Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsłona serii Total War zapowiedziana

49 postów w tym temacie

No to można podsumować tylko jednym słowem: SUPER! Zastanawiam się tylko jaki obszar będzie zajmowała mapa na której będzie rozgrywana część turowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam dość Medievala II, nie mogę przejść kampanii niemieckiej ;) (po prostu mi się znudziło). Pora wreszcie na poważne zmiany w serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten news od wczoraj, ale dobra ;P
Jak już się wypowiedziałem w temacie o grze - mam mieszane uczucia...
Z jednej strony lubię tenokres od strony historycznej (ale mój ulubiony to czasy Imperium Rzymskiego), ale z drugiej w tym okresie już nie ma takiego znaczenia taktyka, tylko kto ma lepszą broń palną i więcej żołnierzy obsługujących armaty ;P
Ale jestem dobrej mysli, bo są bitwy morskie i do abordażu! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl czekało z newsem do końca aż CA oficjalnie potwierdzi Empier, w zasadzie to już wczoraj było wiadomo no ale teraz wszystko pewne. Moze to i lepjej że zmienili epokę bo pomału zaczynali nam sprzedawać odsmarzane kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słodko :), w końcu CA poszło dalej w historii, na to właśnie czekałem :). Teraz tylko trzeba poczekać na Empire - oby wyszła produkcja na miarę poprzednich dzieł z serii Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:49, Mavero napisał:

Trochę szkoda, że akurat w XVIII wieku - wtedy Polska już powoli "dogorywała"...


No to trzeba będzie się wysilić i ów kraj stosownie "dozbroić". Znając życie powinno się dać;)
No chyba, że gra zacznie się w XVIII w. ale na samym końcu. Wtedy to już nas nie było. Choć wątpię skoro mają być podboje kolonialne;)

Apropos kolonializmu. Z czymś takim to już prawie na mus konieczne było wprowadzenie kierowania bitwami morskimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:12, Inki napisał:

Zapewne kolejna świetna strategia ... Cała seria Total War jest fajna (łącznie ze Spartanem
na PS2)


Nie bluźnij. Spartan miał tyle wspólnego z serią Total War co Legends of Might and Magic z HoMM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować