodawali jakąś 1-2 letnią pełną wersję z CD-A.

Jak dla mnie - obydwa niewypały.


Virus to było już kompletne odcinanie kuponów od sukcesów CDA. Ale jakoś musieli się pozbyć starych pełniaków, co to zalegały im na magazynach :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:22, Grz3chu napisał:

Minus gry w które i tak nie zagram, minus reklamy, których jest pełno, minus niepotrzebne,
zbędne, beznadziejne treści typu GameWalker, minus to co mnie nie interesuje w zapowiedziach
i recenzjach wychodzi, zostaje same 10 stron, czyli się nie opłaca :)


Czy to dotyczy tylko CD-A? Rozumiem, że w Play''u, czy Clicku zawsze znajdujesz to co chcesz, nie mają tam reklam, na CD/DVD same odpowiadające Ci gierki i nic zbędnego - tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 00:59, Mr.Kubu napisał:

O ile mi wiadomo to CLICK! współpracuje z CDA,

Współpracuje? Click!, to jest zubożała wersja CDA. Ten sam wydawca, redakcja w tym samym budynku, nawet część redaktorów ta sama.

Dnia 22.07.2007 o 00:59, Mr.Kubu napisał:

W CDA mamy 150 stron maszynopisu

ROTFL. Ty wiesz co to jest maszynopis?

Dnia 22.07.2007 o 00:59, Mr.Kubu napisał:

a inne gazety?

Ktoś tu coś wspominał o efektach krucjaty Smugglera?

Dnia 22.07.2007 o 00:59, Mr.Kubu napisał:

( na dodatek CD jak sie dowiaduje!)

Pobudka! Zarówno Click! jak i PLAY mają wersję z płytami DVD9. Następnym razem dowiedz się dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:10, konarion napisał:

CD-A:
cena 14,99 za ok. 150 str i 5 gier

Odlicz, mistrzu matematyki, strony zajęte przez reklamy i teksty niezwiązane z grami. Następnie zrób to samo z PLAYem i sprawdź jeszcze, w którym piśmie na stronę wypada więcej tekstu, a nie obrazków, i zrób zestawienie jeszcze raz.

Dnia 22.07.2007 o 11:10, konarion napisał:

i co się bardziej opłaca?

Sądząc po twoim sposobie liczenia zarówno stron jak i pełniaków, to "pakiet 299 gier za 9,99 zł" :)

@Markus89
W każdym czasopiśmie są reklamy i teksty niezwiązane z grami, ale najwięcej jest ich właśnie w CDA.

@xDeuSx

Dnia 22.07.2007 o 11:10, konarion napisał:

Ale jakoś musieli się pozbyć starych pełniaków, co to zalegały im na magazynach

Do tego pisma dorzucali płyty, które były kiedyś w CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sa juz jakies przecieki co do najnowszego wydania CD-A ? bo bardzo bym posluchal a nawet i moze zakupil tylk nie wiem co i jak a moze jest na stronce bo ja nie moge sprawdzic z powodu internetu i pogody bo za wolno hasa wiec jezeli ktos moze mnie wyreczyc i powiedziec conieco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka (a właściwie forum) CDA zawsze zamula- pogoda i szybkość Netu nie mają tu wielkiego znaczenia :P Natomiast przecieki będą pewnie z tydzień przed premierą numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:21, rob006 napisał:

@xDeuSx
> Ale jakoś musieli się pozbyć starych pełniaków, co to zalegały im na magazynach
Do tego pisma dorzucali płyty, które były kiedyś w CDA?


Tak. Np. Tony Hawk''s Pro Skater 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:14, rob006 napisał:

> O ile mi wiadomo to CLICK! współpracuje z CDA,
Współpracuje? Click!, to jest zubożała wersja CDA. Ten sam wydawca, redakcja w tym samym budynku,
nawet część redaktorów ta sama.

> W CDA mamy 150 stron maszynopisu
ROTFL. Ty wiesz co to jest maszynopis?


Z tekstami lepszymi niż u konkurencji, lepszymi pełnymi wersjami (tylko Play na tym polu dorównuje)

Dnia 22.07.2007 o 12:14, rob006 napisał:

> a inne gazety?
Ktoś tu coś wspominał o efektach krucjaty Smugglera?

> ( na dodatek CD jak sie dowiaduje!)
Pobudka! Zarówno Click! jak i PLAY mają wersję z płytami DVD9. Następnym razem dowiedz się
dokładniej.

Tak, ale np. Komputer Świat gry, cybermycha, Komputer Świat gry Extra nadal są tylko na CD (Kśg tylko na 1!), w dodatku dając jakieś beznadziejne gierki lub gry niespodzianki w których powtarzają po 5 razy to samo .
Po prostu CD-A rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sierpniowym numerze chciałbym zobaczyć (a raczej przeczytać) recenzje Loki i MoH: Airborne, chociaż to drugie będzie wg. mnie raczej we wrześniowym, bo wychodzi 31 sierpnia (przynajmniej tak jest napisane w sklepie gram.pl, a premiery światowej nie znam). Jeśli chodzi o pełniaki to ucieszyłbym się, gdyby zamieszczono jakiegoś FPSa. Fajnie byłoby również, gdyby pełniakiem był jakiś dodatek do Morrowinda, albo najlepiej obydwa. Chętnie zobaczyłbym też na coverze Empire Earth II, nawet bez dodatku, ale sądze, że wydarzy się to nieprędko, jako, że dopiero na cover trafiła pierwsza część z dodatkiem.

BTW: Nie mogę doczekać się recenzji Empire Earth III, ale to dopiero za kilka numerów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 18:47, Master Miroy napisał:

> > W CDA mamy 150 stron maszynopisu
> ROTFL. Ty wiesz co to jest maszynopis?
Z tekstami lepszymi niż u konkurencji, lepszymi pełnymi wersjami (tylko Play na tym polu dorównuje)

Eee... przeczytałeś pytanie? Ja sie pytam czy wie co to jest maszynopis i ciekawi mnie gdzie on go widzi w CDA aż 150 stron.

Dnia 22.07.2007 o 18:47, Master Miroy napisał:

Tak, ale np. Komputer Świat gry, cybermycha, Komputer Świat gry Extra nadal są tylko na CD
(Kśg tylko na 1!), w dodatku dając jakieś beznadziejne gierki lub gry niespodzianki w których
powtarzają po 5 razy to samo .
Po prostu CD-A rządzi!

Szkoda że nie wspomniał o tych innych czasopismach, które za mniejszą cenę również dają również DVD9.
A nawiązując do twojej wypowiedzi, można powiedzieć też tak:
Tak, ale np. Komputer Świat gry, cybermycha, Komputer Świat gry Extra nadal są tylko na CD (Kśg tylko na 1!), w dodatku dając jakieś beznadziejne gierki lub gry niespodzianki w których powtarzają po 5 razy to samo .
Po prostu PLAY/Click!* rządzi!
:)

*niepotrzebne skreślić

@xDeuSx
Normalnie dali płytkę z logiem CDA, identyczną jaka była dodawana do pisma??

@mikim
Dodatków w CDA prawdopodobnie nie będzie, a już na pewno nie do Morrowinda. Na tym cały myk polegał, że chcąc zagrać w dodatek i tak musimy kupić złotą edycję, razem z podstawką.
Ale to nic, przecież dali Morrowinda... [ironia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 19:18, rob006 napisał:

@mikim
Dodatków w CDA prawdopodobnie nie będzie, a już na pewno nie do Morrowinda. Na tym cały myk
polegał, że chcąc zagrać w dodatek i tak musimy kupić złotą edycję, razem z podstawką.
Ale to nic, przecież dali Morrowinda... [ironia]


Tak wiem, już mi to tłumaczono, ale pomarzyć zawsze można :P. Chyba nie mam innego wyjścia, jak tylko kupić tą ZE. W końcu nie będę czekał w nieskończoność na jakąś grę w czasopiśmie, bo to bez sensu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dość długim namyśle odważyłem się w końcu na kupno Tipso Maniaka Total 2007 :)
Według mnie warto wydać te niecałe 8 zł :) Pismo ma ponad 100 stron, na których znajdziemy obszerne opisy dotyczące turniejów w progamingu, opisy zespołu PGS PokerStrategy.cc oraz testy sprzętu dla graczy i oczywiście kody do gier ;-) Na płycie wiele ciekawych rzeczy, w tym lekcja grania w Counter-Strike z LuQiem, sporo różnych edytorów, Bad Day LA i inne różne ciekawe dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się