Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2011 o 21:38, Numenpl napisał:

zapomniałem edycji obecne moje stałe weapons blast hammer 7x250, desert 4 naboje wypluwa.

Invadera można sobie spokojnie darować, miałem toto i wiem, że więcej będzie latania po ammo niż pożytku z tego.
Ech, zarąbisty ten Cruxik (nawet jak na 63 lvl:)

PS W miarę zbliżania się do 69 lvl, wśród High-End''ówek i tak Defilera (ew wypasionej Chimery) nic nie pobije i dopiero Craw wymusza jakąś różnorodność, sad but true :/

20110308003606

20110308003611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 00:36, zadymek napisał:

PS W miarę zbliżania się do 69 lvl, wśród High-End''ówek i tak Defilera (ew wypasionej
Chimery) nic nie pobije i dopiero Craw wymusza jakąś różnorodność, sad but true :/


Ta chimera zmienia elementale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 17:33, The_Nemezis napisał:

Ta chimera zmienia elementale?

Tak, bazowo wali explosion, a raz na 2-3 strzały losowym elementem (z przewagą shock''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem
Otóż mam zamiar kupić Borderlands
Są 2 wersje 1 Platynowa a 2 Goty
Platynowa jest aktywacja na steamie a Gota nie wiadomo
Platynowa jest spolszczona(napisy) a Goty nie wiadomo

Może wy wiecie coś o gocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest platynowa edycja? Wut? Link jakiś czy cuś.
Spolszczyć da się tylko podstawkę, DLC będziesz miał i tak po angielsku (chyba się niec nie zmieniło?) A Goty to nic innego jak podstawka z kartką z kluczem na DLC.

A poza tym to co kupisz normalnie w skleie nie będzie przypisane na steama. Tylko jak kupisz w parowym sklepie za 50 jurosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na drugi raz postaraj się pisać po polsku niżeli po polskawemu okej?

Nie wiem co to za Platynowa wersja i niespecjalnie mnie to interesuje. Cytując przypięty post:

11. GotYE zawiera podstawkę + 4 oficjalne dodatki - aby aktywować je potrzebny jest jeden kod weryfikacyjny. Aktywacja jednego z nich daje dostęp do reszty, po włączeniu w gry będziemy mogli przenieść się do lokacji startowych każdego z DLC.

GotYE nie aktywuje się na Steamie. GotYE nie jest spolszona i a instalacja polonizującego patcha jest zbyteczna gdyż po pierwsze jest to z tego co słyszałem spolszczenie z lekka kaleczne a po drugie peelka może nie współgrać z DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Empiku i na dole przy Platynie pisze że polska wersję językową można ściągnąć ze Steam

Platyna http://www.empik.com/borderlands-pc-take-2,prod56451629,multimedia-p
Gota http://www.empik.com/borderlands-game-of-the-year-edition-pc-2k-games,prod59041637,multimedia-p

Oczywiście nie widziałem platyny ale bedzie wydana w I Kwartale Bieżącego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To jest Premium Games... Umiejętność czytania rzeczą fajną jest.
To jest sama podstawka.
Bierz goty (bo kosztuje tyle co podstawka), nie wgrywaj spolszczenia, bo sobie popsujesz grę.

Tyle. A wersja z PG na 99% nie jest na steamie. Ale ona przecież i tak nigdy nei wyjdzie więc co to za różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 19:41, Sajkos napisał:

Oczywiście nie widziałem platyny ale bedzie wydana w I Kwartale Bieżącego roku


Już z rok ma wyjść ta wersja, ale nikt jej jeszcze na oczy nie widział. :)

Tutaj Borderlands GOTY jest najtańsze:

http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/borderlands-game-of-the-year-edition/10240127.html

60 zł w przeliczeniu, wysyłka do Polski darmowa. Tylko paczki długo idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Markush Platyna to była przed Premium ale zmienili ponieważ trza było zdrożeć gry o 10 zł a dla mnie to platyna i kropka ^^

A co do Fellan wole w Polsce bo grałem przez cały czas pirata a tera postanowiłem sobie kupić bo sie obawiałem czy mi nie pójdzie albo że glupia.Nie Popieram piractwa ale po traułmatycznych(nie wiem jak się to pisze :O )przejściach wole sprawdzać czy gra będzie działać itp.

Jeszcze czekam na Fallout New Vegas Edycja Kolekcjonerska Polisz Edyszyn :D(nie nie mam pirata ;) )

Będę grał od zera więc ktoś do gry.Solider na Shotguny(Popieram Tylko Śrut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 20:25, Sajkos napisał:

@Markush Platyna to była przed Premium ale zmienili ponieważ trza było zdrożeć gry o
10 zł a dla mnie to platyna i kropka ^^

Platyna to seria CDP, a Premium Games to odpowiednik Platyny wydawany przez Cenegę. OMG...

Dnia 09.03.2011 o 20:25, Sajkos napisał:

traułmatycznych(nie wiem jak się to pisze :O )

Na pewno nie tak...

Dnia 09.03.2011 o 20:25, Sajkos napisał:

Jeszcze czekam na Fallout New Vegas Edycja Kolekcjonerska Polisz Edyszyn :D

A to wypolerowane edycje są jakieś lepsze? Nie pisz fonetycznie jeśli nie wiesz jak się jakiś słowo "czyta".

A i masz:
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.................... mam nadzieje, że starczy.
Lekko offtopowy post :/


I ja wcale nie jestem sztywniakiem. Ot, taki humor dzisiaj mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up wiem że się tak nie pisze to po %#$^ piszesz że nie tak ??

weź, sobie nawet pożartować nie można bo jest taki sztywniak co wszystkich poprawia i jest Happy z tego powodu


@Edit nie robię kropek i przecinków gdyż mam rozwalone te przyciski i z trudem je postawiłem wcześniej

@@Edit number 2 To się uśmiechnij od razu lepiej ci się zrobi

Masz tu klasyczny śmiech :D http://www.youtube.com/watch?v=iKtI1h2ZOow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 20:25, Sajkos napisał:

A co do Fellan wole w Polsce


Wersja angielska jest akurat identyczna z polską - takie samo wydanie, gra po angielsku, tylko napisy na pudęłku i instrukcję miałbyś po angielsku - a oszczędzasz 50%. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 12:40, DawidsonPRO napisał:

Ktoś coś wie o jakiejś planowanej obniżce ceny GOTY?


Wątpię żebyś się w najbliższym czasie doczekał obniżki. Cena i tak nie jest wygórowana jak za edycję GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 12:40, DawidsonPRO napisał:

Ktoś coś wie o jakiejś planowanej obniżce ceny GOTY?
Czy pierd... to i iść kupić za ile jest jak user wyżej?


http://www.thehut.com/games/platforms/pc/borderlands-game-of-the-year-edition/10240127.html
czy tu, ale to to samo:
http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/borderlands-game-of-the-year-edition/10240127.html

Niecale 60zl, przesylka gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować