Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Hmm . Mi współpraca z cenegą ( na poziomie gracz>obsługa |gracz>zakup gier ) układała się na wspaniałym poziomie, i za jeszcze jedno ich cenię.

gry kupuję najczęściej pisząc do Natha i przyjeżdżając ( mogę pozwolić sobie na takie coś bo mam jeden tramwaj + spacerek do cenegi ) . Dla mnie jest na poziomie CDP miejscami go przewyższając a miejscami ciut gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:49, kordzio1 napisał:

hmmm miło zostało rozwiązane przedłużone oczekiwanie na wyniki konkursu supersellera, każdy
kto umieścił pracę otrzyma i gierkę i koszulkę :), swoją drogą, ciekawe kiedy CDP w końcu coś
powie w sprawie wyników konkursu z kampania Geralta...


duży plus za takie zachowanie Cenegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Witam serdecznie

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym wystartuje nowy szybki sklep internetowy. Prosimy o aktualizację swoich danych osobowych w nowym sklepie.

W najbliższym czasie planujemy szereg atrakcji dla wszystkich klientów.

Pozdrawiamy

Zespół Cenega Poland"

Takiego meila dostałem ;). Ojj CDP, teraz to już masz coraz mniej argumentów. pkt do wykorzystania u Cenegi są dużo lepsze niż CDP, teraz jeszcze mają nowy sklep. A co robi CDP? Oszukuje klientów vide sprawa z bonami ;). Oby tak dalej. Szkoda, bo jeszcze rok temu byłem "fanboyem" CDP :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 26.11.2007 o 13:02, mesiu59 napisał:


Takiego meila dostałem ;). Ojj CDP, teraz to już masz coraz mniej argumentów. pkt do wykorzystania
u Cenegi są dużo lepsze niż CDP, teraz jeszcze mają nowy sklep. A co robi CDP? Oszukuje klientów
vide sprawa z bonami ;). Oby tak dalej. Szkoda, bo jeszcze rok temu byłem "fanboyem" CDP :(


To taki mały projekcik :) ale zaczyna się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że Cenega wydaje (stosunkowo) niewiele gier (w porównaniu do CDP), przez co uzbieranie punktów na cokolwiek staje się dość długotrwałym procesem.

Nic to. Jadę dziś kupić sobie Darkstar One (kiedyś w końcu trzeba), i kolejne punkciki wpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:06, natanadler napisał:

To taki mały projekcik :) ale zaczyna się zaczyna :)

To super, bo ostatnio spędziłem 5 godzin na złożeniu zamówienia ;].

Aha, i super macie wydanie Quake Wars. Gdyby nie to, ze gierka średnia, to bym łyknoł :P.

PS. Złożyłem w niedziele tydzień temu, a pczki jeszcze nie ma ;(. Dzwoniłem do Cenegi i powiedziano mi, że zostałą wysłana w środe, więc pewnie na poczcie jak zawsze w kulki cisną ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skąd wiecie o tych koszulkach i grach w konkursie?
sprawdzam cenega.pl superseller.pl i tam nie ma żadnych newsów o konkursie, ani o tym szybkim sklepie..
na poczcie też żadnych maili od Cenegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:11, moonman napisał:

skąd wiecie o tych koszulkach i grach w konkursie?
sprawdzam cenega.pl superseller.pl i tam nie ma żadnych newsów o konkursie, ani o tym szybkim
sklepie..
na poczcie też żadnych maili od Cenegi...


O sklepie z newslettera, a o koszulkach...hmmmmm...ciekawe pewnie od r-kropki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:11, moonman napisał:

skąd wiecie o tych koszulkach i grach w konkursie?
sprawdzam cenega.pl superseller.pl i tam nie ma żadnych newsów o konkursie, ani o tym szybkim
sklepie..
na poczcie też żadnych maili od Cenegi...



w aktualności i promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:13, Emillo2 napisał:

w aktualności i promocje


o ja w ciemię bity ;)
a ja szukałem newsów wchodząc na "odjechany konkurs"

a do newslettera chyba nie jestem zapisany, tzn. myślałem że jestem bo dostaje tylko maile z kompanii graczy - ale widać, że to insza inszość

EDIT: a wie ktoś czy grę z SS będzie można sobie wybrać ;) ?
Ja chętnie otrzymałbym Rise of Nations :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:29, mateuszbanach0 napisał:

Czy CD projekt jest lepszym wydawcą niż Cenega? Piszcie swoje opinie!

A może prościej będzie jak sobie przeczytasz te pareset stron, które już w tym temacie zostały napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o.O
Czy mi się zdaję, czy Cenega zmieniła całkiem swój sklep?
Normalnie padłem. Zero przymuleń, od razu wskoczyło - wcześniej wejście na stronę Cenegi to koszmar był przecież ;P
I powiem Wam, że zdjęcia produktów są teraz podobne do takich, jak na gramie (tj. np. EK Tomb Raider Anniversary ma zdjęcie od środka) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:40, Oskar24 napisał:

Czy mi się zdaję, czy Cenega zmieniła całkiem swój sklep?
Normalnie padłem. Zero przymuleń, od razu wskoczyło - wcześniej wejście na stronę Cenegi to
koszmar był przecież ;P


A u mnie wszystko po staremu... kiedy piszę tego posta sklep wciąż się wczytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:46, jakubcjusz napisał:

A u mnie wszystko po staremu... kiedy piszę tego posta sklep wciąż się wczytuje...


A ja jestem w szoku :D. Cenega wreście sklep odmieniła.

20071126161256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, przez marną lokalizacje paru gier i to zamieszanie z klubem gracza najechętniej spaliłbym Cenege na stosie.
Jednak musze przyznać że ostatnie kilka miesięcy to epokowy skok. Wydania gier na baardzo dobrym poziomie, kompania graczy i system punkty/nagrody bije na głowe wPlN-y, których możliwość wykorzystania jest że tak powiem mało interesująca.
A z tym sklepem to na prawde miłe zaskoczenie, nareszcie ładnie to wygląda i śmiga :)
Na mojej giełdzie akcje Cenegi poszły gwałtownie w górę, natomiast CDP stoją w miejscu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:28, jakubcjusz napisał:

Ja mam jakiegoś pecha:

Nie tylko Ty. Też chciałem zobaczyć jak to teraz wygląda, a jak widać, trzeba poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:28, jakubcjusz napisał:

Ja mam jakiegoś pecha:

Żałuj - naprawdę okazały ;]
Widać, że Cenega rozpoczyna z CDP bój o klienta - ostatnio coraz częściej mają bogate wydania podstawowe i coraz lepsze EK, zmienili sklep i obniżają ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować