Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad 600 dolarów za... zdjęcie Xboksa 360

56 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2005 o 11:11, ogoorekm napisał:

sprzedane zostało przecież zdjęcie Xboxa 360 , a nie zdjęcie zdjęcia Xboxa 360 :D


o ile mi się wydaje, było w aukcji wklejone zdjęcie X360 i podpisane *zdjęcie zdjęcia xboxa 360 *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doceńcie pomysłowość oszustów :D A tak w ogóle to prędzej sie spodziewałem że to jakis facet sie nabierze na ten numer... a tu prosze! Pani przelicytowała Pana :D [i wcale nie twierdze ze kobiety nie potrafią/nie lubią itp. grać w gry ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś ktoś na eBayu sprzedawał Nic. Pisało Nothing, były jakieś zapewnienia że to Nic jest przyjemne dla środowiska, zajmuje mało miejsca, i jest idealnym przedmiotem na prezent lub dla tych, którzy mają dużo pieniędzy a nie mają specjalnie miejsca na półkach na kolejne przedmioty....zdjęcie przedmiotu to czarny prostokąt. I poszło za kilkadziesiąt tysięcy, o ile dobrze pamiętam.
Trzeba mieć pomysł i dobrze zareklamować, wtedy sprzeda się nawet największy śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 13:03, Bagieta napisał:

normalni mają 1-20 IQ, ci mondżejsi około 35

no to widze ze ty sie chyba lapiesz do tych mniej mondżejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba!Kiedys ogladalem film/niestety tyt. nie pamietam/ gdzie kolo sprzedawal medale z wizerunkami prezydentow USA i jak sie pozniej okazalo byly to monety , a dokladnie 1 cent^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz na ebayu widziałem PUDŁO od x360 było nawet napisane to w kilku miejscach i widoczne, a i tak jak tam co jakiś czas zaglądałem to kilku gości się prześcigało co chwila. W końcu pudełko poszło za chyba 540 zielonych... czego to ludzie nie kupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe chcecie mam cale tony roznych zdjec :) kazde od 1zl :) (zartowalem) ale w sumie 600$ za zdjecie x360 to mozna ze free w necie miec :D moze myslala ze z autografem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Cos podobnego bylo u nas na Allegro :D. Koles na bialym tle napisal biala czcionka (a przez to tekst byl oczywiscie niewidoczny bez zaznaczenia :P), ze rzeczony telefon sie nie wlacza i nie przyjmuje z tego powodu zadnych reklamacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 14:36, Piotrek K. napisał:

Hehe. Cos podobnego bylo u nas na Allegro :D. Koles na bialym tle napisal biala
czcionka [...] ze rzeczony telefon sie nie wlacza [...]

To tylko wskazuje, że nie warto mieć domyślnych ustawień. W szczególności białego tła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypadek z telefonem i białą czcionką wcale nie był na Allegro ale na e-bay.pl - a ten jaki jest to każdy wie.
Jak już piszemy - to uczciwie jak było. Takie przypadki jest łatwo wyeliminować - wystarczy wprowadzić moderowaną możliwość dopisywania komentarzy do aukcji przez innych użytkowników.

A w sprawie zdjęcia x-boxa - może warto napisać jaki sprawa miała finał. Bo ta kobieta nie licytowała jak czytam wcale zdjęcia i zauważyła nieścisłość. Została wprowadzona w błąd przez sprzedającego - świadomie i celowo na co może ma dowód skoro zadała pytanie sprzedającemu.
Nie wiem czemu zresztą punktować tu Amerykanów. Nasi rodzimi "łapacze okazji" są jeszcze lepsi - wystarczy zerknąć na opisy co większych aukcyjnych oszustw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować