Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 18:47, master matrox napisał:

Obrażanie użytkowników jest łamaniem regulaminu tego forum, to po pierwsze.

Poczułeś się urażony, przepraszam, jednak nigdzie nie nazwałem Ciebie głupcem, na to trzeba zasłużyć a zbyt mało to Tobie wiem by taką plakietkę Ci przystawić. Każdy, dosłownie, ma takie momenty że zachowuje jak głupiec, ja dla przykładu popełniłem wczoraj straszną gafę na pewnym zagranicznym forum ale już więcej jej nie popełnię. Rzeczą ludzką jest błądzić, rzeczą głupca jest trwać w błędzie.

Dnia 30.08.2007 o 18:47, master matrox napisał:

Po drugie każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo.

Owszem, nie odmawiam Ci go, gdzie to uczyniłem? Wytknąłem Ci, że się mylisz a jest to zasadnicza różnica.

Dnia 30.08.2007 o 18:47, master matrox napisał:

Brak doświadczenia w sferze PC? Komputer
mam od 6 lat i jakoś nie widzę siebie w postaci kompletnego laika...

Nie wiem czy jesteś laikiem, czy nie, nie obchodzi mnie to. Istotne jest coś innego: dobrze kupiony komputer (do grania) starcza na znacznie dłużej niż rok i nie ma czegoś takiego, że gry nie chodzą. Ja kupiłem swój tak, jak podałem wcześniej i dopóki nie wyjdzie pierwsza gra stricte DX10 to sprzęt ten będzie w stanie uruchomić każdą nową grę w sposób zadowalający, a za pół roku (o ile dożyję) prawdopodobnie podskoczy jego moc, zgodnie z planem zresztą, lecz uzależnione jest to od tego, kiedy i czy w ogóle pojawi się DX10 na Windows XP (nie, nie czekam tu na Microsoft).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>narazie żadna z wydanych i zapowiedzianych nie jest warta kupna PS3
>narazie żadna z wydanych i zapowiedzianych nie jest warta kupna PS3

kolejny maniak sapera a pisałem juz że na PS3 chyba prawie wszystkie gry będą wychodzić z PC + swoje własne a jak byś wiedział jest na co czekać.GTA4 gran turismo FF Tekken guitar hero i inne gry na które PC NIGDY nie ujrzy .A PC co ma takiego czego konsolowcy mogą zazdrościć????GW też bedzie na konsoli kto wie wow też pewnie więc głupia wypowiedz ale w 1 sie zgodze .Narazie nikt nie kupi PS3 ale nie ze względu na tytóły tylko na cene.........każdy woli poczekać aż stanieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:17, SłaVio napisał:

są konsole z internetem a mmo mają sie też pojawić na konsolach


Pojawić się mogą, co nie oznacza, że zrobią furorę - ale spox, załóż zakład wróżbiarski.

Dnia 30.08.2007 o 19:17, SłaVio napisał:

właściwie to czym oprócz wydatków różni sie tera PC od konsoli


To dobre spostrzeżenie. Konsole upodabniają się do pecetów, to jest najbardziej paradoksalne. Jak tak dalej pójdzie, będzie można na nich istalować dowolne systemy operacyjne, programy itd.

Dnia 30.08.2007 o 19:17, SłaVio napisał:

skoro do konsol podłączymy mysz klawiature


W standardzie? Right... No i jak usiądziesz sobie wygodnie w fotelu przed telewizorem trzymając klawiaturę na kolanach, a mysz na oparciu?

Dnia 30.08.2007 o 19:17, SłaVio napisał:

Chyba tym że prawie wszystkie tytóły z PC są na konslolach


To tylko świadczy o tym, że producenci poszukują pieniędzy, gdzie się da, a nie że konsole są dobre do wszystkiego. Zresztą, wymień symulatory, przygodówki i strategie turowe - słucham.

Dnia 30.08.2007 o 19:17, SłaVio napisał:

a z konsol tylko nieliczne przechodzą do PC i to nie zawsze dobre....


Nie żałuję. Konsole mają swoje dedykowane gatunki (platformówki, bojatyki, shot''em upy, nawalanki, arcade''owe wyścigi) i dopóki nie zmienią się peryferia, te gatunki będą najlepsze. Reszta będzie próbowała wzorować się na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W standardzie? Right... No i jak usiądziesz sobie wygodnie w fotelu przed telewizorem trzymając klawiaturę na kolanach, a mysz na oparciu?

duiżo osób ma konsole tak na biurku wiec na myszke i kalwiature jest miejsce( moje leżą obok monitora od kompa)wiec o miejsce sie niemartw;) A wogule to chyba walłeś 1 z sensowniejszych wypowiedzi od dawna w tym temacie ponieważ nie była ona w stylu ,,CHa PC leprzy nie idą na konslole bo niewiem jakie fajne trytóły są".Gdyby wiedział zdałby se sprawe z tego jak wielką głupote pize(ale i tak wiekszość osób niezrozumie tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:51, Tomek1120 napisał:

Widzę jak piszecie te posty na PS3 a potem to zapewne pogracie w Stalkera i Crysisa. Oj zapomniałem
przecież na PS3 są tylko te durne Tekkeny itp.

uuu podobno cryssic jest w planach na konsole moze pora wyjsc ze sredniowiecznych stereotypow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> W standardzie? Right... No i jak usiądziesz sobie wygodnie w fotelu przed telewizorem trzymając
>> klawiaturę na kolanach, a mysz na oparciu?

Dnia 30.08.2007 o 20:17, SłaVio napisał:

duiżo osób ma konsole tak na biurku wiec na myszke i kalwiature jest miejsce( moje leżą obok
monitora od kompa)wiec o miejsce sie niemartw;)


Ależ ja się nie martwie. Po prostu miejsce konsoli najczęściej jest tam, gdzie telewizor, czyli w dużym pokoju tzw. stołowym - no chyba że ma się kilka telewizorów, ale ten największy zazwyczaj jest również w dużym pokoju; wydaje mi sie naturalne, że należy wykorzystywać jedną z największych zalet konsol, którą jest możliwość grania bez większego problemu na dużym ekranie (mobilność sprzętu). Wybacz, ale stolik do kawy czy też ława nie jest najlepszym meblem do trzymania na niej klawiatury i myszki - dlatego przypuszczam że to nieprędko (o ile w ogóle) wejdzie do standardu, który zakłada, że bez zbędnych ceregieli podłączamy skrzynkę do TV, siadamy na kanapie/fotelu/łóżku i jedziemy.

Dnia 30.08.2007 o 20:17, SłaVio napisał:

A wogule to chyba walłeś 1 z sensowniejszych


Po prostu miałem okazję grać przez pewien czas na 4 różnych konsolach (NES, SNES, N64 i Xbox 360) i wiem, że są gatunki idealnie nadające się na konsolę - np. bijatyki, które w prostej linii zostały zaadaptowane z automatów. To samo platformówki - Donkey Kong to arcade, a Super Mario Bros - najlpopularniejsza gra w historii - to dziecko NES-a. I tak dalej, i tak dalej. Na PC raczej trudno usiąść z bratem i pogrywać w Lego Star Wars II czy Mario Kart - a w dużym pokoju, z kumplem(ami), przy piwku można sobie urządzić małe gameparty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na PC raczej trudno usiąść z bratem i pogrywać w Lego Star Wars II czy Mario Kart - a w dużym pokoju, z kumplem(ami), przy piwku można sobie urządzić małe gameparty ;)


No i właśnie dlatego zawsze wolałem konsoole bo jak przyłarzą kumple a ty se grasz w jakiąś super gierke to nie tzreba mówić tekstu w stylu ,,sorry ale w 3 na klawiaturze sie nie zmieścimy,pozatym nagram wam gre i se SAMI pogracie w chacie".........taaaa ale bajer jakby chcieli sami to by nie przychodzili..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wielu z was nie dorosło do konsol , niektórych nie stać na nic a PC dostali , niektórzy maja jakiś uraz do konsol ,że są lepsze dlatego ich nie akceptują , a tylko niewielka liczba z was gra na PC , bo lubi , woli.
Tam gdzie ludzi stać na wszystko ( Europa Zach., jap. , USA ) konsola leży w każdym domu obok innego sprzętu za kilkanaście tys. gdzieś w salonie jest laptop do internetu i jakieś dziecko ma jeszcze PC z monitorem CRT do zabawy tak to wygląda w programach z MTV.

Wielu z was nawet niewie jak cudowne gry wychodzą na konsolę MGS: Snake Eater , GOD OF WAR , Shadow of the collosus.

Ktoś napisał durne Tekkeny hehe - niektórzy nie wiedzą jaki tam jest zaawansowany system walki , wielu napewno przerósł.
A gry na najwyższym poziomie trudności , są tam wystarczająco trudne aby nie podołać

I jak wasi starzy mówia "wyłącz to gówno , ile ty masz lat" a wam skacze ciśnienie to wiedzcię , że mówiąc konsole teraz są dla dzieci jesteście na ich poziomie.Kiedyś jak Waszę dziecko będzie grało na konsoli ( nie uniknionę :)) wy powiecię w co ty grasz za gówno ( nawet jak na ekranie będzie adaptacja Szekspira :))to ono też pomyśli "co za pojeb , ten nigdy nie zmądrzeje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:28, master matrox napisał:

> Czy do takich ludzi jak Ty nie dociera, że premierowe wydanie gry na konsolę jest dwa
razy
> droższe (co najmniej) od premiery na PC? Czy to tak trudno zrozumieć patrząc na ceny w
sklepie?
> I czy nie dociera do Ciebie, że w przypadku wszelkich reedycji również można zastosować
taki
> przelicznik?
> O reedycjach za 20-30PLN to nie wspomnę bo to jak kopanie leżącego - NIE MA TAKICH REEDYCJI

> NA KONSOLE!
> Czy obiektywne porównanie cen produktów przekracza zdolności człowieka, który potrafi
podłączyć
> konsolę do telewizora? Najwyraźniej tak!

I co się tak bulwersujesz? I co mnie obchodzi, że premierowe wydanie na konsole kosztuje 200
zł, a na PC 100 zł? Kupuję konsolę, to od razu wiążę się z tym, że będę kupował takie drogie
gry.
A PC? Kupujesz PC, za rok musisz już robić upragde za 1000 zł, żeby nowe gry chodziły. Kupujesz
na konsole gierkę za 100 zł i nie martwisz się, że nie zadziała, że będzie się zacinać...



Kiedy zrozumiecie że jak kupisz kompa to starczy na co najmniej 3 lata tylko nie mówie o takim za 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo można dokupić pada do komputera. a poza tym nie będę wydawał 2400zł na ps3 i kilku tyś. na telewizor FULL HD żeby czasem pograć z kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:10, slawomeer napisał:

I co z tego że na konsole wyjdą te wszystkie gry jeżeli na PC będzie się w nie grało 100 razy
lepiej. Zresztą wymieniłeś tu tyle gier a to tylko kilka strzelanek i to nie pierwszych lotów
w które i tak sie nie da grac na tych durnych padach.


Jak jesteś niepełnosprytny, to do rodziców z reklamacją. Ja nie mam problemów z graniem na padzie w strzelanki.

Dnia 30.08.2007 o 11:10, slawomeer napisał:

A po drugie i najważniejsze, piszesz
że cały świat czeka na HALO 3. Jaki cały świat, chyba całe Stany bo w takie badziewie mogą
grać tylko Amerykanie. Tu nie Ameryka człowieku tylko Polska


Nie znam posiadacza Xboksa w tym kraju, który nie zamierza kupić tej gry. Jeśli twoja wiedza na ten temat jest równa zeru, po jaką cholerę się wypowiadasz?

Dnia 30.08.2007 o 11:10, slawomeer napisał:

Halo to najgorsze gówno jakie
w życiu widziałem.


Co ty nie powiesz... Najgorsze gówno jakie ja widziałem to z kolei argumentacja w twoim poście.

Dnia 30.08.2007 o 11:10, slawomeer napisał:

Piszesz też że liczy się jakość a nie cena, a płacisz trzy razy więcej za
te same gry co na PC tylkko z gorszym sterowaniem.


Sorry, ale każda gra, identyczna pod każdym względem na konsoli i PC, jest dla mnie gorsza na PC. Bo jest na PC, na którym nie lubię grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaaasne już sie na PS3 przerzucam tak już zamawiam a kompa do śmietnika wywalam już sie nie moge. A tak na powaznie to nie sądze żeby gracze masowo przechodzili z PC na PS3 ja bynajmniej NIE przejdę na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:06, Vojtas napisał:

Grzechu, jakoś milczy. :( Dziwne. ;)

Rozśmieszają mnie głosy mówiace o lepszych FPS-ach niż na PC.


A mnie nie. Uważam, że najlepsze FPSy kiedykolwiek stworzone to Perfect Dark, Perfect Dark Zero i Timesplitters. I co mi powiesz? Żebym grał w FPSy na PC, czyli tam, gdzie tych gier nie uświadczę? Nie rozśmieszaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:40, Vojtas napisał:

>> W standardzie? Right... No i jak usiądziesz sobie wygodnie w fotelu przed telewizorem
trzymając
>> klawiaturę na kolanach, a mysz na oparciu?
> duiżo osób ma konsole tak na biurku wiec na myszke i kalwiature jest miejsce( moje leżą
obok
> monitora od kompa)wiec o miejsce sie niemartw;)

Ależ ja się nie martwie. Po prostu miejsce konsoli najczęściej jest tam, gdzie telewizor, czyli
w dużym pokoju tzw. stołowym - no chyba że ma się kilka telewizorów, ale ten największy zazwyczaj
jest również w dużym pokoju; wydaje mi sie naturalne, że należy wykorzystywać jedną z największych
zalet konsol, którą jest możliwość grania bez większego problemu na dużym ekranie (mobilność
sprzętu). Wybacz, ale stolik do kawy czy też ława nie jest najlepszym meblem do trzymania na
niej klawiatury i myszki - dlatego przypuszczam że to nieprędko (o ile w ogóle) wejdzie do
standardu, który zakłada, że bez zbędnych ceregieli podłączamy skrzynkę do TV, siadamy na kanapie/fotelu/łóżku
i jedziemy.

> A wogule to chyba walłeś 1 z sensowniejszych

Po prostu miałem okazję grać przez pewien czas na 4 różnych konsolach (NES, SNES, N64 i Xbox
360) i wiem, że są gatunki idealnie nadające się na konsolę - np. bijatyki, które w prostej
linii zostały zaadaptowane z automatów. To samo platformówki - Donkey Kong to arcade, a Super
Mario Bros - najlpopularniejsza gra w historii - to dziecko NES-a. I tak dalej, i tak dalej.
Na PC raczej trudno usiąść z bratem i pogrywać w Lego Star Wars II czy Mario Kart - a w dużym
pokoju, z kumplem(ami), przy piwku można sobie urządzić małe gameparty ;)




A co masz do trzymania na kolanach, ja miałem taki fotel na którym na oparciu bardzo dobrze chodziła mysz optyczna a klawiatura na kolanach, i bardzo dobrze mi sie grało czy pisało, albo coś jeszcze innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to zależy co kto lubi. pierwszą maszyną do grania jaką miałem było właśnie Play Station. Wtedy to się fajnie grało bo mieszkałem w innym mieszkaniu i mogłem w spokoju sobie pograć w osobnym pokoju. Jakoś nie wyobrażam sobie grania na telewizorze w salonie bo jest połączony z kuchnią i tam zawsze ktoś chce żeby mu włączyć mecz czy serial a kupno full hd do mojego pokoju to dość spory wydatek. Jedyna konsola o której aktualnie myślę to PSP. Zamierzam kupić nowy komputer za 3000zł i naprawdę oprócz kompa biorę pod uwagę PS3 i Xboxa 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:05, SłaVio napisał:

>narazie żadna z wydanych i zapowiedzianych nie jest warta kupna PS3

kolejny maniak sapera a pisałem juz że na PS3 chyba prawie wszystkie gry będą wychodzić z PC
+ swoje własne a jak byś wiedział jest na co czekać.GTA4 gran turismo FF Tekken guitar hero
i inne gry na które PC NIGDY nie ujrzy .A PC co ma takiego czego konsolowcy mogą zazdrościć????GW
też bedzie na konsoli kto wie wow też pewnie więc głupia wypowiedz ale w 1 sie zgodze .Narazie
nikt nie kupi PS3 ale nie ze względu na tytóły tylko na cene.........każdy woli poczekać aż
stanieje



"narazie żadna z wydanych i zapowiedzianych nie jest warta kupna PS3 " Podzielam to zdanie przynajmniej jak do tej pory. Śledzę rynek konsol w nadziei, że może w końcu pojawią się gry dla których będzie warto zainwestować w którąś z konsol. Niestety na przestrzeni lat istnienia konsol pojawiły się dotąd raptem trzy, powtarzam trzy gry z czego dwie (ostatnie nowości) wyszły/wychodzą również na PC, a w trzecią tj. FF9 grałem na emulatorze z płytami pożyczonymi od kumpla ze studiów. SłaVio trzy gry raptem od PS1 po dziś dzień no nie ma co zazdrość zżera mnie całego. Z wymienionych przez Cibie tytułów żaden mnie nie interesuje i wierz mi mam gdzieś czy brać konsolowa ma mi czego zazdrościć czy nie. Gram żeby dobrze się bawić, a z takich tekstów jak Twój wynika, że grasz/posiadasz konsolę dla szpanu, żeby inni mogli Tobie tego pozazdrościć. Czyżby jakiś syndrom niedowartościowania? Rozczaruję cię innym pewnie również "wisi" to co pojawia się na platformie, na której grasz bo zwyczajnie nie ma tam tego czego szukają zarówno jeśli chodzi o formę jak i treść, i do takich osób zaliczam się właśnie ja. Stać mnie na kupno konsoli i gier do nich i jak ktoś już zauważył dobrze kupiony komputer wcale nie musi mieć często wymienianych bebechów czy peryferii (mój poprzedni w ciągu 8-miu lat doczekał się tylko dokupienia jednej kości pamięci 256 i wymiany myszki z kulkowej na optyczną).

Gracz to ktoś kto gra dla samej przyjemności grania, nie ważne na jakiej platformie i w jakie gry, nie ważne nawet czy z oszałamiającą grafiką 3D, fizyką n-tej generacji ze sterowaniem symulującym elektrowstrząsy i nie wiadomo co jeszcze. Ważne by ta rozrywka dostarczała mu zabawy w takiej formie jakiej on chce, a nie w takiej jakiej chcą inni. Gracz to ktoś taki kto mimo posiadanej platformy umie dostrzec zalety innych rozwiązań, a nie gość, który włazi na byle forum i rzuca teksty "Bo wy nam zazdrościcie, a my wam nie. My mamy wasze gry, a wy naszych nigdy mieć nie będziecie." Takich pseudograczy-zadymiarzy nie powinno w ogóle dopuszczać się do głosu bo te całe wojny to wasza sprawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko właśnie najgorszą sprawą dla mnie są ceny gier na ps3. taki rainbow six vegas jest na ps3 za 200zł a mogę go kupić na pc za 50zł to naprawdę jest dla mnie spora różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować