kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 11:38, Rga napisał:

LOL, Tipsomaniak kosztuje 7.90.

My bad. Chciałem napisać 8 a napisałem 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja praktycznie nie mam już co robić,CDA i Tipsomaniaka przeczytałem od dechy do dechy i teraz wyczekuje tylok następnego miesiąca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 13:43, Kryszek napisał:

A ja praktycznie nie mam już co robić,CDA i Tipsomaniaka przeczytałem od dechy do dechy i teraz
wyczekuje tylok następnego miesiąca:P


Ja też mam taki problem, ale staram się z nim radzić. Codziennie czytam jeden tekst i po kłopocie ( no może przesadziłem po 2 teksty )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja CDA również kupiłem na wczasach, a jako, że pogoda było hmmm... niezbyt, to przeczytałem wszystko w ciągu jednego dnia (zazwyczaj rozkładam sobie teksty, aby na dłużej starczyło). Jak zawsze teksty najwyższej klasy. Prezentowane gry jak na ten okres również niezłe. DiRT - mniam. No i zapowiedź Fallouta 3 - chyba nikt nie ma wątpliwości, że to będzie wspaniała gra.

Teraz testowałem pełniaki. Instinct - rozczarowanie (małe, ale jednak). Grafika nie prezentuje żadnego poziomu, a gra ma wymagania nie z tej ziemi... Z tego powodu za dużo sobie nie pograłem... Empire Earth - zawsze chciałem sobie w to pograć i w końcu nadeszła na to pora. Mimo wieku ciągle trzyma poziom. Chyba kupie sobię dwójeczkę w EXN. B17 FF II - w końcu będę miał w co pograć na joysticku - FS 2002 już mi się znudził (ile można latać po świecie?). Seal of Evil - jeszcze nie instalowałem, ale niedługo po dzisiejszym formacie (znowu...) na pewno to zrobię.

PS. Jeśli jeszcze tego nie robiliście, obserwujcie stronę CDA. Pojawiają się tu obszerne relacje z E3.

Pozdrawiam
Lesz3yk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 18:48, Lesz3yk napisał:

Ja CDA również kupiłem na wczasach, a jako, że pogoda było hmmm... niezbyt, to przeczytałem
wszystko w ciągu jednego dnia (zazwyczaj rozkładam sobie teksty, aby na dłużej starczyło).

Ja na wczasy jadę dokładnie za tydzień (21 lipca), ale już nie mogłem wytrzymać, więc zacząłem czytać. Na drogę zostaje mi tipsoMANIAK i Władca Pierścieni (wreszcie się wziąłem za czytanie xD)

Dnia 14.07.2007 o 18:48, Lesz3yk napisał:

Jak zawsze teksty najwyższej klasy. Prezentowane gry jak na ten okres również niezłe. DiRT
- mniam. No i zapowiedź Fallouta 3 - chyba nikt nie ma wątpliwości, że to będzie wspaniała
gra.

DIRT rzeczywiście smakowity. Falloutem się nie podniecam, bo nie grałem w poprzednie części (ale mam zamiar nadrobić).

Dnia 14.07.2007 o 18:48, Lesz3yk napisał:

Teraz testowałem pełniaki. Instinct - rozczarowanie (małe, ale jednak). Grafika nie prezentuje
żadnego poziomu, a gra ma wymagania nie z tej ziemi... Z tego powodu za dużo sobie nie pograłem...
Empire Earth - zawsze chciałem sobie w to pograć i w końcu nadeszła na to pora. Mimo wieku
ciągle trzyma poziom. Chyba kupie sobię dwójeczkę w EXN. B17 FF II - w końcu będę miał w co
pograć na joysticku - FS 2002 już mi się znudził (ile można latać po świecie?). Seal of Evil
- jeszcze nie instalowałem, ale niedługo po dzisiejszym formacie (znowu...) na pewno to zrobię.

Ja pełniaków jeszcze nie instalowałem. Na razie mam w co grać :P

Dnia 14.07.2007 o 18:48, Lesz3yk napisał:

PS. Jeśli jeszcze tego nie robiliście, obserwujcie stronę CDA. Pojawiają się tu obszerne relacje
z E3.

A tego nie zauważyłem. Dzięki za info.

Dnia 14.07.2007 o 18:48, Lesz3yk napisał:

Pozdrawiam
Lesz3yk

Też pozdrawiam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 11:01, Draxvoxdor napisał:

A to dobre poszło mi demo tom raider anniversary na moim złomie;] 1,6Ghz, 512ram, 128mb karta
graficzna(bez t&l i shaderów:PPP)


Hm, niemożliwe aby karta wyposażona w 128 mb nie była wyposażona w T&L, a przynajmniej SM 1.1 ;>. Masz jakieś złe informacje. A mi się Seal od Evil spodobało w CDA i nowa szata graficzna. Cud miodek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 16:17, donPrzemek1 napisał:

Nareszcie dali jakaś fajną grę ( bo Morka mam ). Empire Earth wymiata!


Ciekawa definicja fajnej gry w CDA:

Fajna gra to jest taka, ktorej nie mam. Jesli ja mam w kolekcji - znaczy sie, ze jest niefajna. Ciekawe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 16:24, Wojman napisał:

> Nareszcie dali jakaś fajną grę ( bo Morka mam ). Empire Earth wymiata!

Ciekawa definicja fajnej gry w CDA:

Fajna gra to jest taka, ktorej nie mam. Jesli ja mam w kolekcji - znaczy sie, ze jest niefajna.
Ciekawe. :)

Ale nie o to mi chodzi bo Morek to też fajna gra i chciałem raczej powiedzieć że dali taką grę w którą jeszcze nie grałem i jest fajna. Uważam że CDA z pełniakami wymiata zarówno na polskim jak i zachodnim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Uważam że CDA z pełniakami wymiata zarówno na polskim jak i zachodnim rynku.
A co z rynkiem polnocnym, poludniowym i wschodnim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Uważam że CDA z pełniakami wymiata zarówno na polskim jak i zachodnim rynku.
Tja ... Na początku roku (do czerwca) nikt by tak nie powiedział. Dopiero jak dali hit to wszyscy
chwalą ... Faktycznie, dali fajną grę - Morrowind. Na pewno na polskim rynku. Ale nie na zachodnim. Poczytaj AR z ostatniego numeru. Smugi napisał że jakieś włoskie (co prawda to bardziej południe ...) czasopismo dało kiedyś Diablo II. I podejrzewam że w innych krajach Europy też nie jest gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 16:52, kolektor napisał:

>Uważam że CDA z pełniakami wymiata zarówno na polskim jak i zachodnim rynku.
Tja ... Na początku roku (do czerwca) nikt by tak nie powiedział. Dopiero jak dali hit to wszyscy

chwalą ... Faktycznie, dali fajną grę - Morrowind. Na pewno na polskim rynku. Ale nie na zachodnim.
Poczytaj AR z ostatniego numeru. Smugi napisał że jakieś włoskie (co prawda to bardziej południe
...) czasopismo dało kiedyś Diablo II. I podejrzewam że w innych krajach Europy też nie jest
gorzej ...

Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale mam wrażenie że ma to jakiś związek z tym, że tam w przeciwieństwie do Polski, kompy jako maszynka do grania jest dużo mniej popularna niż konsola. Mniej chętnych= tańsze koszta licencji, choć może się myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam takie dosc dziwne pytanie... Gral moze ktos w Seal of Evil w ostatnim CDA pełniak :) jak tam sie odpoczywa? :P jestem w tej wiosce pierwszej i mam odpoczac (wyspac sie) ale nie wiem jak ;( plz help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:51, The-Darkest napisał:

Dobra, mam takie dosc dziwne pytanie... Gral moze ktos w Seal of Evil w ostatnim CDA pełniak
:) jak tam sie odpoczywa? :P jestem w tej wiosce pierwszej i mam odpoczac (wyspac sie) ale
nie wiem jak ;( plz help!


Ja mam podobny problem, a czy do tej gry jest jakiś poradnik czy spolszczenie?? Bo ciężko się gra, zabiłem jakieś 300 węży i nie wiem co mam robić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 16:28, donPrzemek1 napisał:

Uważam że CDA z pełniakami wymiata zarówno na
polskim jak i zachodnim rynku.


Tutaj troszeczkę przesadziłeś. A może to ja stałem się zbyt wybredny od czasu, gdy wreszcie mogę pograć ( i gram ) w same nowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nietypową prośbę. Wiem, że w CD-Action był kiedyś kod promocyjny uprawniający do 10-cio procentowej (bodajże) zniżki w sklepach Komputronika. Jestem częstym klientem tej sieci sklepów i w związku z tym, mam pytanko: Kto z Was, kto nigdy nie skorzysta z tego kodu, byłby tak uprzejmy i udostępnił mi go? ;D W zamian będzie miał moją dozgonną wdzięczność ;] Czekam na odpowiedź... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się