kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2007 o 20:13, Mistic napisał:

Wilku prosił przekazać, abyście nie wierzyli tej gazetce! Oni kłamiom!


W CDA nie "kłamiom" bo oni nie są "gazetom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 20:34, Blackbeard napisał:

> Czy ktoś już z Was posiada Tipsomaniaka, który jest reklamowany na ostatniej stronie CD
Action?
> Zastanawia mnie czy warto w niego zainwestować. Mile widziane zdjęcia środka :)

Do usług :d 1000 trainerów, mnóstwo kodów i kilkanaście modów(porządnych, nie małe modziki
z sieci) do gier za 7,90zł to niezły kąsek:) Czyli się opłaca, i masz zdjęcia środka. To nie
tylko kody ale też kilka ciekawych artykułów. No i Bad Day:LA^^


Moim zdanie to zbędny gadżet. Trainerów nie używam, gdyż nie ma 10 lat i potrafię sobie poradzić z grami. Bad Day LA było już w CDA, dokładniej w 129 numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 12:50, xDeuSx napisał:

Moim zdanie to zbędny gadżet. Trainerów nie używam, gdyż nie ma 10 lat i potrafię sobie poradzić
z grami. Bad Day LA było już w CDA, dokładniej w 129 numerze.

A ja jednak kupię. Nie wiem co ma wiek do używania trainerów ... Ale ja nie kupię dla płytki, tylko żeby sobie poczytać. CDA już prawie skończyłem (nr. 07/07 ;)). A trainer jak ktoś ma słabego kompa i na jakimś odcinku bardzo mu się przycina, to może użyć ;) (patrz: mój post w temacie GOTHIC - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=104&pid=8523)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 20:34, Blackbeard napisał:

> Czy ktoś już z Was posiada Tipsomaniaka, który jest reklamowany na ostatniej stronie CD
Action?
> Zastanawia mnie czy warto w niego zainwestować. Mile widziane zdjęcia środka :)

Do usług :d 1000 trainerów, mnóstwo kodów i kilkanaście modów(porządnych, nie małe modziki
z sieci) do gier za 7,90zł to niezły kąsek:) Czyli się opłaca, i masz zdjęcia środka. To nie
tylko kody ale też kilka ciekawych artykułów. No i Bad Day:LA^^


A jest tam coś do Command & Conquer 3 ? Potrzebuję poradnika albo kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano, jak poszedłem po zakupy, to ot tak kupiłem sobie tego tipsoMANIAK-a. Żeby zobaczyć co to jest. I muszę przyznać że nawet fajne to to ;) Tylu kodów to jeszcze chyba w żadnym tipsoManiak-u nie było ;) 119 stron A4 kodów. Do tego jeszcze wywiady, testy, płyta DVD. Warto.
Jednak martwi mnie inna rzecz - czy nie będzie już tego "małego" tM dołączanego do CDA ? Człowiek jakoś już się do tamtych przywiązał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 10:25, kolektor napisał:

/.../

A możesz powiedzieć, jakie artykuły są w tym Tipsomaniaku? Bo kody mnie jakoś specjalnie nie interesują, ale chętnie poczytałabym jakieś ciekawe teksty. Jest tak coś, o czym jeszcze nie słyszeliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 10:25, kolektor napisał:

Dziś rano, jak poszedłem po zakupy, to ot tak kupiłem sobie tego tipsoMANIAK-a. Żeby zobaczyć
co to jest. I muszę przyznać że nawet fajne to to ;) Tylu kodów to jeszcze chyba w żadnym tipsoManiak-u
nie było ;) 119 stron A4 kodów. Do tego jeszcze wywiady, testy, płyta DVD. Warto.
Jednak martwi mnie inna rzecz - czy nie będzie już tego "małego" tM dołączanego do CDA ? Człowiek
jakoś już się do tamtych przywiązał ...

Przeczytaj sobie wstępniak Tipsomaniaka, to się dowiesz, czyli tak dalej będą i to lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 10:31, Magwisienka napisał:

> /.../
A możesz powiedzieć, jakie artykuły są w tym Tipsomaniaku? Bo kody mnie jakoś specjalnie nie
interesują, ale chętnie poczytałabym jakieś ciekawe teksty. Jest tak coś, o czym jeszcze nie
słyszeliśmy?

Jest kilka stron o E-Sporcie, wywiady z polskimi graczami PGS, no i testy: myszek i klawiatur dla graczy, kierownic, padów, joysticków, słuchawek, kart graficznych, monitorów i kilka stron o overclocking-u. NA płycie jest pełno modów, edytorów, trainerów do gier, filmik prezentujący tricki w CS-ie (w wykonaniu zawodników z PGS), no i pełna wersja Bad Day LA (to już miałem z CDA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 10:34, Rga napisał:

Przeczytaj sobie wstępniak Tipsomaniaka, to się dowiesz, czyli tak dalej będą i to lepsze

Fakt :) Na razie tylko przeglądałem, nie czytałem. I widzę że Redaktorem prowadzącym jest Hut Sędzimir ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:30, kamyk95 napisał:

Chciałem kupić, ale nie ma w żadnym kiosku :(


Tipsomaniaka? To nie masz czego żałować, takie wyciąganie kasy w sumie, ponad połowa gazety to kody. Parę fajnych modów na płytce jest, ale większość do HL2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, CDA słabuje... Moim zdaniem. Nie kupiłem już dwóch numerów, i cóż, nie zanosi się bym miał chęć kupić następny... Po 4. latach czytania mi się znudziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:34, BzyQacz napisał:

Cóż, CDA słabuje... Moim zdaniem. Nie kupiłem już dwóch numerów, i cóż, nie zanosi się bym
miał chęć kupić następny... Po 4. latach czytania mi się znudziło?

Albo dorosłeś ;) a tak serio to każdemu się znudzi kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:33, tykus napisał:

Tipsomaniaka? To nie masz czego żałować, takie wyciąganie kasy w sumie, ponad połowa gazety
to kody. Parę fajnych modów na płytce jest, ale większość do HL2.

Ja miałem akurat 6 zeta (co za zbiego okoliczności :]) a że wyjeżdżam nad morze, a już prawie całe CDA przeczytałem (nr. 07/07 oczywiście) to kupiłem, żebym miał co po drodze poczytać. A mody i trainery (dla zabawy) też się przydadzą ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, niewątpliwie, ale mnie "capnęło" tak jakoś szybko... Cóż, jeśli CDA pójdzie w górę to czemu nie, chętnie powrócę, ale teraz gdy tak patrzę na moją kolekcję CDA to większość numerów to było czyste fanowskie wyrzucanie kasy w błoto... Urok. Ale z czasem się przejrzewa na oczy i widzi pewne mankamenty niektórych "miłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:36, kolektor napisał:

> Tipsomaniaka? To nie masz czego żałować, takie wyciąganie kasy w sumie, ponad połowa gazety

> to kody. Parę fajnych modów na płytce jest, ale większość do HL2.
Ja miałem akurat 6 zeta (co za zbiego okoliczności :]) a że wyjeżdżam nad morze, a już prawie
całe CDA przeczytałem (nr. 07/07 oczywiście) to kupiłem, żebym miał co po drodze poczytać.
A mody i trainery (dla zabawy) też się przydadzą ... :]

LOL, Tipsomaniak kosztuje 7.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się