Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

>> Jak będę mieć GF 8800GTS to konsolowcy będą mi mogli tylko pozazdrościć grafiki


i bedziesz mogl pograc w pieknego NFSa s ja sie bede musial zadowolic GT 5 i FF XIII...


no i jeszcze GTA IV i wiele innych tytółów (bo info na temat premiery tej gry na pc nieznane.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Choćby dlatego, że ma o wiele więcej możliwości, zresztą jak ktoś lubi RTSy, to na konsolach se nie pogra ;p


a jak ktoś lubi bijatyki to na PC se nie pogra........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu ręce mi opadają przy takich ludziach.
Czemu się bulwersuję? Bo kłamstwo, wprowadzanie w błąd, zawsze mnie bulwersowało i bulwersować będzie. Głupota też mnie bulwersuje a za taką uważam niezdolność do logicznego myślenia i wyciągania wniosków z ogólnie dostępnych informacji.
Brak doświadczenia (w sferze PC na ten przykład) można wybaczyć ale powielanie, z uporem maniaka, mitów już nie.
Tak na marginesie spójrz sobie tu, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27211&pid=215, bo widać, że nie śledzisz od początku tego tematu. Żegnam ozięble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dziwne że taką tezę wysnuwa wydawca, dzięki grze którego do tej pory nie przesiadłem się na konsolę :) Mowa tu oczywiście o Guild Wars. Chociaż gry takie jak Fallout3, Starcraft2 nigdy się na konsolach nie pojawią, a są (będą) z gatunku "must-have". Więc wnioski nieco pochopne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Fallout 3 nie ukaże tyko na Wii (a może jednak?!)... StarCraft2... wcale nie jestem pewny czy nie ukaże się ja jakiejś konsoli. Stawiam raczej na to, że się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:39, hallas napisał:

No po prostu ręce mi opadają przy takich ludziach.
Czemu się bulwersuję? Bo kłamstwo, wprowadzanie w błąd, zawsze mnie bulwersowało i bulwersować
będzie. Głupota też mnie bulwersuje a za taką uważam niezdolność do logicznego myślenia i wyciągania
wniosków z ogólnie dostępnych informacji.
Brak doświadczenia (w sferze PC na ten przykład) można wybaczyć ale powielanie, z uporem maniaka,
mitów już nie.
Tak na marginesie spójrz sobie tu, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27211&pid=215, bo
widać, że nie śledzisz od początku tego tematu. Żegnam ozięble.


Obrażanie użytkowników jest łamaniem regulaminu tego forum, to po pierwsze.
Po drugie każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo. Brak doświadczenia w sferze PC? Komputer mam od 6 lat i jakoś nie widzę siebie w postaci kompletnego laika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:46, hallas napisał:

Eee... Fallout 3 nie ukaże tyko na Wii (a może jednak?!)

Ale będzie to wyglądało tak, jak wyglądałoby granie na konsoli w Sapera :P

Dnia 30.08.2007 o 18:46, hallas napisał:

... StarCraft2... wcale nie jestem
pewny czy nie ukaże się ja jakiejś konsoli. Stawiam raczej na to, że się ukaże.

Gra Blizza na konsolach?
RTS na konsolach?
Starcraft2 na konsolach?
Nieeeeeeee ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, trochę mnie śmieszą absurdy wypisywane o cenach gier. Tak ceny gier na konsole są dwa razy droższe niż na PC, ale tylko w Polsce! Zagranicą ceny gier na PC i konsolę są jednakowe. Polska dla wydawców gier/konsol jest (za przeproszeniem) pryszczem na dupie :) . NCSoft, nie miał na myśli tylko Polski, lecz cały glob! To na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:51, Tomek1120 napisał:

Widzę jak piszecie te posty na PS3 a potem to zapewne pogracie w Stalkera i Crysisa. Oj zapomniałem
przecież na PS3 są tylko te durne Tekkeny itp.


Wohoho, Stalker jaki hit! Normalnie konsolowcy ta wam go zazdroszczą, że szok! Tekken są durne! Gratuluje inteligencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Widzę jak piszecie te posty na PS3 a potem to zapewne pogracie w Stalkera i Crysisa. Oj zapomniałem przecież na PS3 są tylko te durne Tekkeny itp.


tylko ty tak uważasz a ja za strzelankami nie przepoadam(zresztą chyba każda część Medal of honaor była na konsloli) a tekken lubi wiele ludzi gdyby w to nie grali to nikt by dziś nie wspominał o tej grze.a nie tylko tekkena z bijatyk mamy dead or alive,soul calibdur(czy jakoś tak ),Def jam (to już wogule cudo)marvel vs capcon(stare ale jare),bloody roar i wiele innych poprostu co mam setki tytółów wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na marginesie na tekkenie zgarneli taką kase o jakiejnie jedna firma mażyła i sam mam sentyment do tej serii jak wszyscy moi kumple a co do cryssisa poczekamy zobaczy moze bedzie zapowiedz,y pewnie odpali na PS3 bez GF8800gt...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przechodze na PS ani XBOX a szczegoulnie na PS 3 !!!!!!!!!
Na PS i XBOX nie pogram sobie przez neta !!!!!!!!!
A tak wogule wole grac na kompie !!!!!
Na konsoli nie lubie chociaz mam PS 2 ktore sie psuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:52, Kurammi napisał:

Hmm, trochę mnie śmieszą absurdy wypisywane o cenach gier. Tak ceny gier na konsole są dwa
razy droższe niż na PC, ale tylko w Polsce! Zagranicą ceny gier na PC i konsolę są jednakowe.
Polska dla wydawców gier/konsol jest (za przeproszeniem) pryszczem na dupie :) . NCSoft, nie
miał na myśli tylko Polski, lecz cały glob! To na tyle...

No i znów nie. Na zachodzie różnica nie jest tak wielka jak w Polsce ale jest: w Anglii od 5 do 10 funtów. Przyznam, porównałem na szybko aktualne premiery i głównie te, co wyjdą na wszystkie platformy.Taki MoH:Airborne ma ceny 50(PS3), 45 (Xbox) i 40(PC) funtów. Najmniejszą różnicę jaką zdążyłem zauważyć to 5 funtów w przypadku World in Conflict (35 i 40 funtów). Wszędzie porównywałem ceny nominalne, bez obniżek.
Powiedzmy, że tao wynika z tego, że gry na PC są robione niechlujnie. Powiedzmy. Nie mam jakichkolwiek przesłanek na to by poprzeć moją teorię wyższych cen gier na konsole. Ja nie lubię powielać mitów i domysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja nie przechodze na PS ani XBOX a szczegoulnie na PS 3 !!!!!!!!!
Na PS i XBOX nie pogram sobie przez neta !!!!!!!!!


są konsole z internetem a mmo mają sie też pojawić na konsolach...................właściwie to czym oprócz wydatków różni sie tera PC od konsoli skoro do konsol podłączymy mysz klawiature internet a do PC pada!telewizorem/monitorem?? Chyba tym że prawie wszystkie tytóły z PC są na konslolach a z konsol tylko nieliczne przechodzą do PC i to nie zawsze dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że StarCraft ukazał się na konsolach (przynajmniej na jednej)? Razem z dodatkiem.
A Fallout 3 nie będzie takim Falloutem jakiego znamy z końca poprzedniego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 08:13, ANDREO8 napisał:

> ja tam słyszę i widzę to czego konsole nie mogą a PC tak i wolę zostać

wkrótce się przekonasz do ps 3 zobaczysz

no czym ? kolejnym żerżniętym z kanonu RPGiem ? przygodówką ? platformówką ? nuudy, może 1 na 100 albo i mniej będzie warta uwagi (narazie żadna z wydanych i zapowiedzianych nie jest warta kupna PS3) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować