Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Może kupie dla Sąsiadów, gra nie jest długa ale bardzo fajna i ma duzo humoru :)
Wkurzę się jak pójde rano do kiosku i nie będzie albo jak GW będzie a gier nie dostarczą, wtedy to lataj po kioskach albo do empiku :P
Nawet o 9 może być już wyprzedane i rano Mortal Kombat pod kioskiem, wszyscy się biją o GW xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poszedlem po ta plyte o 6 rano, o matko, sZYBKO SIE UBRALEM I POSZEDLEM DO KIOSKU, a w drodze prawie auto mnie przejechalo, gdy doszedłem do kiosku, okazało sie, że mam duże szczęście bo był ostatni egzemplasz z czterech!!!
w powrocie widzialem jakiegos dzieciaka, co tez biegl do kiosku, ale juz nie zdazyl na swoją gazetke he he:P


Plyta jest nawet fajna i nie wiem jak to sie zmieściło wszystko! Daje 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co gry robią z człowieka. Żebym ja o 7 wstawał??. Powiem na szybko. Pudełko raczej średniej jakości (rodzaj: cienkie) nadruk na płycie też dupiaty. Płytę ciężko wyjąć. .....No ale najważniejsze są gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetna cena
pudełko takie jak do DVD czyli cienkie, w srodku same gry
strasznie ciężko płyte wydostac
gazeta
więc według mnie super
byłem chyba drugi w sklepie, i mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 07:30, Skwaru84 napisał:

Co gry robią z człowieka. Żebym ja o 7 wstawał??. Powiem na szybko. Pudełko raczej średniej
jakości (rodzaj: cienkie) nadruk na płycie też dupiaty.


A czego się spodziewałeś po dodatku do Wyborczej? DVDboxa, z kartonową ramą? A co do nadruku - to samo co na okładce slima, nie ma się czego czepiać :/

>Płytę ciężko wyjąć. .....No ale najważniejsze są gry

Zauważyłeś taki "przycisk" z napisem PUSH? Naciśnięcie go bardzo pomaga :>

Co tu dużo mówić, 6 dobrych gier za 6 zł - warto było wstać o 6, zwłaszcza, że po kwadransie dwa egzemplarze już zdążyły opuścić kiosk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mogłeś gazety zamówić ? Ja mam apropo prenumerate gazety i jak poprosze to dodatki mi odkładaja i mogę je odebrać o każdej porze - a że zaraz musze wyjść to odebrałem ją wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście zamówiłem sobie u kioskarza 2 egzemplarze na wypadek ;)
Powiem jedynie że za 6 zł nie można wymagać cudów , 6 super gier - 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak miło się zaczyna szkoła (no prawie). Mama właśnie pojechała po gazetę. Mam nadzieję, że jeszcze coś zostało... Dzisiaj płytka we wtorek nowe CDA. Jak tu się nie cieszyć z początku szkoły??? :(:(:(

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę GW dała reklamę w telewizji? Przez mogę nie zdążyć kupić GW... xP

O 7 w okolicznych kioskach nic... jedna nie ma w ogóle GW, jeden dostał bez płyt (akurat uwierzę...)
Teraz jeszcze się przelecę, bo strasznie mi zależy na EU2 i "Desciples" ^^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 07:45, Advance Adamus napisał:

> Co gry robią z człowieka. Żebym ja o 7 wstawał??. Powiem na szybko. Pudełko raczej średniej

> jakości (rodzaj: cienkie) nadruk na płycie też dupiaty.

A czego się spodziewałeś po dodatku do Wyborczej? DVDboxa, z kartonową ramą? A co do nadruku
- to samo co na okładce slima, nie ma się czego czepiać :/

>Płytę ciężko wyjąć. .....No ale najważniejsze są gry

Zauważyłeś taki "przycisk" z napisem PUSH? Naciśnięcie go bardzo pomaga :>

Co tu dużo mówić, 6 dobrych gier za 6 zł - warto było wstać o 6, zwłaszcza, że po kwadransie
dwa egzemplarze już zdążyły opuścić kiosk :P


Drogi kolego, ja nie narzekam stwierdzam fakty tylko. Wcale mi to pudełko nie przeszkadza i nadruki, jedynie może te wyciąganie płyty. AHA przycisk PUSH nie pomaga tak jak bym się tego spodziewał :).

UWAGA: od razu mówię bo już są problemy. Po instalacji Worms poprosi was o płytę CD2. Należy grę odpalać z Autorunun z płyty wtedy będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 08:28, Skwaru84 napisał:

UWAGA: od razu mówię bo już są problemy. Po instalacji Worms poprosi was o płytę CD2. Należy
grę odpalać z Autorunun z płyty wtedy będzie ok

mi nic takiego nie wyskoczyło,
aha i instrukcja i poradnik jest na płycie, są dwa sposoby na odpalenie
start> wszystkie programy > Team17 > Worms 3D > dokumenty > instrukcja użytkownika/poradnik do gry
lub
włączamy płytke i tam bedzie 5 okienek z foto okładki i pod spodem jest instalacja/instrukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie przed chwilą. Sąsiedzi wymiatają :). Wormsy też niezłe. Sprawdzę jeszcze Hotel Giant, bo resztę już mam. Ale naprawdę opłacało się kupić. 5 a w sumie 6 pełniaków za jedyne 6 złociszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 08:40, Sebo7 napisał:

> UWAGA: od razu mówię bo już są problemy. Po instalacji Worms poprosi was o płytę CD2.
Należy
> grę odpalać z Autorunun z płyty wtedy będzie ok
mi nic takiego nie wyskoczyło,
aha i instrukcja i poradnik jest na płycie, są dwa sposoby na odpalenie
start> wszystkie programy > Team17 > Worms 3D > dokumenty > instrukcja użytkownika/poradnik
do gry
lub
włączamy płytke i tam bedzie 5 okienek z foto okładki i pod spodem jest instalacja/instrukcja


Można jeszcze odpalić za pomocą exe''ka w katalogu gdzie zainstalowałeś grę. I właśnie wtedy prosi o płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 08:46, milten6 napisał:

6 pełniaków? O.o
Chyba 5 :P
Co i tak nie zmienia faktu, że warto ;).


Sąsiadów są dwie części: Słodka zemsta i Na Wakacjach. Więc można powiedzieć że jest 6 pełnych wersji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować