kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 13:38, greg_f napisał:

Mam taką nietypową prośbę. Wiem, że w CD-Action był kiedyś kod promocyjny uprawniający do 10-cio
procentowej (bodajże) zniżki w sklepach Komputronika. Jestem częstym klientem tej sieci sklepów
i w związku z tym, mam pytanko: Kto z Was, kto nigdy nie skorzysta z tego kodu, byłby tak uprzejmy
i udostępnił mi go? ;D W zamian będzie miał moją dozgonną wdzięczność ;] Czekam na odpowiedź...
;)

Przykro mi 20.06.br. kod ten przestał działać, tj. stracił ważność :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osob majacy prenumerate CDA.
Czy kiedy dostajecie ostatni numer prenumeraty to jae jakas inforamcja, ze to ostatni numer i trzeba wykupic nowa? Ja mam prenumerate i nie jestem pewien czy juz przyszedl ostatni numre czy przyjdzie jeszcze 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 13:48, kecal napisał:

Mam pytanie do osob majacy prenumerate CDA.
Czy kiedy dostajecie ostatni numer prenumeraty to jae jakas inforamcja, ze to ostatni numer
i trzeba wykupic nowa? Ja mam prenumerate i nie jestem pewien czy juz przyszedl ostatni numre
czy przyjdzie jeszcze 1.

Ja dostałam dwa pisma: jedno z przedostatnim numerem prenumeraty i drugie z ostatnim ;) Także spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 13:58, Magwisienka napisał:

> Mam pytanie do osob majacy prenumerate CDA.
> Czy kiedy dostajecie ostatni numer prenumeraty to jae jakas inforamcja, ze to ostatni
numer
> i trzeba wykupic nowa? Ja mam prenumerate i nie jestem pewien czy juz przyszedl ostatni
numre
> czy przyjdzie jeszcze 1.
Ja dostałam dwa pisma: jedno z przedostatnim numerem prenumeraty i drugie z ostatnim ;) Także
spokojnie :)


Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do prenumeratorow ,czy otrzymujecie pismo wczesniej niz pojawia sie w sklepach,a jesli tak to ile wczesnije dzien dwa??Z gory dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 14:11, FerraEnzo napisał:

A ja mam pytanie do prenumeratorow ,czy otrzymujecie pismo wczesniej niz pojawia sie w sklepach,a
jesli tak to ile wczesnije dzien dwa??Z gory dzieki za info.

Baaardzo różnie. Czasem przychodzi w przeddzień premiery kioskowej, czasem dzień - dwa po niej. Ciężko wyczuć ;)

kecal---> Nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie bylem zainteresowany wogole tematem StarCraft 2 dopoki nie przeczytalem zapowiedzi w CDA. Boze co ja bym dal zeby to juz wyszlo i poszlo na moim zlomie(choc jak zmusilem Test Drive Unlimited do pojscia to moze i SC2 pojdzie). Wogole jak dla mnie moze nie byc innych czasopism komputerowych w Polsce. A CDA kupuje dla czasopisma a nie pelniakow.

Teraz pytanie: skoro Morrowind nie byl najlepsza wedlug nich gra jaka zamieszcza w tym roku w CDA to moze najlepsza bedzie NWN i dodatki lub cos jeszcze innego?? Bardzo bym chcial zeby to byl NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak późno, ale najpierw nie miałem neta, a później nie miałem czasu :)

Dnia 08.07.2007 o 20:04, PharauhnMizzrym napisał:

Tu nie chodzi o ich cenę w sklepach ale chodzi o oceny jakie miały te gry i o koszt licencji
(który jest zupełnie inny niż koszt gry w sklepie).

Hmm... A co mnie to obchodzi?? W sklepie nie płacę jak za licencję, tylko za grę i dla mnie taki koszt się liczy. Jeśli gra jest tania w sklepie, to dla mnie po prostu jest tania.

Dnia 08.07.2007 o 20:04, PharauhnMizzrym napisał:

Co do braku premier to kiedy premiery dało się zdobyć to były, może być tak, że teraz premier
które dało by się wykupić na coverka po prostu nie ma więc pozostają im tylko takie średniaku
które zresztą potrafią być też niezgorsze (np. w Enclave grało mi się bardzo przyjemnie).

Ja nie przeczę, ale zauważ o co mi chodzi. Ja chce pokazać, że kiedyś poziom pełniaków był wyższy i nie obchodzą mnie usprawiedliwienia czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 20:12, Markus89 napisał:

Weź mi napisz ile "kiedyś" było premier. I określ okres czasu jaki masz na myśli. W nowym numerze
będzie premiera Instinct jakbyś nie wiedział...

<liczy premiery> Więcej! :) Koleżanka ducha-90 wymieniła kilka (możesz jej podziękować). Sprawdź kiedy te gry pojawiły się na krążku CDA i będziesz miał okres czasu.
A Instinct... Raczej z dystansem podchodziłbym do tej rosyjskiej produkcji. Jakoś dziwnie kojarzy mi się z You are Empty, który nie wypadł zbyt dobrze. I tak na rynku kosztowałby pewnie grosze. Ale fakt faktem - premiera jest. Zwracam honor, ale ciągle uważam, że w ten sposób CDA tylko się wykpiło, podobnie jak z Morrowindem. Do BD: LA, czy nawet do Fratera jeszcze daleko.

Dnia 08.07.2007 o 20:12, Markus89 napisał:

Ojej. Tylko dwie gry gratis? To chamstwo i oszustwo. Ma być 5 gier i basta bo jak nie to do
sądu z nimi!

Gratis?? Naprawdę w to wierzysz, że bez tego "gratisu" CDA byłby tak atrakcyjne?
I przeczytaj posta jeszcze raz.

Dnia 08.07.2007 o 20:12, Markus89 napisał:

No nie zupełnie...
Otóż w odpowiedzi na mojego posta napisałeś, że masz wąty o to, iż CD-A nie daje premier (zgroza!)

W takim razie przeczytaj mojego posta jeszcze raz.

Dnia 08.07.2007 o 20:12, Markus89 napisał:

Można tak w kółko.

Wiem. Dlatego śmieszą mnie takie argumenty, jaki podał Darkstar.

Dnia 08.07.2007 o 20:12, Markus89 napisał:

Możecie narzekać na recenzentów (niech się podbudują i piszą lepiej), ale doceńcie ich pracę.

Czyli nie można powiedzieć złego słowa? Jeśli zrobią coś źle, trzeba siedzieć cicho, bo jeszcze w depresję wpadną? Trzeba ich chwalić, wtedy podbudowani ogólnym zachwytem z pewnością podniosa swój poziom, tak?
IMO należy im sie kilka słów krytyki, bo całe CDA zaczyna popadać w samouwielbienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,ja jestem ciekaw skąd niektóre osoby(postronne) mają np.numery GG albo maile róznych osób z redakcji...fajnie by było mieć nr.Qn''ika albo Smugga(szkoda że ona akurat nie ma ale to drobny szczegół ;])


~~::~~
P.S.

Ta daam!Wróciłem!To mój pierwszy post od...miecha.Może nie w wielkim stylu ale jednak-wróciłem! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 16:55, Ashakel napisał:

Heh,ja jestem ciekaw skąd niektóre osoby(postronne) mają np.numery GG albo maile róznych osób
z redakcji...fajnie by było mieć nr.Qn''ika albo Smugga(szkoda że ona akurat nie ma ale to
drobny szczegół ;])

To obczaj bodaj w ostatnim numerze - w BONUS1 na płycie jest gadka jakiegoś czytelnika z MR. Jedi na GG. Hehe. Fajny koleś ;)

Dnia 19.07.2007 o 16:55, Ashakel napisał:

Ta daam!Wróciłem!To mój pierwszy post od...miecha.Może nie w wielkim stylu ale jednak-wróciłem!
;]

Witamy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu mówił że Smuggler chce przez nazywanie CD-A czasopismem zrobic tak, aby ludzie tylko CD-A nazywali CZASOPISMEM, a inne gazetą. Był w błędzie i to wielkim. Właśnie kupiłem nowego Playa(a co!:) i w dziale listy widzę coś ciekawego. Oto fragment odpowiedzi na list w sprawie plakatów: "Nie, nie chcemy dawac więcej plakatów bo wtedy zajęlibyśmy strony z recenzjami i reportażami, a przecież to one są najważniejsze w gazecie. Więc myślę że jednak jest różnica między gazetą i czasopismem.(jest ich więcej, ale ja tylko taką małą) Na przykład: Weź Playa(gazetę) i CD-A(czasopismo). teraz uderz się nimi w głowe. Które to czasopismo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:02, kolektor napisał:

/ciach/



No.Ciekawe tylko skąd ten ziomal miał nr. Pana Jediego...tego próbuję dociec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:02, Blackbeard napisał:

(...) Weź Playa(gazetę) i CD-A(czasopismo). teraz uderz się nimi w głowe. Które to czasopismo? :D

Niezła teoria ;) Swoją drogą ja też czasem się zapędzę i nazwę CDA gazetą (tfu, tfu, tfu). Ale zaraz się poprawiam, więc Smugi nie namierzył jeszcze mojej chawiry ;)
Ashakel --> a żebym ja to wiedział ... Może po prostu wpisał imię i nazwisko w wyszukiwarkę kontaktów GG ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:02, Blackbeard napisał:

Na przykład: Weź Playa(gazetę) i CD-A(czasopismo). teraz uderz się nimi w głowe. Które to czasopismo? :D

Chodzi Ci po którym uderzeniu bardziej łeb nawala? ;P Nie będę próbował bo play''a nie mam pod ręką ale jeste pewien po CDA będzię bardziej głowa bolec (jeśli w ogóle)
kolektor--->Mi się jeszcze nigdy nieświadomie nie zdarzyło nazwac CDA "gazetą", specjalnie, owszem ale abym zapomniał się i od gazetek wyzywałbym CDA to się raczej nie zdarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to było do mnie...

Dnia 08.07.2007 o 21:06, ducha-90 napisał:

>> dali Morrowinda
>Klasyk za 20 zł, którego większość chętnych już ma
O przepraszam, ja na przykład nie miałam nigdy przyjemności grania w tego klasyka :P. A się
raczej powinieneś cieszyć, że można choć i 5 zł oszczędzić na grze. (Morrowind wraz z CDA kosztował
niecałe 15 zł)

Brawo, odrobiłaś prace domową z matematyki. Teraz mała lekcja życiowej zaradności. Serwis, na którego forum właśnie piszemy posiada sklep, który oferuje Morrowinda za 20 zł. Ktoś jednak wpadł na pomysł stworzenia wPLNów, w skutek czego grę można kupić już za 10 zł. Wystarczy więc odrobinę ruszyć głową (lub przeczytać tego posta :)) i grę kupić przy okazji zakupu innej gry, dzięki czemu zaoszczędzimy koszty przesyłki. Podsumowując: za 5 zł mniej, mamy elegancko wydaną grę, w pudełku, z instrukcją, wieczystą gwarancją, dostępem do dodatków i kilka wPLNów na przyszłe zakupy. Za cenę CDA +1 zl, można kupić tą samą grę wraz z dodatkiem. Więc z tymi cenami to różnie bywa i zakup CDA tylko dla Morrowinda to mało opłacalne rozwiązanie.

Dnia 08.07.2007 o 21:06, ducha-90 napisał:

Czy ty na serio myślałeś, że takie
gry będą na coverze jakiegokolwiek czasopisma? :D

Tak... jaki ja naiwny jestem... A wiesz czemu tak myślałem? Bo takie gry były już w CDA Były zarówno premiery, jak i gry, których cena kilkukrotnie przewyższała cenę pisma. Chyba mam prawo spodziewać się, że kiedyś ta sytuacja się powtórzy.

Dnia 08.07.2007 o 21:06, ducha-90 napisał:

A premiery to Bad Day LA PO POLSKU,
Frater, dwie fantastyczne bijatyki z serii Guilty Gear (w tym ostatnim przypadku jest nawet
możliwe, iż to EUROPEJSKA premiera na blaszaki...)

Świetne przykłady, brawo! Sam chciałem wymienić kilka takich tytułów. Zadaj sobie tylko jedno pytanie: Kiedy to było??

Dnia 08.07.2007 o 21:06, ducha-90 napisał:

HAHAHAHAHAHAHAHAHA! XDDDD Ale teraz rozwaliłeś, chłopie :D

Teraz to ty mnie rozwaliłaś. I nie z powodu genialnego pierwszego "zdania". Najpierw dziwisz się, że spodziewam się premier, a później sama je wymieniasz. Mogłabyś wytłumaczyć co chciałaś w ten sposób osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 22:41, patrYX93 napisał:

Jak masz kupić dla gry, to nie kupuj.

<zaciska zęby i próbuje się uspokoić>

Dnia 09.07.2007 o 22:41, patrYX93 napisał:

CDA kupuje większość z nas dla czasopisma a nie covera

MY TO WIEMY! To jedno z najczęściej pojawiających sie tu stwierdzeń. To chyba jakieś nieoficjalne hasło fanów CDA, bo przy każdej nadarzającej się okazji ktoś je powtarza. I może bym nawet w to uwierzył, gdyby nie fakt, że większość tego tematu poświęcona jest właśnie pełniakom. Dziwny zbieg okoliczności...

I wybacz że odkopuję tego posta, ale już szlag mnie trafia, gdy ktoś po raz któryś z rzędu rzuca takim tekstem.

@Blackbeard
Zapraszam do tematu z komentarzami do nowego PLAYa. Całkiem sporo tam komentarzy typu "z gazet wolę jednak CDA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też od playa wolę cd-action, ponieważ jest tam więcej stron do czytania o grach. I jest więcej pełnych wersji gier do pykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


@Blackbeard

Dnia 20.07.2007 o 09:32, rob006 napisał:

Zapraszam do tematu z komentarzami do nowego PLAYa. Całkiem sporo tam komentarzy typu "z gazet
wolę jednak CDA"


Możesz powiedziec co to ma do mojej wypowiedzi? Byłbym wdzięczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się