Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Przedstawiłby mi ktoś króciutkie recenzje (ledwie słów kilka) wszystkich 4 DLC z opłacalnością? Bo są w promo znowu a ja się zastanawiam - takiego Knoxxa może bym wziął, ten jest najlepszy, aye?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 23:31, Liqid napisał:

Przedstawiłby mi ktoś króciutkie recenzje (ledwie słów kilka) wszystkich 4 DLC z opłacalnością?
Bo są w promo znowu a ja się zastanawiam - takiego Knoxxa może bym wziął, ten jest najlepszy,
aye?


The Zombie Island of Dr. Ned - fajny DLC, miejscami nawet wymagający. W sumie to nic nowego bo dalej mordujemy wszystko na naszej drodze ale za to inne stwory i ich skille. Fajny dodatek.

The Secret Armory of General Knoxx - też bardzo przyjemny DLC. Dużo jeżdżenia nowymi autkami i ostatnia misja w której można się nieźle obłowić. Kilka nowości. Polecam.

Mad Moxxi''s Underdome Riot - jak dla mnie najsłabszy dodatek. Dostajemy co prawda sejf by przetrzymywać dobre ale nie potrzebne przedmioty ale nic ponadtko. Dodatek poleca na walce na arenie z kolejnymi falami przeciwników. Jakoś mnie się nie podobało.

Claptrap''s New Robot Revolution - Tak jak poprzednie, Nowe obszary, przeciwnicy i zadania. Fajny ale ten akurat nie przeszedłem do końca.

Ważne byś przechodził mniej więcej w takiej kolejności jak tu podałem bo w claptrapie są nawiązana do poprzednich 3 DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram sobie online z innymi, gospodarz ma poziom 1 jak i ja i inni, później zakłada tarcze, jest ok. Później zorientowałem się, że koleś w ogóle nie traci energii z tej tarczy. pytam się jak to możliwe, czy używa trainera, odpowiada nie, że ma mocną tarczę z mocą 2513 -.- WTF ? Jak to możliwe by koleś z poziomem 15 nosił taką tarczę, takie tarcze to raczej od poziomu 65, a ten koleś pisze że taka tarcza nie wymaga poziomu -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 12:21, Crew_900 napisał:

2513 -.- WTF ? Jak to możliwe by koleś z poziomem 15 nosił taką tarczę, takie tarcze to raczej od poziomu 65

Ależ skąd, mam 2300tkę od 53 lvl.
>, a ten koleś pisze że taka tarcza nie wymaga poziomu -.-
moder (cheater), wielu takich można spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytargowałem Borderlands GOTY na Steamie i mam zagwozdkę czym grać.

Mówiąc krótko, w shootery najlepszy nie jestem, cela to mam tylko przy rzucie łopatą w stodołę. W grach MMO chętnie witam rolę tanka, ale także supportera i disablera - kogoś, kto swojakom pomoże, wrogom przeszkadza, a jeżeli jeszcze może brać na klatę to siódme niebo.

Niby Soldier jakby szyty na miarę, ale dużo się tego pałęta. Kto by mnie do co-opa brał :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 20:27, Ostrowiak napisał:

Mówiąc krótko, w shootery najlepszy nie jestem, cela to mam tylko przy rzucie łopatą
w stodołę. W grach MMO chętnie witam rolę tanka, ale także supportera i disablera - kogoś,

Jak masz złego cela i lubisz tanka to raczej berserk będzie jak znalazł.

Dnia 26.08.2011 o 20:27, Ostrowiak napisał:

Niby Soldier jakby szyty na miarę, ale dużo się tego pałęta. Kto by mnie do co-opa brał :<

Każdy berserk, hunter i siren:)
Nie no, nawett3 soldków jakoś tam sobie poradzi. W dodatku sold soldowi nie równy: może być support, może być i machinegunner, może być szturmowiec albo "odmieniec" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy raz imo najlepszy jest Roland lub ewentualnie Lilith, granie Mordecaiem może być z początku nader uciążliwe jeśli ktoś nie jest wybitnym maniakiem kampienia i tym podobnych sztuczek. Brick to raczej ciekawostka imo - to znaczy grać się oczywiście da ale mnie mocno średnio on przypasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zwykłe misje można też robić z kumplami w coopie? Jak wygląda gra w multi? Jakie misje się robi? Na każdym poziomie można sobie dać radę? Czy mając wersję pudełkową mogę zagrać z kimś ze Steama?

Jeśli ktoś byłby chętny ze mną pograć, to dziś po południu zamierzam wejść w Multi pierwszy raz. Mile widziani niskopoziomowi, świe... świezi? świeży? gracze. Jestem Snajperem 12 lvla. Kontakt GG:

Spoiler

6786363

Pisać od razu, że jest się z Borderlands :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 14:23, KofeinowyPablo napisał:

2. Dużo ludzi gra przez net?

Na ostatnich kilku stronach przynajmniej paru ludzi pisało że byliby chętni do rozgrywki w co-opie, pisali też o wspólnej grze z takimi czy owakimi więc nie wydaje mi się że były z tym problemy. W razie czego zawsze możesz zapytać tutaj o wsparcie ze strony kogoś kto pogrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować