Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 10:21, darth 16 napisał:

Właśnie kupiłem i jestem zadowolony, tylko pudełko takie głupie. :P Ale nie narzekam, bo nie
często się zdaża taka fajna rzecz. :P



A co ci się w pudełku nie podoba? Też muszę skoczyć mam nadzieje, że jeszcze nie wykupili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\

Dnia 01.09.2007 o 10:23, SHARP1990 napisał:


A co ci się w pudełku nie podoba? Też muszę skoczyć mam nadzieje, że jeszcze nie wykupili :D

Jakoś tak nie przepadam za takimi małymi pudełkami. Wolałbym szersze boxy itp. Ale jak pisałem, nie jest źle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:06, nekromanta7 napisał:

dziwi mnie to nie mogli dac tego np. w srodku wakacji no bo tak pod koniec (dzis 1 wrzesnia!!!!
) to malo pogramy...


ale w srodku wakacji malo kto by kupil :P (zagraniczne wczasy itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHHA, ale sąsiad zaliczył glebe, co do reszty gier aż trzy z tych pieciu miałem, ale tak i tak kupiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dziś kupiłem :) Jakby nie to że "zamówiłem" w zaprzyjaźnionym sklepie, to o 11 już GW by nie było:) Z tej "kolekcji" nie miałam jedynie robali i Disples:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a ja dziś specjalnie na rowerek o 8.30 bez śniadania i niczego, jadę od sklepu nie ma. Jadę do kiosku i pytam się czy jest, a sprzedawczyni tak: "jest ale bez filmu". :D Ciekawe ile tych egzemplarzy z tą płytą było. Grrr... Ale i tak wszystkie je mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem kupiłem dziś gazetę wyborczą z grami wkładam płytę i rozpoczynam instalację Hotel Giant wszystko idzie ok ale pod koniec wyskakuje mi komunikat: Błąd kontroli CRC. Plik E:\Program Files\Enlight Software\Hotel Giant\Instrukcja\HotelGiantPL.pdf nie odpowiada plikowi w pliku CAB instalatora.Nośnik, z którego jest uruchamiany Instalator może być uszkodzony.Skontaktuj się z dostawcą oprogramowania. Czy to wina mojej płyty czy kompa czy wada wszystkich płyt proszę o pomoc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wielu osobom takie coś wyskakuje (mi też) i zastanawia mnie też to, że nikt nie widzi tam takiego fajnego przycisku jak "Ignoruj". Naciskasz go i wszystko dalej powinno już przebiec bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować