Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 08:40, Sebo7 napisał:

start> wszystkie programy > Team17 > Worms 3D > dokumenty > instrukcja użytkownika/poradnik

to jest przykład na wormsach, bo w innych zamiast worms 3d i team17 jest co innego ;)
bartek_kawa :
>A gdzie wy widzicie na pudełku przycisk PUSH?
widzę, ale to za dużo nie pomaga ( w tym przypadku ), ale jak już raz się wyciągnie to potem jest ok
milten6
>swoją drogą CDP coś zwaliło z instrukcjami, mam wrażenie, że potraktowano nas nieco po macoszemu :(.
poradnik/instrukcja są na płycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu... Kioskarka postanowiła mi pomóc i jakoś ściągnąć na poniedziałek więcej Gazet Wyborczych z tymi grami ;]
Trzeba będzie poszukać po mieście jeszcze, toż to już materiał wykończony jest :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM KUPIŁEM GRE WOORMSY 3D DZIS Z GAZETĄ WYBORCZĄ WŁASCIWIE TO JEST TAM 5 GIER:)

ZAINSTALOWAŁEM GRE WOORMSY WEDŁUG PODANYCH INSTRUKCJI SPRZET MAM TAKI JAK W WYMAGANIACH ZAINSTALOWAŁO MI GRE I KIEDY KLIKAM W "GRAJ" TO WYSKAKUJE KOMUNIKAT WŁÓZ
PŁYTE 2 WOORMSY 3D JAKA 2 PŁYTE???JAK KUPIŁEM Z GAZETA TYŁKA TA LYTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 09:16, BAJRON1984 napisał:

PŁYTE 2 WOORMSY 3D JAKA 2 PŁYTE???JAK KUPIŁEM Z GAZETA TYŁKA TA LYTE.


Może to wina dwuch napędów, kiedyś mialem podobną sytulację z grą eldorado.
trzeba wlożyć płytę do innego napedu może zadziała, a jak nie to może jakiś patcha to powino pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przed chwilą przypomniałem sobie o tych dodatkach, poleciałem do sklepu i w jednym prasioku i 3 kioskach nie znalazłem wyborczej z dodatkami! Ale w końcu udało mi się ją zdobyć, choć w kolejce stała za mną babka, i też o to poprosiła. Dowiedziała się, że kupiłem ostatni egzemplarz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tyle co wróciłem z kiosku i swój egzemplarz zdobyłem bez problemu... Nie rozumiem tych wstających rano jak można sobie pospać. Znajomości rządzą tym światem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 09:52, Kukowsky napisał:

Ja tam tyle co wróciłem z kiosku i swój egzemplarz zdobyłem bez problemu... Nie rozumiem tych
wstających rano jak można sobie pospać. Znajomości rządzą tym światem.

Tak samo jak ja :) Wczoraj po prostu poprosiłem znajomego w kiosku, by zostawił mi jeden egzemplarz. Gry jeszcze żadnej nie wgrałem, ale opakowanie jest ładne :) (to ten najcieńczy DVD-Box (były takie kiedyś w CDA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz mam, troche się musiałem nalatać ale kupiłem w końcu. Właściwie to kupiłem tylko dla Sąsiadow z Piekła Rodem, ale i tak się opłacało i pogram sobie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:03, pendejo napisał:

> Oto link do wypowiedzi jednego z forumowiczów, którzy także zetknęli się z tym problemem...

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27136&pid=214
>
> Pozdrawiam...
>
w wormsach może to działa ale nie tu kurcze

ciii już działa jednak za 3 próbą zaskoczyło ;] no to do wieczora znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować