Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 22:38, demon92 napisał:

Ale nic nie zastąpi mysz + klawiatura, fakt że na PS3 też będzie można używać ale na X360 chyba
nie


Sterowanie nie ma niczego wspólnego z jakością gry. Może tobie nie zastąpi, mi i milionom graczy z całego świata zastąpiła z powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 22:36, Grz3chu napisał:

ehh nie chcę mi się czytać już tego tematu, bo wychodzi tylko, że polscy gracze komputerowi
są upartymi ignorantami z klapkami na oczach, no isą ten-tego jak to napisał Makratos - "tępi"
ot cała prawda. 99% piszących w tym wątku tzw. "fachowców" nie ma pojęcia o czym pisze.


Znalazł sie znawca, to może sie wypowiesz i nie obrażaj innych, fakt niektórzy piszą niezłe bzdury, np. ktoś napisał że 8800 jest 3 x mocniejsze od PS3 co jest bzdurą, ale niektórzy sie znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 22:39, Blizzard Beast napisał:

> Ale nic nie zastąpi mysz + klawiatura, fakt że na PS3 też będzie można używać ale na X360
chyba
> nie

Sterowanie nie ma niczego wspólnego z jakością gry. Może tobie nie zastąpi, mi i milionom graczy
z całego świata zastąpiła z powodzeniem.


Nic ale ja nie mówiełem że ma coś wspólnego z jakością, mi chodziło że jak ci sie wygodnie gra to zawsze graj jest lepsza, no chyba że ktoś woli pada, ale jest dużo osób co rozumuje tak jak ja

@Grz3chu: tylko jak sie będziesz wypowiadał to obiektywnie, a nie jak fanboy którym jesteś, przynajmniej tak wnioskuje z avatara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 22:39, Blizzard Beast napisał:

> Ale nic nie zastąpi mysz + klawiatura, fakt że na PS3 też będzie można używać ale na X360
chyba
> nie

Sterowanie nie ma niczego wspólnego z jakością gry. Może tobie nie zastąpi, mi i milionom graczy
z całego świata zastąpiła z powodzeniem.

Sterownie akurat to kwesta przyzwyczjenia tak sądze mi sie wygodniej gra myszka i klawą ale nie wyobrażam sobie grac na klawie w Tekkena na przykład... chociaż pewnie dało by sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 22:43, Łysy Bydgoszcz napisał:

> > Ale nic nie zastąpi mysz + klawiatura, fakt że na PS3 też będzie można używać ale
na X360
> chyba
> > nie
>
> Sterowanie nie ma niczego wspólnego z jakością gry. Może tobie nie zastąpi, mi i milionom
graczy
> z całego świata zastąpiła z powodzeniem.
Sterownie akurat to kwesta przyzwyczjenia tak sądze mi sie wygodniej gra myszka i klawą ale
nie wyobrażam sobie grac na klawie w Tekkena na przykład... chociaż pewnie dało by sie...


Ja grałem w tekkena 3 z emulatorem na PC i jak dobrze ustawiłeś to sie przyjemnie grało przynajmniej mi.

Dnia 29.08.2007 o 22:43, Łysy Bydgoszcz napisał:

demon ja mialem kiedyś xboxa + klawiature, więc nie wiem co masz na myśli, pisząc czy można
używac tego sprzętu...


Napisałem tam przy X360 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 22:14, Łysy Bydgoszcz napisał:

No dokładnie kosola robi się takim PC bez mozliwosci upgrade... powoli taka jest prawda :-)


Konsola to komputer od zawsze tylko zmieniono nazwę , aby odciać się od tych wszystkich negatywnych rzeczy które towarzyszą graniu na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno ja zawsze myślałem , że klawiatura jest stworzona głównie do pisania tak jak konsole do grania , teraz się dowiaduję , że jest tak naprawdę do gier.
Ja uważam , że klawiatura tak się nadaję do grania jak pad do pisania tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o emulatory - kwestia zagrania w tekkena 3 na emu psxa to tylko ustawienie tego emulatora. Jak ktoś gra na emulatorach ustawia emulator z glowy metoda prób i błędów. Z Emulowaniem ps2 to juz inna bajka, tam trzeba miec bios + dobry emulator + dużo ramu.

Makratos rzeczywiście konsola to wyspecjalizowany komputer, jednak trochę przesadzasz z tym padem, grałeś może kiedyś w gry w trybie tekstowym za pomocą pada? XD Wiele gier bez udziału pada to koszmar, ale bez klawiatury ja sobie nie wyobrażam zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I konsole przejmują ostatnie segmenty rynku , jaki jestem uradowany , chociaż nigdy nie zagram w żadnego sieciowego rpg , czyli to w co grają ludzie którzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju ludzie opanujcie się tylko coś jest o konsolach to już tylko przypisujecie same gry FPS że bez klawiary i mychy już dupa. Konsola to Zręcznościówki gry TPP, samochodówki , bijatyczki, sportowe, RPG i przygodówki. FPS to tylko dla zapaleńców.

Jak nie widzicie innych gier prócz tych samych FPSów to po jakiego grzyba walicie takie bzdury u mnie kumpel prócz PC nie widzi konsol, ale jak wyjdzie GT5 to kupuje Ps3 dla tej jednej gry tak samo było z Ps2 tylko GT4 ciągle jedzie a na Pc wali w UT 2004 po necie.

Ja Ps3 kupie tylko i wyłącznie dla bijatyk i Devil May Cry 4 na pewno coś tam się jeszcze dobierze ale bredzenie ciągle o FPS ludzie ogarnijcie najpierw temat konsol bo oprócz strzelanek o niczym innym nie bredzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 22:57, Łysy Bydgoszcz napisał:

hmmm. demon92 a może mi podaj jakiego emulatora uzywałeś bo jak próbowałem to sie tylko wkurzałem,
raz dzwieku nie miałem a kiedy indziej gra chodziła jakby chciała a nie mogła...


Bleem ładnie nawet wyglądało, dzwięk był, wszystko było cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś łatwiej jest mi wyobrazić sobie symulator lotu/pociągu na klawiaturze niż na padzie.

Wiecie co? Ten temat faktycznie przerodził się w bezsensowną dyskusję o wyższości jednej platformy nad drugą.
Jedni lubią gry akcji (domena konsol), inni strategie bądź symulatory (domena PC).
Gry na PC wychodzić będą zawsze, bo jest na nie zapotrzebowanie. Z konsolami jest tak samo.
Niech każdy gra w to co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby gracze z PC - ta przejdą na ps3 ponieważ premierowa gra na "pieca kosztuje 99 zł a na ps3 ok 250 zł!!
Poza tym wydaje mi się że jednak w FPS , RTS i RPG-i gra się lepiej na piecu :)
Najlepiej będzie jak ludzie będą robić jak ja czyli grac na blaszaku i na konsolach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować