Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 22:32, akne napisał:

o pasek "Games for Windows" ci chodzi? ci ogólnie Platyna ci się nie podoba?
Jutro polubicie Topsellera :-)
;-)


No jaaa. Znowu ciśnienie skacze, promocja, konkurs, niespodzianka? Ja chce wiedziec już teraaaz ;p

I tak btw. czemu na stronie topsellera widać fragment okładki Złotej Edycji / Złotej Kolekcji Titan Quest? :-) Mam nadzieję, że lada moment nie wydacie ZE w TS bo nie mam siły się już bawić w wymiany egzemplarzy na wersje z dodatkami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 22:40, Mistic napisał:

No jaaa. Znowu ciśnienie skacze, promocja, konkurs, niespodzianka? Ja chce wiedziec już teraaaz
;p


Echh, tobie qrcze, Mistis, qrcze, tylko, qrcze, siakieś takie końkursy w głowie :-P
Nołej :-)

Dnia 18.09.2007 o 22:40, Mistic napisał:


I tak btw. czemu na stronie topsellera widać fragment okładki Złotej Edycji / Złotej Kolekcji
Titan Quest? :-) Mam nadzieję, że lada moment nie wydacie ZE w TS bo nie mam siły się już bawić
w wymiany egzemplarzy na wersje z dodatkami ;p


Luzik, Złota nie spadnie. Podstawka w październiku i dodatek osobno soon.
Prawdziwa strona Topsellera wystartuje niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 22:46, Mistic napisał:

Październiku?
http://www.gram.pl/sk1_8QTlG,3_Titan_Quest.html

;p

Czyżby tą radosną niespodzianką miało być opóźnienie ? ;p

Upsss, sorki - TQ będzie 27 września.
Teraz pracuję nad rzutem Topsellera październikowym, więc stąd lapsus.
U mnie już jest październik, o wrześniu nie pamiętam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 22:47, akne napisał:

Upsss, sorki - TQ będzie 27 września.
Teraz pracuję nad rzutem Topsellera październikowym, więc stąd lapsus.
U mnie już jest październik, o wrześniu nie pamiętam ;-)

Czyli jutro się dowiemy o kolejnym rzucie TS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 22:50, kordzio1 napisał:

Czyli jutro się dowiemy o kolejnym rzucie TS ;)


Eee, już wszystko wiecie - było w niusach i na reklamach :-)
Jak wszystko dobrze pójdzie, to w listopadzie będzie w TS Taaaaki Gwóźdź
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 22:54, akne napisał:

> Czyli jutro się dowiemy o kolejnym rzucie TS ;)

Eee, już wszystko wiecie - było w niusach i na reklamach :-)
Jak wszystko dobrze pójdzie, to w listopadzie będzie w TS Taaaaki Gwóźdź
:-)

Ja jakąś słabą pamięć do newsów i reklam :) a od jakiegoś czasu zastanawiam się w jakim temacie ktoś z CDP mówił coś o rozmowach w sprawie reedycji Silent hilla :)...
W sumie mogę czekać, z obecnego rzutu to wezmę chyba tylko SWAT4, chyba,, że gdzieś promocję trafię, a jak nie to poczekam na wymianę sprzętu, bo nie lubię jak mnie gry kusza na półce, a nie ma na czym odpalić, zwłaszcza, że narazie to ja musze swoją pracę magisterską odpalić ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 22:59, kordzio1 napisał:

Ja jakąś słabą pamięć do newsów i reklam :) a od jakiegoś czasu zastanawiam się w jakim temacie
ktoś z CDP mówił coś o rozmowach w sprawie reedycji Silent hilla :)...

O tak! Silento Hillo! O tak! Gdyby, gdyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 22:59, kordzio1 napisał:

ktoś z CDP mówił coś o rozmowach w sprawie reedycji Silent hilla :)...

Wieje zefirek :-)

Dnia 18.09.2007 o 22:59, kordzio1 napisał:

W sumie mogę czekać, z obecnego rzutu to wezmę chyba tylko SWAT4, chyba,, że gdzieś promocję
trafię, a jak nie to poczekam na wymianę sprzętu, bo nie lubię jak mnie gry kusza na półce,
a nie ma na czym odpalić,

Ha, SWAT 4 w TS to IMHO dobry wybór, bo dwie dychy taniej niż Platynie, a poradnik drukowany tobie chyba nie jest chyba potrzebny chyba (ale na płycie będzie). No i niespodzianka topsellerowa piechotą nie chodzi ;-)
To samo dotyczy Empire Earth II w TS.
>zwłaszcza, że narazie to ja musze swoją pracę magisterską odpalić

Dnia 18.09.2007 o 22:59, kordzio1 napisał:

; )

Szkoda czasu na mgr ;-) Moja mgr sobie stoi na półce od ho ho. Czasami ją wyjmuję i czytam, i se myślę - bosh, dopiero doświadczenie zawodowe czyni człowieka z człowieka. Albo Człowieka z Blądynki.
Sorki za oftop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 23:07, akne napisał:

Szkoda czasu na mgr ;-) Moja mgr sobie stoi na półce od ho ho. Czasami ją wyjmuję i czytam,
i se myślę - bosh, dopiero doświadczenie zawodowe czyni człowieka z człowieka. Albo Człowieka
z Blądynki.

Przypomniało mi to wypowiedź pewnego profesora:
"Praca magisterska z matematyki jest tylko po to by człowiek pokazał, ze rozumie tekst matematyczny."

A co do TS: zefirek czy może jakiś taki zefir albo nawet Zefir (o ZEFIRZE boję się pomyśleć!)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 23:12, hallas napisał:

A co do TS: zefirek czy może jakiś taki zefir albo nawet Zefir (o ZEFIRZE boję się pomyśleć!)?


Dawno dawno temu, kiedy w zamierzchłych czasach uczyłam się geografii... do dziś mi zostały w pamięci nazwy wiatrów przeróżnistych. Zefirek to lekki kaliber, ale np. blizzard ...
:-)
end off top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 23:07, akne napisał:

> ktoś z CDP mówił coś o rozmowach w sprawie reedycji Silent hilla :)...
Wieje zefirek :-)
> W sumie mogę czekać, z obecnego rzutu to wezmę chyba tylko SWAT4, chyba,, że gdzieś promocję

> trafię, a jak nie to poczekam na wymianę sprzętu, bo nie lubię jak mnie gry kusza na półce,

> a nie ma na czym odpalić,
Ha, SWAT 4 w TS to IMHO dobry wybór, bo dwie dychy taniej niż Platynie, a poradnik drukowany
tobie chyba nie jest chyba potrzebny chyba (ale na płycie będzie). No i niespodzianka topsellerowa
piechotą nie chodzi ;-)
To samo dotyczy Empire Earth II w TS.
>zwłaszcza, że narazie to ja musze swoją pracę magisterską odpalić
> ; )
Szkoda czasu na mgr ;-) Moja mgr sobie stoi na półce od ho ho. Czasami ją wyjmuję i czytam,
i se myślę - bosh, dopiero doświadczenie zawodowe czyni człowieka z człowieka. Albo Człowieka
z Blądynki.
Sorki za oftop :-)

Cóż jak już się na V roku jest to wypadało by jednak napisać i skończyć te studia, bo jeśli dobrze liczę 17 lat nauki to za dużo dla mnie chyba (a jedyne co mnie cieszy z okazji tej magisterki, że w końcu jakoś normalnie w laboratorium popracuję;)).
Niby taniej niż w platynie, ale podstawkę mam w EKN, więc nadal dylemat co brać :), wiem jedynie, że Dark Messiah''a wezmę, ale to dopiero po upgradzie... ale zobaczymy co to za niespodzianka :)
A swoja drogą to bardzo mnie cieszy ten zefirek w sprawie SH, bo o ile 2 i 4 po cenach różnych da sie dostać (bym sie ciut wysilił to mogłem w Anglii za grosze zamówić, ale się nie chciało brac wysyłkowo:)), to dostanie SH3 na PC jest mniej possible niż mission impossible ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHodzi o to, ze do fajnego pudełka PK wstawili zwykłe pudełko i wyglądało to tak, jakbyś miał pudełko w pudełku (przez tąpustkę między ramkami a obrazkiem)... trudno to wytłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak z ta niespodzianką co to wczoraj miała być?:) bo jakoś w newsach niczego nie widzę, na stronie topsellera tyż ni ma :) więc nie wiem, czy nigdzie niespodziankowego newsa nie było, czy tez może ja nie wiem gdzie szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:47, Pawłek napisał:

Jak myślicie?? Gdybym miał możliwość zakupu edycji premierowe Dark Messiaha w tej samej cenie
co TS powinienem sie skusić?? :)


A to już od ciebie zależy. Jeżeli masz zamiar kupować inne gry z tej serii, to zawsze będzie lepiej wyglądało na półce jak będzie ich więcej. Jeżeli z TSa tylko Dark Messiah Cię interesuje, to lepiej chyba premierową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje w sklepie gram.pl? Chcę zamówić kilka sztuk Dark Messiah Might and Magic (TS) dla siebie i znajomych ale można zamówić tylko 2 sztuki. Co jest? To w końcu przedsprzedaż i powinna być możliwość zamówienia dowolnej ilości. Prz którejś próbie to nawet jakieś inne gry wskawiwały mi do koszyka( Crisis, Swat 4). Też macie ten sam problem? Wiadomość, mail (formularz) do sklepu gram.pl już poszedł,ale napisali mi tylko, żę to faktycznie jakiś problem i to naprawią, ale od ich odpowiedzi minęlo już półtora tygodnia a tu nadal nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo CD Projekt przygotował jeszcze jedną niespodziankę związaną z serią TOPSELLER. Okładka gry jest zadrukowana obustronnie - na odwrocie ma nadruk identyczny jak wydanie premierowe gry. Dzięki temu każdy, komu bardziej odpowiada "premierowy" wygląd pudełka, będzie mógł łatwo dokonać zmiany!

O lol. Niezły bonusik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować