Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 20:00, Mizioltoja napisał:

No nie ale nie ma prawie żadnych serii dla konsoli

Wiem też mnie dziwi że gry na konsole są oddzielnie sprzedawane, i że nie ma ich też w takich seriach, ale to jest wywołane bardziej tym że to CDP by się nie opłacało np. Jade Empire na ixa sprzedawa za 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ale mi topsellery - hahaha. chyba top gównianery :P
Myślałem że się wkońcu postaracie o wydanie Warhammera 40000 FL''a. Pytam się no co jest ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to ma być seria, która zastąpi Fajną Cenę? Myślałem, że to będzie odpowiedź CDP na Rewolucję Cenową Cenegi? A tu guzik. Jak widać wizja sprzedawania nowych gier za mniej niż 40 zł jest wciąż nie do pomyślenia dla CDP... Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 20:37, RaV47 napisał:

A wiadomo ile będzie wPLN ? bo nie wiem czy kupić swat + dodatek z XKN czy w TS :/

Bedzie 7wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o gierki są coraz lepsze :) chyba se kupie worms 4 i - Rise of Nations: Rise of Legends
Szkoda tylko ze ta seria istnieje bo teraz lepsze gry później trafią to XKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, 28 sierpnia tego dnia mial wyjsc Fear? a w sklepie jak klikniesz w pre-order to jest 28 wrzesnia :-p bug? czy rly? zreszta tak jest przy wszystkich grach ;-p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 00:05, akne napisał:

> Powolutku poszerza się lista kolejnych serii gier, a jak dla mnie brakuje jednej z ważniejszych

> a mianowicie serii najtańszej - za np. 9,90 zł.

Hmm... "Nasz klient, nasz pan"
:-)

Czyżby coś się szykowało jeszcze ??
MEGATOPSELLER za 9,99 zł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko zastanawiam nad tym:


Wsłuchując się w ich opinie postanowiliśmy stworzyć serię pozbawioną wszelkich dodatków


Do serii TOPSELLER będą trafiać gry oraz dodatki do gier komputerowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:03, master matrox napisał:

>


Hmm, Cenega wypuściła serię gierek za 15 zł nawet w Kolporterze, więc i CDP mógłby takie coś
zrobić :)


Sorrki za double posta, ale przez przypadek usunąłem fragment zdania, który brzmiał tak:
Co prawda te gry nie należą do rewelacyjnych, ale jak ktoś przychodzi do kiosku kupić jakąś gazetę, a tu widzi gierki.. przygląda się, cena niska - kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że od lat zaopatruję się w gry i TS jest KROKIEM WSTECZ!

Główne grzechy:

Za 10zł mniej znika niemal WSZYSTKO, co było w wydaniu premierowym! Że o samym premierowym pudełku przez grzeczność nie wspomnę.

Nie łączy się gier podstawek razem z dodatkami!

OCHYDNE pudełko (dobrze że nie tekturowe), wzornictwem przypominające "Remake" z 1998 (klasyka Lemu w tamtych latach) i "KKK" IM Gropu z początku wieku. Jednym słowem: przaśne!


"(...) jest odpowiedzią na żądania graczy. Wsłuchując się w ich opinie..." - chyba opinie marketingowców? Niezły myk, żeby kupić np. FEAR i dodatek w TS, trzeba wydać 80zł. I to ma być tak tanio jak to tylko możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt design pudelek jest trochę slaby ale za to poco komu pudelka jak takie gierki za taka kasę :) mam nadzieje ze nie długo dojdą nowe tytuly :) a i grono ekstra klasyki sie powiększy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem dlaczego niektórzy tak narzekają :/ Może i fajna cena była ciekawsza, ale już jej nie ma. Dodali TopSellera, który jest całkiem czymś innym. Porównań nie da sie uniknąć, ale bez przesady! Gry są dobre i to sie liczy. To nie jest nowa fajna cena tylko nowa seria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 09:18, Pawłek napisał:

To nie jest nowa fajna cena tylko nowa seria!


Tak, ale zobacz, najpierw zlikwidowali fajną cenę, potem chwila że tak powiem nie pewności następnie powstanie TS. Więc ta seria jest zastępstwem Fajnej Ceny, czyli taką jakby nową wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 09:23, NFSU2.00 napisał:

Tak, ale zobacz, najpierw zlikwidowali fajną cenę, potem chwila że tak powiem nie pewności
następnie powstanie TS. Więc ta seria jest zastępstwem Fajnej Ceny, czyli taką jakby nową wersją.


Według mnie nie do końca.Owszem wypuszczono ja za fajna cenę, ale jest ona zupełnie czymś innym. To bardziej eXtra Klasyka z nowszymi grami niż Fajna Cena w innym pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować