Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Czas instalacji 2 dni i 16 godzin - masakra jakaś.
Kurcze mam nadzieję że nie wyłączą prądu.
Bzdura straszna ze Steamem - rozumiem rejestrację gry, aktywację ale nie instalację. Cóż jak ktoś nie ma sieci to sobie może pooglądać pudełko albo pograć w gry figurkowe strategiczne.

Bzdura - nigdy więcej kupowania na przedsprzedaży a szczególnie w komplecie ze Steamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurde zaraz chyba sobie w łeb strzele! Nie jestem jakimś maniakiem czy coś, ale na tą grę czekałem z niecierpliwością jakbym zainstalował a by mi się nie spodobała to pal ją licho ale przez to że męczę się od wczoraj od 17 z instalacją i że wydałem kasę a nic z tego po za pudełkiem dwiema płytkami i lichą książeczką nie mam to jestem tak niesamowicie wkurzony, że nie mogłem zasnąć dzisiaj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 12:16, Dziewul napisał:

jestem tak
niesamowicie wkurzony, że nie mogłem zasnąć dzisiaj! :D


Adrealinka robi swoje. :)

Dzisiaj w domu bede pozno, bo ok. 20:00 dopiero, mam nadzieje, ze wreeescie uda mi sie te gre zainstalowac i system steam bedzie sie mogl laskawie zajac ta sprawa. Dla mnie sprawa jest co najmniej bardzo nie wesola, szczegolnie, ze piraci maja juz dzialajaca wersje, a ja legalny nabywca moge sie na razie co najwyzej dolaczone ksiazeczki obejrzec.

Mialem nadzieje, ze chociaz plytka z muzyka bedzie fajna. Okazuje sie, ze jest na niej "az" 5 piec utworow, na dodatek wiekszosc z nich strasznie jest krotka (dlugosc poszczegolnych utworow to nieco ponad minuta) i zaden nie przypadl mi tak bardzo do gustu jak muzyka z Medieval II: Total War, ktora moim zdaniem byla jedna z najlepszych jakie kiedykolwiek dolaczono do gry. A utwor The Duke of Death trwajacy ponad 5 minut jest perelka sama w sobie. Ogolnie jak na razie gra Empire: Total War ma u mnie ocene 0 nie zaleznie w jakiej skali (czy szkolnej, czy dziesietnej czy tez procentowej). Po to kupuje gre, zebym mogl w nia zagrac kiedy mam na to ochote a nie wtedy kiedy jakis system stwierdzi "ok no to sobie pograj". Moim zdaniemzadanie tego steama jest jedno - wyeliminowac wtorny rynek gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po to kupuje gre, zebym

Dnia 05.03.2009 o 12:36, Wojman napisał:

mogl w nia zagrac kiedy mam na to ochote a nie wtedy kiedy jakis system stwierdzi "ok
no to sobie pograj". Moim zdaniemzadanie tego steama jest jedno - wyeliminowac wtorny
rynek gier.


A póżniej będą się dziwić że gry się nie sprzedają i znów wszystko wina piractwa. A jak mają jak kupująć ogrinalną grę jest tyle problemów żeby zainstalować i to przez jeden głupi program który tak naprawdę nie wiadomo po co.
Ja dzisiaj dostałem swojego Empire i jak pomyśle co się bedzie działo jak wrócę z pracy to .......... szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam wyżej pisał że gra śmignęła mu po instalacji w wersji English. Pytanie do tej osoby i ewentualnie innych: w jakiej wersji językowej gra się wtedy odpala? Bo przypuszczam że na płytkach od CDP znajduje się tylko wersja polska, więc chyba wybór wersji językowej podczas instalacji / w Steamie nie powinien magicznie odpalać gry w wersji anglojęzycznej - no chyba że ktoś pociągnie 15GB ze Steama.

Pytam bo może to jakoś pozwoli zrozumieć czemu gra mnie i wielu innym się nie uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde a tak sie napaliłem na tą gre a tu taki syf!!!!!!!!!!!!!!!! kurde to naprawde sie instaluje 2 dni??
nie da sie jakoś pominąć tego steama?? A potem dziwota że piractwo kwitnie ja gra sie instaluje 2 dni to już przegięcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:43, Principes napisał:

> EDIT: ha, zmienilem wersje z angielskiej na polska i ssie mi jakis update z netu
(oczywiscie nieznanej wielkosci)...jaja normalnie.

Sciąga ci polską wersję plików językowych. Skąd to zdziwienie?

Tak?A teraz zobacz czy jest to mój post....Bo nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 14:11, logray napisał:

Wie ktoś czy wersja z UK ma możliwość zainstalowania gry w polskiej wersji językowej?


To steam,więc zmiany jeżyka są możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 15:26, Altair 666 napisał:

Kurde a tak sie napaliłem na tą gre a tu taki syf!!!!!!!!!!!!!!!! kurde to naprawde
sie instaluje 2 dni??


25 minut z płytek, jakieś drugie tyle na patcha (bądź mniej, zależy od szybkości łącza internetowego).
Problemy wynikają z faktu, iż:
a) masa osób nieświadomie ściąga całą grę ze Steam (15 GB) miast zainstalować z płytek...
b) ...bądź też ma kłopoty z połączeniem się z serwerem, by po zakończeniu intalacji rzeczoną łatkę pobrać.

Dnia 05.03.2009 o 15:26, Altair 666 napisał:

A potem dziwota że piractwo kwitnie ja gra sie instaluje 2 dni to już przegięcie!!!


Ściąganie 15 GB śmieci z torrentów, które ponoć nawet nie działają poprawnie ile może trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 15:35, rafekx 12 napisał:

Tak?A teraz zobacz czy jest to mój post....Bo nie sądze.


W czym rzecz?... Odpowiadałem tobie na jedno z pytań, a przy okazji pozwoliłem sobie wkleić treść innych wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 15:45, Principes napisał:

> Kurde a tak sie napaliłem na tą gre a tu taki syf!!!!!!!!!!!!!!!! kurde to naprawde

> sie instaluje 2 dni??

25 minut z płytek, jakieś drugie tyle na patcha (bądź mniej, zależy od szybkości łącza
internetowego).
Problemy wynikają z faktu, iż:
a) masa osób nieświadomie ściąga całą grę ze Steam (15 GB) miast zainstalować z płytek...
b) ...bądź też ma kłopoty z połączeniem się z serwerem, by po zakończeniu intalacji rzeczoną
łatkę pobrać.

> A potem dziwota że piractwo kwitnie ja gra sie instaluje 2 dni to już przegięcie!!!

Ściąganie 15 GB śmieci z torrentów, które ponoć nawet nie działają poprawnie ile może
trwać?

mi doszło do 6 godz i zaczyna spadać czy to dobry znak bo instaluje z dysku!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 16:09, Vued napisał:

HOLY SHIT! Właśnie instaluję Empire i pisze mi ze zostało 15 dni do końca :D

A instalujesz z dysku przy instalce powinno pisać: instalacja z dysku! jak nie to instaluj z dysku bo w przeciwnym razie czeka cię 15 dni wkur... sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem przed chwilą Empire w wersji Special Edition i CZEGO DO CHOLERY GRA JEST PO ANGIELSKU I GDZIE SĄ TE DOBOROWE JEDNOSTKI !! -> wpisuje na nie kod i nic, nie ma ani w kampanii ani w trybie bitwy.

Gdybym chciał grę po angielsku to zassałbym bezpośrednio ze steam''a !! - Co z tym zrobić ?
Instalator jest po polsku, ale w grze nie ma możliwości zmiany języka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 16:16, Altair 666 napisał:

> HOLY SHIT! Właśnie instaluję Empire i pisze mi ze zostało 15 dni do końca :D
A instalujesz z dysku przy instalce powinno pisać: instalacja z dysku! jak nie to instaluj
z dysku bo w przeciwnym razie czeka cię 15 dni wkur... sie


Ale właśnie w tym problem, że pisze "z dysku"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki procent nabywców ETW w Polsce ma takie problemy?? Bo chyba bardziej problematycznej gry ja osobiście nie spotkałem..... Tak tak wiem ale GTA nigdy nie lubiłem więc nie kupiłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 16:24, Vued napisał:

> > HOLY SHIT! Właśnie instaluję Empire i pisze mi ze zostało 15 dni do końca :D

> A instalujesz z dysku przy instalce powinno pisać: instalacja z dysku! jak nie
to instaluj
> z dysku bo w przeciwnym razie czeka cię 15 dni wkur... sie

Ale właśnie w tym problem, że pisze "z dysku"...

kurde a jaki masz net?? znaczy prendkość łącza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 16:34, Altair 666 napisał:

kurde a jaki masz net?? znaczy prendkość łącza??


1mb, ale już sobie poradziłem. Anulowałem a następnie ponownie dałem instalację i tym razem pisze 20 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować