kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2006 o 14:39, Rider of Rohan napisał:

> A w nim prawdopodobnie Frater!

A co to ten Frater? Jakis eRPeG? Mnie sie kojarzy ta nazwa ze sredniowieczem...

To chyba będzie hack''n''slash podobny do Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:39, Rider of Rohan napisał:

> A w nim prawdopodobnie Frater!

A co to ten Frater? Jakis eRPeG? Mnie sie kojarzy ta nazwa ze sredniowieczem...


To będzie hack''n''slash w stylu pierwszego Diablo. Oto fragment opisu z serwisu gry-online:

"Frater to gra z gatunku „hack & slash”, która została wyprodukowana przez polskie studio Rebelmind (twórców m.in. Space Hack). Program nawiązuje do tradycji pierwszej odsłony Diablo: podobnie jak tam, spotkamy tu trzy postacie do wyboru, różniące się pod względem umiejętności i sposobów walki. I tak, frater Szymon zajmuje się tajemnymi sztukami magicznymi, jak również alchemią; Elena to doskonały strzelec, pogromczyni syberyjskich Wilkołaków; Tong Wong to z kolei mistrz pojedynków z użyciem broni białej, niszczyciel demonów Qi-Mei.
Akcję gry umieszczono na Ziemi, na przełomie XIX i XX wieku. Na graczy czekają stare zamki, opuszczone ruiny, lochy, obiekty starożytne, a także machiny stworzone przez szalonych naukowców. Aby eksploracja okolicy nie była nudna, autorzy przygotowali kilkanaście zadań głównych i kilkadziesiąt potworów, gotowych zasmakować Twojej krwi. Ze wspomnianym wyżej Diablo związany jest również sposób rozwoju bohatera. Autorzy zaimplementowali możliwość nabycia doświadczenia, jak również specjalne drzewko umiejętności.
Gra oferuje w pełni trójwymiarową grafikę z zaawansowanymi animacjami poszczególnych lokacji. Uwzględniono pory dnia, które mają nie tylko wpływ na doznania wizualne, ale również zachowanie się przeciwników. Intuicyjny interfejs oraz prosta obsługa pomogą natomiast w szybkim zarządzaniu zasobami i zdolnościami bohatera."

Czyli może być to całkiem ciekawa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 20:17, Tomislav napisał:

W CD-Action ma być polski RPG- Frather? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Poczekam aż będzie oficjalna
zapowiedź nowego numeru.


Myślę, że będzie. Wnioski wyciągam z gry-online:
dystrybutor PL: wydawnictwo Bauer
data premiery: maj 2006
cena: 14,90 PLN

Wszystko wskazuje na CD-ACTION.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobała się wam ostatnio rubryka o rowerach? Mnie bardzo. To jest też jeden powód dlaczego lubie CDA.
Nigdy nie wiadomo co dadzą w następnym numeże, a jak wyjdzie to powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 08:02, bombel1981 napisał:

Myślę, że będzie. Wnioski wyciągam z gry-online:
dystrybutor PL: wydawnictwo Bauer
data premiery: maj 2006
cena: 14,90 PLN

Wszystko wskazuje na CD-ACTION.


No to świetnie, premiera polskiego RPGa za 15zł. Chyba regularnie będę kupować te CD-Action :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, zawsze gdy ktos wytyka cdaction rzetelnosc inaczej , ktos z cda chce faktow na to. a wiec sa: ostatni numer, recenzja onimusha 3 pc. skad autor recenzji wytrzasnal wiadomosc ze mozna grac w ta gre tylko na 800x600 dy mozna grac nawet na 1600x1200? skad informacje ze gre wydaje cenega ktora nawet w zaktualizowanym planie jej nei ma a ma devil my cry i re4? skad info o cenie 129zl gdy dmc3 i re4 jest po 99zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 09:38, Gynvael napisał:

mogli by dożucić jakiś dział ala RTS-zoone, albo cos takiego:)


Jest na cD chyba znaczy kiedys byl na pewno a teraz to ne wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 09:38, Gynvael napisał:

mogli by dożucić jakiś dział ala RTS-zoone, albo cos takiego:)



Tak był kiedyś ale teraz to różnie bywa raz nie raz tak.Dawno nie trafiłem na RTS-zoone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 08:18, Gynvael napisał:

Poza tym CDA ma fajne tekściki w Na Luzie, ale ostatnio coś spadła im forma. I tak ciekawie
się czyta:)


Teksty w Na Luzie pochodzą z JoeMonster.org, tak więc o spadek formy oskarżaj twórców tego srwisu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:51, kris2005a napisał:

Coś mi się nie podoba w piśmie CD-ACTION. Od 2002 nie kupiłem żadnego numeru, ale w tym roku
kupiłem pierwszy numer za 14.99zł i były trzy gry potem kupiłem następny ale było gorzej tylko
2gry uratowało ich to, że były dodatki do Operaction Flashpoint. Ale to nie zmienia faktu,
że pismo schodzi na psy. Tylko jedno pismo, które kupuje od 1/05 nigdy nie dawało tytułów godnych
pogardy (Play Pc-Rom). Kto lubi Playa a kto lubi CD-Action oto jest pytanie!


To se lepiej pisz na forum antyfanów, dla mnie CDA jest z każdym numerem coraz lepsze. Ja do innych pism o grach nic nie mam, ale i tak wolę CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się