Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - ujawniamy pierwsze tytuły!

278 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 21:04, akne napisał:

Rzekłabym: fajniej, ale skoro i tak się wam nie
podoba... ;-)


Malkontenci zawsze jacyś się znajdą - takich traktuje się jak powietrze;)
Pudełka są w porządku, pomyśl na serię równie dobry:) Szczerze gratuluję inicjatywy - jak zawsze trzymacie wysoki poziom.
Już teraz są ciekawe pozycje (to że niektórym nie odpowiadają dane gatunki gier, nie oznacza, że macie wieszać psy na całej serii - przemyślcie to sobie dokładnie), czekam na kolejne:)
Jeszcze raz gratuluję i dziękuję:)
Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troszkę mi sie te pudełka nie podobają,nie mają tego czegos,troszkę dziwne to wygląda na tych obrazkach
może w realu wygląda to o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:08, lampak napisał:

Słabe te pudełka. Za mała ilustracja samej gry. Coś jak w pierwszej Extra Klasyce. Też planujecie
wydawać kolejne edycje, zwiększać rysunek i poszerzać nazwę o kolejne dodatki (jak Nowa i Next)?


Tak, starannie to zaplanowaliśmy i opracowany zostal strategiczny plan pięcioletni - za 2 lata Nowy TOPSELLER a po kolejnych trzech TOPSELLER next

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:12, Pawel-Uszko napisał:

Jak narazie nic specjalnego . Szkoda ,że nie ma Feara z dodatkiem ( no ale jest w złotej kolekcji
tak samo ma się sprawa z titan questem , chyba już lepiej zainwestować w złotą edycje w media
69 zl jeśli mnie pamięć nie myli ) .
Po cichu licze na SCARFACE to biore z miejsca ... Pudełka nie podobają mi się niestety . A
co do Supersellera - to w 18 września wchodzi m.in Prey i Just Cause . I nie zapominajmy o
Rainbow Six : Vegas , które również w media w dniu premiery w serii było za 37 zl !!!! . Zobaczymy
co jeszcze Cd Project nam zaproponuje na dniach i czy wogóle ta kolekcja będzie miała rację
bytu


No, zaczekaj, to dopiero 1/4 góry lodowej - najlepsze jeszcze przed nami :)

Pudelka to kwestia gustu, tak jest z kazda seria, czy to nasza czy konkurencji - jednym sie podoba, innym nie. Pudelko bylo projektowane przez ludzi really znajacych sie na rzeczy. U nas w biurze bardzo sie to wszystkim podobalo - jeszcze dotad nie bylo takiej jednoglosnosci . Serio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie odpowiedzieć na atak Cenegi dodaniem przez nich Rainbow Six Vegas. Włóżcie do TS Driver Parallel Lines, gra ma dwa lata, więc na stówkę niezbyt się nadaje, a tak będzie świetnie (podobnie jak z Driver''em 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:13, Mario CDP napisał:

No, zaczekaj, to dopiero 1/4 góry lodowej - najlepsze jeszcze przed nami :)

W głębi duszy liczę na jakieś nowe tytuły oraz możliwość zakupu gier za 50% Wpln , lub inną promocyjną zniżkę na powitanie serii.

Dnia 28.08.2007 o 22:13, Mario CDP napisał:

Pudelka to kwestia gustu, tak jest z kazda seria, czy to nasza czy konkurencji - jednym sie
podoba, innym nie. Pudelko bylo projektowane przez ludzi really znajacych sie na rzeczy. U
nas w biurze bardzo sie to wszystkim podobalo - jeszcze dotad nie bylo takiej jednoglosnosci

Możliwe, że w realu pudełka wygladają lepiej. Na tych screenach średnio estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:13, Mario CDP napisał:

> Jak narazie nic specjalnego . Szkoda ,że nie ma Feara z dodatkiem ( no ale jest w złotej
kolekcji
> tak samo ma się sprawa z titan questem , chyba już lepiej zainwestować w złotą edycje
w media
> 69 zl jeśli mnie pamięć nie myli ) .
> Po cichu licze na SCARFACE to biore z miejsca ... Pudełka nie podobają mi się niestety
. A
> co do Supersellera - to w 18 września wchodzi m.in Prey i Just Cause . I nie zapominajmy
o
> Rainbow Six : Vegas , które również w media w dniu premiery w serii było za 37 zl !!!!
. Zobaczymy
> co jeszcze Cd Project nam zaproponuje na dniach i czy wogóle ta kolekcja będzie miała
rację
> bytu

No, zaczekaj, to dopiero 1/4 góry lodowej - najlepsze jeszcze przed nami :)

Pudelka to kwestia gustu, tak jest z kazda seria, czy to nasza czy konkurencji - jednym sie
podoba, innym nie. Pudelko bylo projektowane przez ludzi really znajacych sie na rzeczy. U
nas w biurze bardzo sie to wszystkim podobalo - jeszcze dotad nie bylo takiej jednoglosnosci
. Serio .


Niestety okładka nie jest ładna przypomina X-pudłowe, dodatkowo gry w takiej konfiguracji i za taką cenę (patrząc po obecnych tytułach) to ja podziękuję.

Mam pytanie, całkiem poważne:
Jaką politykę CDP prowadzi w stosunku do naszego środowiska naturalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:18, reykan napisał:

Spróbujcie odpowiedzieć na atak Cenegi dodaniem przez nich Rainbow Six Vegas. Włóżcie do TS
Driver Parallel Lines, gra ma dwa lata, więc na stówkę niezbyt się nadaje, a tak będzie świetnie
(podobnie jak z Driver''em 3).


Driver Parallel Lines - o ile się orientuję - ma może 2 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ogólnie nawet te pudełko podoba (fajny dobór kolorów) i nawet chyba sobie sprawie act of war :]. Zobaczymy co jutro nam zaprezentujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. chodziło mi o to, że gra jest remakiem dość starej gry, a grafika i sama mechanika od wersji konsolwej niezbyt się zmieniła, co zresztą widać po ocenach w pismach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:38, Mario CDP napisał:

> Spróbujcie odpowiedzieć na atak Cenegi dodaniem przez nich Rainbow Six Vegas. Włóżcie
do TS
> Driver Parallel Lines, gra ma dwa lata, więc na stówkę niezbyt się nadaje, a tak będzie
świetnie
> (podobnie jak z Driver''em 3).
>

Driver Parallel Lines - o ile się orientuję - ma może 2 miesiace...

ale mu zapewne chodziło o wersje konsolową... a zresztą r6: vegas było zaraz po premierze w ss, więc to dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, dlaczego uparliście się na te duże boxy? W premierówkach to ja rozumiem, ale po co w jakichś seriach. Nie mogliście dać to w boxy DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:38, Mario CDP napisał:

Driver Parallel Lines - o ile się orientuję - ma może 2 miesiace...

Dajcie SupremeCommander, to będę w niebo wzięty. A jak do tego dodacie Gothic III i TestDrive`a to wtedy Cenega padnie.

A tak nawiasem co ma znaczyć to że gry będą "bez dodatków". Zero instrukcji i katalogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować