Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 17:27, Uspatente napisał:

Hm. Coś dużo tych postów z problemami. Może dobrze, że te 6 zł przeznaczyłem na 3 Tyskie :)
Te działają bez zarzutu :D

z pewnoscia 3 Tyskie nie kosztowaly rowno po 2 zł, na pewno coś powyżej 2 zł, a w zwyklym sklepie pod blokowym ok 2,50 zł ;) zreszta juz wole lecha pils, zubra czy warke ;) ale nie o tym temat ;)

Ale i ja mialem problem z instalka disciples 2, bylo trzeba kliknac "ignoruj". Ale chetnie poznam sposob by gry takie jak Worms 3d, disciples 2 i Europa Universalis 2 beda dzialac bez plyty, wyskakuja mi rozne bledy i nie chce mi sie ciagle wkladac plyty... z gory thx za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 17:46, Araondoion napisał:

z pewnoscia 3 Tyskie nie kosztowaly rowno po 2 zł, na pewno coś powyżej 2 zł,


A i owszem w polo markecie jest promocja 1,99 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z błędem CRC występuje tylko odnośnie pliku instrukcja.pdf więc nie jest on potrzebny do gry, także bez strachu można klikać Ignoruj. Coś spaprali widocznie i tak jest. Ja sprawdziłem już 4 z 5 gier i wsio działa. Jedynie Hotel Giant jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem Ignoruj W przypadku Disciples II i działa.Worms 3D i Sąsiedzi zainstalowali się bez problemu.Ale nawet gdy daje ignoruj w przypadku Europa Universalis II i Hotel Giant gry nie działają i zawieszają sie zaraz po włączeniu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:29, Suchar12 napisał:

Po wielu trudach działają wszystkie gry prócz nieszczęsnego ale fajnego Hotel Gianta.



Mi Hotel działa przednio, reszty jeszcze nie próbowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się nie dziwie, że w okolicy południa już tego nie było bo to świetna promocja, i były reklamy w telewizji, na forum są o tym 2 tematy więc bardzo duzo osób o tym wiedziało, a do tego dojdzie Ktoś z rodziny ( np. mama, dziadek itd. ), którzy wstają rano i idą do sklepu, a jak zobaczą, że są jakieś gry na komputer, a u nich jakieś dziecko ma kompa to chętnie kupi, aby zrobic niespodzianke
ja wstałem o 7 rano i byłem drugi ( chyba ) w sklepie i się ciesze, bo tak przypuszczałem, że później nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co u mnie nie gra z kompem.Hotel Giant to dość stara gra i mój komp wszystkie wymogi jej spełnia.Szkoda bo chciałem se zrobić hotel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widać, że problem dotyczy wielu osób tutaj, więc jak widać Hotel Giant jest uszkodzony. Nic nie poradzimy, a na łatkę w takich okolicznościach liczyć chyba nie możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem z grą hotel giant, że jak włącze i pojawia się komunikat ( taki jak w misjach treningowych ) to ta częsc ekranu zaczyna migac i pojawiają się kreski narysuję to :

_____________________________________________________________________________
- - - - - - ______________
- - - - - - I _____________I


tutaj działa normalnie
_____________________________________________________________________________


legenda
__________ obraz gry
__
I __ I - komunikat

- - - - - to są te kreski i tam gdzie są kreski, miga obraz ( robi się szary potem cemny itd. ),

ale gdy komunikat zminimalizuje jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi hotel giant dziala, natomiast nie da sie grac w worms i disciples. Po instalacji i probie uruchomienia wyskakuje monit o 2 CD - obojetnie czy gre odpalam ze skrotu, czy z autorun (probowalem wiele razy), czy w trybie zgodnosci z xp, 2000 czy oryginalnie z visty.
moj sys to vista HP 64 bit. Nie mam pinstalowanych zadnych emulatorow napedow. Jest na to jakies rozwiazanie?

20070902113227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować