Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 11:36, PJ MW napisał:

Wie ktoś może czy jeszcze będą dawać jakieś gry?


Ja osobiście żadnych reklam nie widziałem. Pewnie już nie dadzą, przynajmniej nie w najbliższym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Worms 3D. Otóż launcher karze włożyć do nośnika drugi dysk. O co biega się pytam? Niech firma wyjaśni takie zaniedbanie. Reszta gier instaluje się poprawnie i uruchamia bezproblemowo. Jedynie występuję błąd kontroli CRC pdfa do nich. Muszę przyznać, że z kwestia techniczna tych gier to wielki niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 11:36, kapec11 napisał:

Nie mam gry... ale próbowałeś wcisnąć OK, bo w wielu grach starszych wydanych na dvd wystarczy
wcisnąć ok...


:D no coz, poczulem sie jak jakis neandertal hehehehe :D kazdy srednio rozgarniety czlowiek wykonalby to jako pierwszy krok rozwiazania problemu. Oczywiscie moge sobie klikac OK do usranej smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 11:36, PJ MW napisał:

Wie ktoś może czy jeszcze będą dawać jakieś gry?

Na razie była to tylko akcja jednorazowa. W najbliższej przyszłości nic takiego nie jest planowane, przynajmniej oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - piszę, gdyż mam problem z EU2 z Wyborczej. Zainstalowałem patch 1.07>1.08 oraz 1.08>1.09 z gram.pl, ale mimo to, kiedy chcę zagrać w któryś ze scenariuszy dla jednego gracza lub w samouczek, wyskakuje mi błąd aplikacji. Czy ktoś ma pomysł, jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 11:36, PJ MW napisał:

Wie ktoś może czy jeszcze będą dawać jakieś gry?

jeżeli będą to pewnie nas poinformują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:45, kapec11 napisał:

Dzisiaj byłem w JEDENASTU salonach prasowych między 10.30 a 11.00 a już nie było
egzemplarzy...:(


:) No muszę powiedzieć, że czas masz iście olimpijski - obskoczyć 11 salonów w 30 minut.... fiu, fiu...! ;)

A tak ogólnie, to wrzućmy na luz z tym zabijaniem się o gry w gazetach ;-)
Jak to mówiono za czasów PRL-u: "...są granice, których przekraczać nie wolno!" Oczywiście chodzi mi o to, że taniej nie zawsze znaczy lepiej. Estetyka wydania (pudełko, itp.) też powinna grać rolę.

Tak a propos, to był kiedyś taki film - "Czeski sen", traktujący o owczym pędzie społeczeństwa do robienia promocyjnych zakupów w hipermarketach, które po upadku komunizmu powstawały niczym grzyby po deszczu.
Autorzy filmu (studenci) wymyślili intrygę - stworzyli iluzję wielkiego otwarcia nowego (nie istniejącego!) hipermarketu na obrzeżach miasta, w szczerym polu. Przy pomocy agencji reklamowej i tricków technicznych, stworzyli kampanię reklamową dla tego sklepu-widmo. Reklamy były puszczane przez kilka tygodni w lokalnej stacji TV, radio, na przystankach, itp.
Ludzie uwierzyli i dosłownie PĘDZILI na wielkie otwarcie i promocje czegoś co nigdy nie istniało. Znakomite studium socjologiczne ludzkich zachowań!
Jak sprawa wyszła na jaw, filmowcy na miejscu "otwarcia" musieli się szczególowo tłumaczyć przed tłumem wściekłych ludzi, jaki był zamysł takiej intrygi. Ludzie oczywiście byli wściekli, ponieważ nie dostali żadnych promocji, że nabito ich w butelkę, itp.
To tak trochę off-topicowo, ale warto czasami odpuścić - powiedzieć sobie: brakło, to trudno... będą następne.

pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rada dla tych co nie kupili a chcieli - istnieje jeszcze drobna szansa.

Zwracajcie się (tel. macie w stopce red.) do "Gazety Wyborczej" z pytaniem czy mają archiwalny numer (zwrot) sobotniego wydania (plus płyta z grami)?

Jeśli mają to zamówicie sobie przesyłkę! (No niestety dochodzą wam koszty opłaty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Worms 3D gra była z wyborczej. Po włączeniu, po filmikach wyłącza mi się i wyskakuje okienko czy wysłać raport o błędach. Ktoś wie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czwartek (29.11), razem z GW będzie można kupić płytę z grami:
Gothic
Alone in the Dark: Koszmar powraca
Europa Universalis: ll wojna światowa
Sacrifice.
Cena 5.99 .

P.S. Zdaje się, że to początek serii, stoi bowiem: Płyta 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować