Zaloguj się, aby obserwować  
dejocinka

JUICED vs NFS MOST WANTED

55 postów w tym temacie

trudno porównywać grę która jest już jakiś czas dostępna z grą która nie miała jeszcze swojej premiery.
ale gdybym miał wybierać to wybrałbym NFS bo Juiced jak dla mnie jest słabe, grałem tylko w demo, które skutecznie mnie zniechęciło od kupna tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS:MW jest pod każdym względem lepszy od Juiced choć ceną napewno nie będzie :/. Widziałęm tylko trailer ale to jest pewne że NFS będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 19:36, HumanGhost napisał:

Jaki by NFS:MW nie był to i tak będzie lepszy od Juiced. Ta gra to kiszka według mnie. Marna próba skopiowania NFS:U.


no coz, jesli komus nie przeszkadza ze NFS:U2 jest bezdennie nudna bo mozna ja przejsc praktycznie nie skrecajac samochodem, tylko obijajac sie o sciany... :P w juiced przynajmniej troche sie trzeba pogimnastykowac, choc niestety nadal niewiele ma to wspolnego z jazda samochodem :|
pierszy NFS:UG byl fajny bo byla to nowosc na pc. drugi to poprostu dodatek do jedynki, gdyby nie soundtrack to pewnie wogole bym w to nie gral. zreszta i tak nie mialem sily tej gry skonczyc.
teraz cwicze juiced i przyznam ze zapewnia duzo wiecej emocji, szczegolnie online i w trybie kariery. ryzyko utraty dobrego samochodu w wyscigu, albo duzej gotowki w wyniki zakladu moze niezle podgrzac atmosfere :)
a jesli juz mialbym usiasc do nfs to byloby to nfs:porsche i zadne inne :) przydalby sie jakis remake w tym stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 04.11.2005 o 23:35, penny napisał:

a jesli juz mialbym usiasc do nfs to byloby to nfs:porsche
i zadne inne :) przydalby sie jakis remake w tym stylu :D


Masz racje, że Juiced jest o niebo lepszy od NFS:U2. Ta gra ma klimat, potrafi wciągnąć, ma bardzo przyjemną dla oka grafikę (szczególnie sprinty, gdy właczy się widok do tyłu podczas deszczu). Fizyka zachowań samochodów w porównaniu do NFS to jak: "niebo, a ziemia". Ale nigdy nie można lekceważyć przeciwnika. Bo NFS: Most Wanted ma pare zalet m.in. samochody. W najnowszym produkcie EA będziemy mogli usiąść po raz pierwszy za kierownicą mercedesów (SL 500, SLR McLaren, SL65 AMG, CLK 500), w dodatku będzie dostępne BMW M3 GTR, Porschaki [ 911 Turbo S, 911 GT - sam miałem okazję jechać nim osobiście, a nawet prowadzić; 911 Carrera S, Cayman S (który jeszcze nie wszedł do seryjnej produkcji)] oraz VW GTI. Ja osobiście preferowałbym wersje R32 - jest ładniejsza od GTI i ma duży chromowany wlot powietrza tak jak wszystkie nowe VW ( http://www.seriouswheels.com/pics-2006/2006-Volkswagen-R32-Blue-SA-Speed-1024x768.jpg) i o wiele mocniejszy silnik od GTI (3.2 litra V6 i moc 250 KM, podczas gdy GTI jedyne 2 litry i moc 200 KM). Drugą poważną zaletą NFS: Most Wanted jest to, że będzie nas ścigać policja. Dlatego z ostateczną krytyką najnowszego NFS-a radze wstrzymać się do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 00:08, Unpredictable napisał:

Dlatego z ostateczną krytyką najnowszego NFS-a
radze wstrzymać się do premiery.


totez wlasnie to robie :) o nfs mw sie nie wypowiadam. nie ma go jeszcze w sprzedazy wiec co moge powiedziec :) nie interesowalem sie wogole nadejsciem tej gry wiec narazie nic jeszcze o niej ne wiem. mam tylko nadzieje ze wroci model zniszczen chocby zblizony do tego z nfs:porsche, bo bez tego jazda samochodem jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Jiuced bawi fizyka i zachowanie się pojazdu. Określiłbym to jako paranormalne. Już dużo lepiej to wygląda w NFS. Ale w końcu dyskusja jest o MW w którą jeszcze nie grałem, więc nie potrafię stwierdzić jak tam zostało to zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale widzę, ze co do tej fizyki zachowania pojazdu to różne sa opinie. Wygląda na to, że wszystkie są subiektywne. A jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 08:44, colin mcrae napisał:

> Która lepsza!

Nie można tych dwoch gier porownac bo nie wyszdl jeszcze NFS Most Wanted


Z tego co mi wiadomo to w Angli juz jest i w 100% Juiced traci sie z NFS MW lepsza grafa, autka wiecej możliwości tuningu no i inne fajowe rzeczy.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 11:04, Lex napisał:

Nfs MW est lepszy od Juiceda ale poczekajmy na Juiced 2 wtedy porównamy


mysle ze i tak nie bedzie co porownywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 08:25, HumanGhost napisał:

Mnie w Jiuced bawi fizyka i zachowanie się pojazdu. Określiłbym to jako paranormalne. Już dużo lepiej to wygląda w NFS.
Ale w końcu dyskusja jest o MW w którą jeszcze nie grałem, więc nie potrafię stwierdzić jak tam zostało to zrobione.


sam jestem fanem serii nfs...
ale coz. w przypadku juiced mozna przynajmniej mowic o jakiejs fizyce i zachowaniu samochodu, w przeciwienstwie do NFS:UG gdzie zachowanie samochodu przypominaja bardziej zachowanie tramwaju :P nie mowiac juz o tym ze jakims dziwnym cudem samochody w NFS:UG sa pancerne :|

wszystkim wyszlo by na dobre gdyby NFS wrocilo do modelu jazdy z NFS:Porsche
zdaje sobie sprawe ze o modelu z Toca race driver 2 albo z richarda burnsa moge sobie jedynie pomazyc, ale to co bylo w dwoch ostatnich nfs''ach to byl porpostu dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować