kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 10:52, Sarturias napisał:

? Proszę o pomoc.

Najlepiej sprawdź czy instalacja powiedzie się na innym czytniku. Możliwe, że masz jakąś wybrakowaną płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 10:59, Ecko09 napisał:

A co to za błąd ci tam wyskakuje?


"Game crashed. Do you want do a crash log ?"

Zrozumiałem komunikat gry. Na to wygląda, że gra jest uszkodzona, ale płytka wyglada na sprawną, poza tym inne rzeczy z tej plyty działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 11:05, Sarturias napisał:

> A co to za błąd ci tam wyskakuje?

"Game crashed. Do you want do a crash log ?"

Zrozumiałem komunikat gry. Na to wygląda, że gra jest uszkodzona, ale płytka wyglada na sprawną,
poza tym inne rzeczy z tej plyty działają.


No cóż, napisz do tego ich dizału pomocy, mi o zainstalowaniu te kroniki sie tak zacinały, że grać sie nie dało, a z Shadowgrounds jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 11:09, Sarturias napisał:

Cóż, chyba problem sie rozwiązał. Odznaczyłem z instalacji gry "Filmiki dodatkowe" i instalacja
poszła w porządku.

:)


Hmm, to może u mnie też bedzie w porządku wtedy, a te filmiki dodatkowe to nie są cut- scenki z gry? Tylko jakies tam dodatkowe śmieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Pariah. Otóż gdy sobie gram to czasem wyskakuje szary ekran. Celownik i inne rzeczy widać, ale za to nie widać co się dzieje (nie widać broni, przeciwników, otoczenia itd.).
Nie wiem czym to może być spowodowane. Tego wymaganego patcha zainstalowałem przed pierwszym odpaleniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak zapewne gdy coś wybucha z tego co pamiętam w opcji wyłączało się tako funkcje bodajże na No.
Ale nie pamiętam jak sie nazywała. Popróbuj w ustawieniach jest ich mało i to było w grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 12:13, Carl92 napisał:

Dzieje się tak zapewne gdy coś wybucha z tego co pamiętam w opcji wyłączało się tako funkcje
bodajże na No.
Ale nie pamiętam jak sie nazywała. Popróbuj w ustawieniach jest ich mało i to było w grafice.

U mnie działo się tak nawet, gdy nic nie wybuchało. Ale spróbuje coś wykombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 11:10, Ecko09 napisał:

Hmm, to może u mnie też bedzie w porządku wtedy, a te filmiki dodatkowe to nie są cut- scenki
z gry? Tylko jakies tam dodatkowe śmieci?


Tak, to nie są cut-scenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi za pierwszym razem KR też się nie chciały zainstalować. I nie wiem co pomogło, ale zrobiłem 2 czynności:
1. Przetarłem płytkę.
2. Odznaczyłem i zaznaczyłem instalację materiałów dodatkowych.
Zainstalowało się, ale nie wiem, gdzie są materiały dodatkowe. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie :)

Czy staraliście się kiedyś o zdobycie licencji na wydanie starszych tytułów, które dzisiaj są już klasykami, a niestety bardzo trudno dostać je w sklepie? Mam tu na myśli głównie Alien vs. Predator 2, czy też NOLF. Wiem, że pozyskanie takich gier do CDA nie było by z pewnością prostym zadaniem, ale dzięki takiemu krokowi można by było pozbyć się narzekań, że dajecie gry z tanich serii (choć dla mnie nie jest to żadnym problemem - Riddick wymiata ;)).

Jeśli już jesteśmy przy narzekaniach - zauważyliście, że kiedy w CDA dawane są gry z np. EXN, wiele jest głosów niezadowolenia. A kiedy taki PLAY daje Prince of Persia, który dostępny jest w KK chyba od 2 lat, wychwalany jest pod niebiosy. Oczywiście nie podważam tego, że "pełniaki" w PLAY są słabe. Wręcz przeciwnie, widać tam znaczącą poprawę i są one niejednokrotnie lepsze od tych w CDA. Jednak mnie jak i zapewne wielu innych sam cover nie przeciągnie na drugą stronę barykady, a z całej sytuacji mogą wyniknąć jedynie plusy - PLAY będzie dążyć do polepszenia tekstów, a CDA będzie starać się o polepszenia zawartości płyty (choć ten rok pod tym względem zdecydowanie należał jeszcze do niego (Gothic, Morrowind, Riddick, BALLANCE), to jednak konkurencja depcze po piętach ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 11:09, Sarturias napisał:

Cóż, chyba problem sie rozwiązał. Odznaczyłem z instalacji gry "Filmiki dodatkowe" i instalacja
poszła w porządku.


Nie wiem czy to dokładnie o to chodzi, ale SMG wspominał coś, że trzeba mieć 5 giga wolnego miejsca na partycji systemowej, bo gra musi się najpierw rozpakować na dysk, a dopiero później się instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:05, rob006 napisał:

Nie wiem czy to dokładnie o to chodzi, ale SMG wspominał coś, że trzeba mieć 5 giga wolnego
miejsca na partycji systemowej, bo gra musi się najpierw rozpakować na dysk, a dopiero później
się instaluje.


Raczej wątpie bo na dysku C mam 15 GB wolnego miejsca :) A tak w ogóle to ktoś wie może co to są za materiały dodatkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o to, że PLAY daje 2 hity, nie zapowiadając żadnego, podczas gdy CDA chwali się, że da 2, a daje jednego :P. No i jakby nie patrzeć, PLAY jest tańszy, a gry daje lepsze, więc coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:11, rob006 napisał:

Może chodzi o to, że PLAY daje 2 hity, nie zapowiadając żadnego, podczas gdy CDA chwali się,
że da 2, a daje jednego :P. No i jakby nie patrzeć, PLAY jest tańszy, a gry daje lepsze, więc
coś jest nie tak...


Hity to rzecz dyskusyjna ;p
Ja szczerze powiem raczej PLAY-a bym nie kupił , nigdy tam hita nie widziałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:14, spider88 napisał:

Hity to rzecz dyskusyjna ;p

Dlatego trzeba czytać dyskusje i wyciągać wnioski. :) Jeśli dużo osób chwali te 2 gry w PLAYu, a w CDA mówi się tylko o jednej, no to kalkulacja jest prosta :)

Dnia 06.01.2008 o 15:14, spider88 napisał:

Ja szczerze powiem raczej PLAY-a bym nie kupił , nigdy tam hita nie widziałem ;p

Ślepyś. :P Heroes III to faktycznie, niezauważalny szczegół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:23, rob006 napisał:

Ślepyś. :P Heroes III to faktycznie, niezauważalny szczegół :)

Wiesz, w Herosów grałem kilka lat temu więc to może i Hit przez wielkie H , tyle tylko że raczej ciężko znaleźć kogoś kto nie ma tej gry a lubi ten gatunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:14, spider88 napisał:

> Może chodzi o to, że PLAY daje 2 hity, nie zapowiadając żadnego, podczas gdy CDA chwali
się,
> że da 2, a daje jednego :P. No i jakby nie patrzeć, PLAY jest tańszy, a gry daje lepsze,
więc
> coś jest nie tak...

Hity to rzecz dyskusyjna ;p
Ja szczerze powiem raczej PLAY-a bym nie kupił , nigdy tam hita nie widziałem ;p

a Prince of Persia, a Heroes III, a Full Spectrum Warrior?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 16:00, Master Miroy napisał:

a Prince of Persia, a Heroes III, a Full Spectrum Warrior?


No proszę to świetne gry nie wiedziałem że były w Playu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:01, Kizibono napisał:


> a Prince of Persia, a Heroes III, a Full Spectrum Warrior?

No proszę to świetne gry nie wiedziałem że były w Playu

Prince i Full już 17 stycznia w Playu (pełna lista pełniaków u mnie na gramsajcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się