kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

O chwała ci smuglerze (smugleru, smugler?), jesteśmy niegodni by czytać twe święte słowa, ale mam sześć pytań.

1.Czy kupujesz w warzywniaku (poważne pytanie, ponieważ chcę podążać ścieżką SMUGLERA)?
2.Czytając boże słowo SMUGLERA w Cda, doszłem do wniosku że bardzo wypierasz się okazania swej przepięknej i gładkiej jak pupcia niemowlaka twarzy. O wielki SMUGLERZE dlaczmuż tak jest?
3.Jak, kiedy, gdzie i dlaczemu zaczołeś pracować w Cda?
4.Czemu tak nie lubisz Noobów?
5.Czy mogę pomóc ci w zabijaniu tych wysłanników z z otchłani Beliara, antyfanów?
6.Czy mogę wybudować w Łańcucie twój pomnik z psich batonów?

O wielki Smuglerze twe słowo nigdy sie nie myli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:02, Marcus pl napisał:

O chwała ci smuglerze (smugleru, smugler?), jesteśmy niegodni by czytać twe święte słowa,
ale mam sześć pytań.

1.Czy kupujesz w warzywniaku (poważne pytanie, ponieważ chcę podążać ścieżką SMUGLERA)?
2.Czytając boże słowo SMUGLERA w Cda, doszłem do wniosku że bardzo wypierasz się okazania
swej przepięknej i gładkiej jak pupcia niemowlaka twarzy. O wielki SMUGLERZE dlaczmuż
tak jest?
3.Jak, kiedy, gdzie i dlaczemu zaczołeś pracować w Cda?
4.Czemu tak nie lubisz Noobów?
5.Czy mogę pomóc ci w zabijaniu tych wysłanników z z otchłani Beliara, antyfanów?
6.Czy mogę wybudować w Łańcucie twój pomnik z psich batonów?

O wielki Smuglerze twe słowo nigdy sie nie myli!!!

Zamiast mieć własny styl, Ty wolisz kopiować od kogoś... Smuggler jak każdy człowiek po prostu on zawsze stara się pisać tak, aby zawsze wyszło na jego.

Zamiast kupować nowe CDA wole iść do Empiku, rozedrzeć folię i czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:51, Ponury Żniwiarz napisał:

Smugg jak kiosk na peronie sprzedaje nr z plytami i all wasze archiwalne a 7 50 to wykroczenie
or nie?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 20:06, WeeDTM napisał:

Zamiast kupować nowe CDA wole iść do Empiku, rozedrzeć folię i czytać...


Zamiast kupic komorke wole skroic frajera w ciemnej uliczce. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:11, smuggler napisał:


> Zamiast kupować nowe CDA wole iść do Empiku, rozedrzeć folię i czytać...

Zamiast kupic komorke wole skroic frajera w ciemnej uliczce. :/

Tylko, że w Empiku tak wolno... A widzisz id... inteligencie różnicę w cenie między CDA a komórką?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 18:44, Telomo napisał:

Mglu: Taaa... jakość... szczególnie, jak to są KUMPLE, a nie przypadkowe osoby. Nie wiem
co jest jakościowego w twoim gs-ie. Ciężko się czyta, teksty słabe... ale tekst nie musi
mi podchodzić, to wiem. Znaczy podchodzi mi, ale do wyjścia... ustnego. I to TY zachowujesz
się jak 5-letnia dziewczynka. Piszesz tak, jakbyś tylko TY miał rację, i inni muszą się
z nią zgadzać. Bycie antyfanem jest głupim wyjściem? A jak antyfan jest mądry i Ciebie
przegada, też tak powiesz? Czy wtedy dalej będziesz się zachowywał jak 5-letnia dziewczynka,
uporczywie broniąc swych "racji" niż pójść na ugodę, że każdy lubi co innego? Czy może
zachowasz się jak mężczyzna i wybierzesz to lepsze rozwiązanie? I piszesz, że off-topujemy,
a sam to robisz. W założeniu, jest to temat do ZADAWANIA PYTAŃ (i poniekąd komentowania
CDA) a nie wypowiadanie się o innych tematach, które są Ci przybliżane czy to przez innych
czy jakąś wypowiedź. Wiedz jedno: ani ja, ani Ty, ani Smuggler ani Karol Wojtyła, nie
są/byli IDEALNYMI! Zaraz pewnie powiesz, że to wszystko świetnie wiesz, i (choć w to
już raczej wątpię) STOSUJESZ się do swoich racji. Panie Mglu, jest inaczej. Pora zdjąć
różowe okularki i lusterko i wyjrzeć za okno, nie tylko stojąc przed lustrem w różowych
okularkach i podziwiając siebie samego, niczym Narcyz niegdyś... I skończmy się sprzeczać.
I żeby nie było: nie piszę/mówię (jak kto woli) że ZAWSZE popełniasz te błędy, ale MOIM
zdaniem starasz się wyidealizować, pokazać jakie to "miąchy" masz w głowie... niczym
dres, starający się być intelektualistą. Chociaż dres, byłby o wiele gorszy... i skończmy
ten temat, koniec off-topu. Pisać pytania i zejść z wojennego tropu...


Nie piszę, nie uważam, nie myślę, że JA tylko mam rację jakbyś nie wiedział. I nie uważam się za "mesjasza bez wad" - nie jestem idealny. Patrz moja odpowiedź na post WeeDTM: Rozumiem to i doceniam.

Poza tym nazwałeś mnie głupim, a to wiele wyjaśnia. Brak kultury. Nie wiem czy rodzice cię nie wychowali, czy ty o tym pojęciu zapomniałeś.
A drecholem nie jestem. Pochodzę z porządnej rodziny. I na swych rodziców nie mówię starzy tylko rodzice.
Co do kumpli. To są prawdziwi kumple. Tzn. nie tacy co znam w realu, lecz ich poznałem przed wpisaniem do listy znajomych.
Dobra skończmy "ten temat nie na temat".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:06, WeeDTM napisał:

Zamiast kupować nowe CDA wole iść do Empiku, rozedrzeć folię i czytać...

No. Ja nie kupuję płyt, bo po co, chodzę do supermarketów i za darmo słucham tego co akurat leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:22, WeeDTM napisał:

>
> > Zamiast kupować nowe CDA wole iść do Empiku, rozedrzeć folię i czytać...
>
> Zamiast kupic komorke wole skroic frajera w ciemnej uliczce. :/
Tylko, że w Empiku tak wolno... A widzisz id... inteligencie różnicę w cenie między CDA
a komórką?!


Taaa, a w starożytności można było zabić żonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:22, WeeDTM napisał:

> Zamiast kupic komorke wole skroic frajera w ciemnej uliczce. :/
Tylko, że w Empiku tak wolno... A widzisz id... inteligencie różnicę w cenie między CDA
a komórką?!


Tak ... było to już tu nie raz przerabiane ... wiesz przejrzeć czasopismo w Empiku każdemu wolno. Ale jak ktoś to robi co miesiąc i przychodzi przeczytać a nie przejrzeć ( zauważ subtelną różnicę ) to nie uważasz że zachowuje się "nieco" niemoralnie ? Wiesz ... w przyrodzie nic nie powstaje ot tak ... za darmo. CDA samo się nie zrobi / rozwiezie do punktów sprzedaży / nie wydrukuje etc etc. Co do porównania ... ja uważam że nie ważne co się ukradnie czy samochód z parkingu czy pierścionek u jubilera, czy batona ze sklepu ... to i tak i jedno i drugie jest czynem haniebnym i jedno i drugie jest kradzieżą. Nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordę... Smuggler współczuję Ci.

Smuggler:
1Czy Hut (czy kto tam recenzował simsy... jak nie Hut to przepraszam) gra w simsy po godzinach? :P

2Czemu Piorun został... pozbawiony męskiej świętości, a raczej jej zdolności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciekawe dlaczego burżuj jeden, Smuggler nie ma neta? Bo wymówka, że go nie stać brzmi mało wiarygodnie:) Przecież tak byłby 24h (no dobra, przesadziłem) obecny na każdym forum dot. CDA. Może nie chce straszyć antyfanów/czytelników/fanów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:51, mglu napisał:

Hmmm, ciekawe dlaczego burżuj jeden, Smuggler nie ma neta? Bo wymówka, że go nie stać
brzmi mało wiarygodnie:) Przecież tak byłby 24h (no dobra, przesadziłem) obecny na każdym
forum dot. CDA. Może nie chce straszyć antyfanów/czytelników/fanów?:)



Nie ma po to, zeby po powrocie do domu nie miec pokusy by tam wlezc i dalej siedziec na forach itd. To nie kwestia pieniedzy tylko swiadomego wyboru. Rodzina tez ma swoje prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:22, WeeDTM napisał:

>
> > Zamiast kupować nowe CDA wole iść do Empiku, rozedrzeć folię i czytać...
>
> Zamiast kupic komorke wole skroic frajera w ciemnej uliczce. :/
Tylko, że w Empiku tak wolno..


###Wolno zedrzec folie z pisma? Ciekawe rzeczy mowisz. A w Tesco wolno odkrecic cole i pociagnac dlugiego lyka albo piec...?


. A widzisz id... inteligencie różnicę w cenie między CDA

Dnia 30.05.2008 o 20:22, WeeDTM napisał:

a komórką?!


###Skoro zal ci 15 zl to jescze bardziej bedzie ci zal zlotych kilkaset, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że nie samą pracą człowiek żyje ? Przecież jak byłby "usieciowiony" mógłby teoretycznie rzecz jasne z domu nie wychodzić. Ale tylko teoretycznie ... Poza tym wydaje mi się że Smugg spędza przy monitorze tyle godzin w redakcji że jakby miał jeszcze w domu siedzieć to by chyba popełnił seppuku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:55, smuggler napisał:

A w Tesco wolno odkrecic cole i pociagnac dlugiego lyka albo piec...?


Idąc przez Tesco i patrząc na półki wydaje mi się, że pewna część naszego społeczeństwa uważa, że można.
Ale jak tu ufać społeczeństwu, którego połowa nie wie, że stanowi 50%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, ludzie, widać nigdy w Empiku nie byliście.
Właśnie Empik jest po to, żeby sobie tam poczytać wszystko za darmo i pooglądać. Po to też zrobil kącik czytelników, specjalne sofy i stołki! Poza tym pytałem się pracownika i nic nie miał przeciwko. Wszyscy stoją, siedzą i czytają CDA. A

CZY WY WSZYSTKO MUSICIE PORÓWNYWAĆ DO CZEGOŚ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:51, mglu napisał:

Hmmm, ciekawe dlaczego burżuj jeden, Smuggler nie ma neta? Bo wymówka, że go nie stać
brzmi mało wiarygodnie:) Przecież tak byłby 24h (no dobra, przesadziłem) obecny na każdym
forum dot. CDA. Może nie chce straszyć antyfanów/czytelników/fanów?:)

A może po prostu ma dość ludzi takich jak wy, którzy za przeproszeniem wchodzą mu do tyłka, byle, żeby coś się o nim dowiedzieć? Może wystarczy mu czytanie takich ludzi w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się