Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Cos jest nie tak.
Jestem na 44 levelu i skonczylem misje .... cos tam ze swietami.
Wyskoczyla kolejna misja, z tym, ze na poziomie 61 levela i mam zalatwic jakiegos "crawmeraxa".
Poszedlem tam, no i jak sie mozna bylo spodziewac, dostalem jeden strzal i wywiezli mnie z nogami do przodu :)))

W jaki sposob mam w ogole sie zmierzyc z takim potworem, ktory ma level 64, a ja mam level 44 ?

To jest przeca nie mozliwe !!!

Czy ja cos pominalem ?
Sa inne misje, dzieki ktorym zdobede wyzszy level ?

Dodam, ze podstawke cala przeszedlem i dopiero pozniej zaczalem grac w dodatki.

U goscia, ktorego widac na fotce, nie ma juz nic do zrobienia, u laski z tylu tez nic nie ma, no i przy tablicy zlecen, tez jest czerwony kwadracik.
Jest gdzies jeszcze jakas inna tablica zlecen, lub jakis koles z robotą ?

20110220231942

20110220231946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 23:23, Misquamaqus napisał:

W jaki sposob mam w ogole sie zmierzyc z takim potworem, ktory ma level 64, a ja mam
level 44 ?

Crawm jest przeznaczony dla postaci, które ukończyły Playthrough 2, czyli przeszły grę jeszcze raz na trudniejszym poziomie. Wykonujesz te same misje co w P1, tyle że jest trudniej, ale leci lepszy loot. Spokojnie nabijesz lvl-e pozwalające niemożliwe uczynić możliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 23:35, ISAMU napisał:

> W jaki sposob mam w ogole sie zmierzyc z takim potworem, ktory ma level 64, a ja
mam
> level 44 ?
Crawm jest przeznaczony dla postaci, które ukończyły Playthrough 2, czyli przeszły grę
jeszcze raz na trudniejszym poziomie. Wykonujesz te same misje co w P1, tyle że jest
trudniej, ale leci lepszy loot. Spokojnie nabijesz lvl-e pozwalające niemożliwe uczynić
możliwym.


Znaczy, wszystko od nowa musze przechodzic ?
Czyli gra skonczona ?
To nawet sie dobrze sklada, bo dzis oddaje gre :)

Jak kupie nowa karte grafiki, to gre tez kupie i juz bede wiedziec, co i jak.

Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą.Musiałem zainstalować grę jeszcze raz, ale pod koniec instalacji wyskakuje błąd SecurRom "''Error 1722: There is a problem with the Windows Installer package.".Robię tak jak jest na tej stronie: https://support.securom.com/pop_borderlands.html.Zmieniam tą nazwę, ale gdy tworzę skrót i dopisuję "-installge" to pisze, że nie odnaleziono takiego pliku czy coś takiego.Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę spatchować.Teraz już wpisałem ten -installge, ale jak mam uruchomić jako administrator to wybieram konto, wpisuję hasło, ale pisze, że nie mam praw chociaż mam prawa administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nie mogę zainstalować tego patcha, gdyż nie mam zainstalowanej gry.Na samym końcu instalacji jest błąd SecurROM.Wtedy zmieniam nazwę folderu, w którym instaluję grę z 2KGames na _2KGames i klikam OK przy tym błędzie i te pliki gry mi zostają, ale tak jakby nie mam zainstalowanej gry.Potem tworzę skrót od pliku Borderlands.exe, klikam na ten skrót PPM i dopisuję do Element Docelowy " -installge".Dalej uruchamiam jako administrator grę i mam do wyboru użytkowników Admin i Administrator.Nie ważne, którego wybiorę to występuje błąd:"Nie masz odpowiednich praw, aby uruchomić ten plik".Wszystko robię tak jak na tej stronie, do której podałem link w wcześniejszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 09:11, matis9988 napisał:

Nie ważne, którego wybiorę to
występuje błąd:"Nie masz odpowiednich praw, aby uruchomić ten plik".Wszystko robię tak
jak na tej stronie, do której podałem link w wcześniejszym poście.

masz ten problem na windows vista/win7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem grę.Miałem lvl 36.Ostatni boss był trudny.20 minut się z nim męczyłem i najmniej ćwierć hp mu zostało, ale wszedł jakieś kuba120kuba z 26 lvlem i zabił go jednym strzałem.Pisał, że gdy się pobiera DLC to można pobrać jakiś legalny mod do broni.Według mnie to jakiś cheater :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cheater tylko po prostu ma modowaną broń. Typu 246 tysięcy w criticalu z karabinku szturmowego. I najwidoczniej jest jednym z tych wybrańców których patch nic nie ruszył. Tak jak mi nic nie zrobili z inventory bugiem.

A ostani boss to najbanalniejszy banał jaki może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:02, matis9988 napisał:

Tylko, że ja straciłem na nim całą amunicję.Widocznie słabą broń mam.

kim ty grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 14:48, Markush napisał:

A ostani boss to najbanalniejszy banał jaki może być.

Ale tylko na pierwszym playthrough. Na 2 i 2.5 już tak łatwo nie jest, co nie znaczy oczywiście że pokonać go się nie da - wymaga to tylko większej ilości czasu i baczniejszego zważania na ataki. Pamiętam że na P1 zatłukłem go kilkuset bodaj pociskami z bardzo szybkostrzelnego smgka i padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatni boss zmiescil sie w tych 108 nabojach ktore mozna nosic do snajperki wiec rzeczywiscie natrudniejszy nie jest. Gralem Mordecajem, p1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:50, Tyler_D napisał:

> A ostani boss to najbanalniejszy banał jaki może być.
Ale tylko na pierwszym playthrough. Na 2 i 2.5 już tak łatwo nie jest, co nie znaczy
oczywiście że pokonać go się nie da - wymaga to tylko większej ilości czasu i baczniejszego
zważania na ataki. Pamiętam że na P1 zatłukłem go kilkuset bodaj pociskami z bardzo szybkostrzelnego
smgka i padł.

dziwne tego ostatniego bossa to nawet na p 2 on jest żałosny nieco lepiej na p2.5 ale i tak najłatwiejszy boss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować